Targi imm cologne odwołane. Znamy nową datę

fot. imm cologne

Jedna z najważniejszych imprez wystawienniczych w branży wyposażenia wnętrz znowu została przełożona na kolejny rok. Organizatorzy zaplanowanej na styczeń 2022 edycji imm w Kolonii musieli odwołać ją ze względu na kolejną falę pandemii.

„Obecne warunki sprawiają, że zorganizowanie targów imm jest praktycznie niemożliwe – tłumaczy  Oliver Frese, COO Koelnmesse. – Nie była to łatwa decyzja, ale uważamy, że naszym obowiązkiem było podjęcie tego kroku w ścisłej konsultacji z branżą. W ten sposób zapewniamy przejrzystość i bezpieczeństwo planowania w interesie naszych wystawców. Nasza wizja imm cologne jako wiodących targów dla branży wyposażenia wnętrz nie jest możliwa do zrealizowania w obecnej sytuacji.

Następna edycja imm cologne zaplanowana jest na 16–21 stycznia 2023 roku. Miejmy nadzieję, że już nic nie pokrzyżuje tych planów.

Data publikacji: 15.12.2021
Przeczytaj również

Aktualności:
GIA Top Window Award: Wystartuj w konkursie na najlepsze wystawy sklepów z branży home!
Chcesz się pochwalić swoją wystawą sklepową? Zgłoś się do konkursu  GIA Top Window Award. Zgłoszenia z Polski przyjmowane są przez portal branży wyposażenia wnętrz… więcej »
Aktualności:
Rusza Łódź Design Festival 2023. Oto, co znajdzie się w programie tegorocznej edycji
Już po raz 17. poprzemysłowa przestrzeń Łodzi stanie się miejscem tętniącym najlepszym polskim (i nie tylko) designem. Tym razem organizatorzy Łódź Design Festival… więcej »
Aktualności:
Zgłoś się do polskiej edycji konkursu na najlepsze sklepy Global Innovation Awards (GIA)!
Rozpoczęły się eliminacje do polskiej edycji Global Innovation Awards (GIA) - konkursu dla salonów stacjonarnych oraz sklepów internetowych z branży home. Sklepy mogą… więcej »