Targi w firmie Eurofirany pod znakiem inspiracji, trendów i nowości. Piękne aranżacje i przemyślane kolekcje

W dniach 03-08.02.2023 w siedzibie głównej firmy Eurofirany w Żywcu odbyła się pierwsza w tym roku edycja wewnętrznych targów wnętrzarskich.

Po raz kolejny w ciągu kilku dni kontrahenci oraz partnerzy biznesowi mieli okazję zobaczyć cały asortyment dostępny w ofercie. Tysiące metrów przepięknych tkanin, setki zasłon, firan gotowych i tekstyliów, a także unikatowe dekoracje do domu – na gości czekało mnóstwo wyjątkowych produktów.

Podczas targów nie zabrakło też długo wyczekiwanych nowości, stworzonych we współpracy ze światowej sławy polską projektantką mody, Ewą Minge. Unikatowe tkaniny, pościele i ręczniki sygnowane jej nazwiskiem po raz kolejny zaskoczyły niebanalnym, odważnym wzornictwem oraz feerią barw. Nie zabrakło także wiosennych propozycji dekoracji i dodatków, które z pewnością przypadną do gustu miłośnikom modnych i stylowych wnętrz.

Naszą redakcję Ambiente.info.pl zachwyciły szczególnie gotowe mini aranżacje, które prezentowały, w jaki sposób można komponować ze sobą poszczególne tekstylia domowe i artykuły dekoracyjne z oferty firmy w ciekawe i spójne stylistycznie zestawy. Pokazywały jednocześnie, że Eurofirany tworzą swoje kolekcje w bardzo przemyślany sposób.

– Mamy nadzieję, że kolejne edycje targów firmowych również okażą się ogromnym sukcesem – mówią przedstawiciele firmy.

 Zdjęcia: Eurofirany

Data publikacji: 28.02.2023
Przeczytaj również

Targi:
Wiosenna edycja targów meblowych imm w Kolonii tuż, tuż
W dniach 4-7 czerwca 2023 światowa branża wyposażenia wnętrz spotka się na targach meblowych imm Spring Edition w Kolonii. Nowa koncepcja wystwiennicza Pure Galleries sprawi,… więcej »
Targi:
ITMA 2023: Dokąd zmierza transformacja przemysłu tekstylnego
Od 8 do 14 czerwca 2023 r. w Fiera Milano Rho w Mediolanie będą trwały jedne z największych na świecie targów technologicznych dla przemysłu  lekkiego ITMA 2023. Swoje… więcej »
Targi:
Jak branża ocenia targi Meble Polska 2023? Co mówią wystawcy oraz organizatorzy?
Pod koniec lutego w Poznaniu odbyła się kolejna edycja targów Meble Polska, które są organizowane pod patronatem branżowym Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Producentów… więcej »