Tagi tekstyliów domowych Heimtextil przełożone

fot. Messe Frankfurt GmbH

Targi tekstyliów domowych i kontraktowych Heimtextil we Frankfurcie, przesunięte początkowo na maj 2021,  zostały ostatecznie odwołane w tym roku i przełożone na 11-14 stycznia 2022 r.

Organizator targów Messe Frankfurt postanowił odwołać wszystkie imprezy zaplanowane na kwiecień i maj, ze względu na ograniczenia w podróżowaniu. W rezultacie na później zostały odłożone: Prolight + Sound, Heimtextil, Techtextil i Texprocess oraz International Consumer Goods Show.

Możemy natomiast nadal liczyć na cyfrowe formaty, takie jak Consumer Goods Digital Day 20 kwietnia 2021 r., w ramach których branża będzie miała do dyspozycji wiele przydatnych informacji oraz na portal targowy do zarządzania i składania zamówień dla sektora wnętrz Nextrade.

Terminy targów we Frankfurcie w 2022 roku:

Heimtextil: 11-14 stycznia

Christmasworld: 28 stycznia -1 lutego

Paperworld i Creativeworld:  29 stycznia-1lutego

Ambiente: 11-15 lutego

Prolight + Sound: 26-29 kwietnia

Techtextil i Texprocess:  drugi kwartał 2022 r.

Data publikacji: 29.01.2021
Przeczytaj również

Targi:
Meble Polska Edycja Specjalna: otwarcie platformy dla uczestników VIP
Już od 3 maja pierwsi uczestnicy mogą przeglądać profile wystawców edycji specjalnej Meble Polska i umawiać się z nimi na spotkania. Od tego dnia platforma online, na… więcej »
Targi:
Meble Polska 2021 – poznaj program wydarzeń
W tym roku poznańskie targi branży meblowej i wyposażenia wnętrz odbędą się w formule online. Organizatorzy Mebli Polska postawili na bogaty program, w ramach którego… więcej »
Targi:
The Inspired Home Show w Chicago ponownie przełożone
Targi wyposażenia wnętrz, organizowane w Chicago przez International Housewares Association (IHA), zostały znowu przesunięte ze względu na pandemię i ograniczenia w… więcej »