Targi Christmasworld, Paperworld, Creativeworld i Ambiente
we Frankfurcie odwołane!

fot. Messe Frankfurt / Petra Welzel

Z powodu pogarszającej się sytuacji pandemicznej, wszystkie międzynarodowe imprezy wystawiennicze we Frankfurcie, które były zaplanowane w styczniu i lutym, zostały przełożone na inne terminy.

Wzrost liczby infekcji na całym świecie, zakwalifikowanie  Niemiec jako obszaru wysokiego ryzyka i związane z tym obostrzenia podróżne, a także ograniczenia ruchu międzykontynentalnego, sprawiły że Messe Frankfurt postanowiły odwołać tegoroczne targi Christmasworld, Paperworld i Creativeworld oraz Ambiente i przełożyć je na rok 2023.

Data publikacji: 7.01.2022
Przeczytaj również

Aktualności:
Poznaj program Home & Garden Congress i zdobądź bezpłatną wejściówkę!
Już 13 marca będzie można dowiedzieć się, jak zwiększyć sprzedaż internetową artykułów z branży dom i ogród w kraju i za granicą. Na całodniowym wydarzeniu Home… więcej »
Aktualności:
edrone –narzędzie Marketing Automation i CRM dla e-commerce pozyskuje 20 mln inwestycji na rozwój w Polsce i Brazylii
edrone – firma tworząca system Marketing Automation i CRM dedykowany dla e-commerce ogłosiła kolejną rundę finansowania. Fundusze, w tym INventures, Mueller Medien, Atmos… więcej »
Aktualności:
Home & Garden Congress: Jak zwiększysz sprzedaż przez internet artykułów z branży dom i ogród
13 marca w Warszawie odbędzie się Home & Garden Congress. To wydarzenie konferencyjne dla firm, które chcą zwiększyć swoją e-sprzedaż zarówno na rynku krajowym, jak… więcej »