Targi HOMI w Mediolanie pod znakiem ekologii i rzemiosła

Od 26 do 29 stycznia w Mediolanie odbędzie się kolejna edycja targów HOMI. W ofercie wystawców znajdziemy artykuły wyposażenia wnętrz, akcesoria stołowe i kuchenne, tekstylia i zapachy do domu oraz upominki.

Podczas nadchodzącej edycji organizatorzy skoncentrują się na dwóch tematach: zrównoważonego rozwoju oraz kreatywnego i wysokiej jakości rzemiosła. Rzemiosło i Made in Italy zawsze były wspólnym elementem pawilonów HOMI. Równie ważna jest lista firm i produktów, które zwracają uwagę na wpływ środowiskowy i społeczny. Nie zabraknie również warsztatów i spotkań poświęconych głównym tematom interesującym branżę.

Przed targami dla wszystkich dystrybutorów oraz krajowych i międzynarodowych kupców została uruchomiona platforma internetowa HOMICommunity, aby mogli zapoznać się oni wcześniej z produktami, nowościami i opisami firm uczestniczących w targach.

Wydarzenie odbędzie się na terenie FieraMilano (Rho).

Data publikacji: 20.12.2022
Przeczytaj również

Targi:
Co szykują organizatorzy tegorocznych edycji targów MEBLE POLSKA i HOME DECOR w Poznaniu?
21-24 lutego 2023 r. odbędą się w Poznaniu targi MEBLE POLSKA, których patronem branżowym jest Ogólnopolska Izba Gospodarcza Producentów Mebli. To obowiązkowy punkt w… więcej »
Targi:
The Inspired Home Show w Chicago – wgląd w to, co nowe i ekscytujące
W dniach od 4 do 7 marca 2023 w Chicago odbędą się najważniejsze w Ameryce Północnej targi artykułów gospodarstwa domowego The Inspired Home Show. Podczas imprezy będzie… więcej »
Targi:
Targi RetailShow 2022 odbyły się z sukcesem po dwuletniej przerwie
11 edycja Międzynarodowych Targów Wyposażenia Sklepów RetailShow już za nami. Oferta wystawców i wystąpienia na konferencji Retail Congress pokazały skalę możliwości… więcej »