Targi w firmie Eurofirany pod znakiem inspiracji, trendów i nowości. Piękne aranżacje i przemyślane kolekcje

W dniach 03-08.02.2023 w siedzibie głównej firmy Eurofirany w Żywcu odbyła się pierwsza w tym roku edycja wewnętrznych targów wnętrzarskich.

Po raz kolejny w ciągu kilku dni kontrahenci oraz partnerzy biznesowi mieli okazję zobaczyć cały asortyment dostępny w ofercie. Tysiące metrów przepięknych tkanin, setki zasłon, firan gotowych i tekstyliów, a także unikatowe dekoracje do domu – na gości czekało mnóstwo wyjątkowych produktów.

Podczas targów nie zabrakło też długo wyczekiwanych nowości, stworzonych we współpracy ze światowej sławy polską projektantką mody, Ewą Minge. Unikatowe tkaniny, pościele i ręczniki sygnowane jej nazwiskiem po raz kolejny zaskoczyły niebanalnym, odważnym wzornictwem oraz feerią barw. Nie zabrakło także wiosennych propozycji dekoracji i dodatków, które z pewnością przypadną do gustu miłośnikom modnych i stylowych wnętrz.

Naszą redakcję Ambiente.info.pl zachwyciły szczególnie gotowe mini aranżacje, które prezentowały, w jaki sposób można komponować ze sobą poszczególne tekstylia domowe i artykuły dekoracyjne z oferty firmy w ciekawe i spójne stylistycznie zestawy. Pokazywały jednocześnie, że Eurofirany tworzą swoje kolekcje w bardzo przemyślany sposób.

– Mamy nadzieję, że kolejne edycje targów firmowych również okażą się ogromnym sukcesem – mówią przedstawiciele firmy.

 Zdjęcia: Eurofirany

Data publikacji: 28.02.2023
Przeczytaj również

Targi:
Najbardziej międzynarodowe targi mebli w Polsce już za chwilę. Poznaj program towarzyszący
Kupcy z ponad 70 krajów zapowiedzieli swój udział w największych w Europie Środkowo-Wschodniej międzynarodowych kontraktacjach meblowych MEBLE POLSKA. Kolejna edycja tych… więcej »
Targi:
Zainspiruj się na targach HOME DECOR 2024
Od 20 do 23 lutego 2024 roku odbędzie się w Poznaniu kolejna edycja biznesowych Targów Wnętrz HOME DECOR. Wydarzenie to co roku odwiedzane jest przez kilkanaście tysięcy… więcej »
Targi:
The Inspired Home Show w Chicago:
Zainspiruj się innowacjami w retailu
Targi artykułów gospodarstwa domowego The Inspired Home Show w Chicago to obowiązkowe wydarzenie dla przedstawicieli handlu, którzy chcą nadążać za trendami zarówno w… więcej »