Targi imm cologne odwołane. Znamy nową datę

fot. imm cologne

Jedna z najważniejszych imprez wystawienniczych w branży wyposażenia wnętrz znowu została przełożona na kolejny rok. Organizatorzy zaplanowanej na styczeń 2022 edycji imm w Kolonii musieli odwołać ją ze względu na kolejną falę pandemii.

„Obecne warunki sprawiają, że zorganizowanie targów imm jest praktycznie niemożliwe – tłumaczy  Oliver Frese, COO Koelnmesse. – Nie była to łatwa decyzja, ale uważamy, że naszym obowiązkiem było podjęcie tego kroku w ścisłej konsultacji z branżą. W ten sposób zapewniamy przejrzystość i bezpieczeństwo planowania w interesie naszych wystawców. Nasza wizja imm cologne jako wiodących targów dla branży wyposażenia wnętrz nie jest możliwa do zrealizowania w obecnej sytuacji.

Następna edycja imm cologne zaplanowana jest na 16–21 stycznia 2023 roku. Miejmy nadzieję, że już nic nie pokrzyżuje tych planów.

Data publikacji: 15.12.2021
Przeczytaj również

Aktualności:
Poznaj program Home & Garden Congress i zdobądź bezpłatną wejściówkę!
Już 13 marca będzie można dowiedzieć się, jak zwiększyć sprzedaż internetową artykułów z branży dom i ogród w kraju i za granicą. Na całodniowym wydarzeniu Home… więcej »
Aktualności:
edrone –narzędzie Marketing Automation i CRM dla e-commerce pozyskuje 20 mln inwestycji na rozwój w Polsce i Brazylii
edrone – firma tworząca system Marketing Automation i CRM dedykowany dla e-commerce ogłosiła kolejną rundę finansowania. Fundusze, w tym INventures, Mueller Medien, Atmos… więcej »
Aktualności:
Home & Garden Congress: Jak zwiększysz sprzedaż przez internet artykułów z branży dom i ogród
13 marca w Warszawie odbędzie się Home & Garden Congress. To wydarzenie konferencyjne dla firm, które chcą zwiększyć swoją e-sprzedaż zarówno na rynku krajowym, jak… więcej »