Tagi tekstyliów domowych Heimtextil przełożone

fot. Messe Frankfurt GmbH

Targi tekstyliów domowych i kontraktowych Heimtextil we Frankfurcie, przesunięte początkowo na maj 2021,  zostały ostatecznie odwołane w tym roku i przełożone na 11-14 stycznia 2022 r.

Organizator targów Messe Frankfurt postanowił odwołać wszystkie imprezy zaplanowane na kwiecień i maj, ze względu na ograniczenia w podróżowaniu. W rezultacie na później zostały odłożone: Prolight + Sound, Heimtextil, Techtextil i Texprocess oraz International Consumer Goods Show.

Możemy natomiast nadal liczyć na cyfrowe formaty, takie jak Consumer Goods Digital Day 20 kwietnia 2021 r., w ramach których branża będzie miała do dyspozycji wiele przydatnych informacji oraz na portal targowy do zarządzania i składania zamówień dla sektora wnętrz Nextrade.

Terminy targów we Frankfurcie w 2022 roku:

Heimtextil: 11-14 stycznia

Christmasworld: 28 stycznia -1 lutego

Paperworld i Creativeworld:  29 stycznia-1lutego

Ambiente: 11-15 lutego

Prolight + Sound: 26-29 kwietnia

Techtextil i Texprocess:  drugi kwartał 2022 r.

Data publikacji: 29.01.2021
Przeczytaj również

Targi:
Nowy termin targów tkanin meblowych i zasłon Proposte
Organizatorzy targów tkanin meblowych i zasłon Proposte podali termin tegorocznej imprezy.  Edycja 2021 odbędzie się w dniach 7–9 września w Villa Erba, we włoskim… więcej »
Targi:
Domotex przełożony na 2022 rok. W maju cyfrowy Domotex Digital Day
Targi dywanów, wykładzin i pokryć podłogowych Domotex zostały odwołane. Odbędzie się tylko wirtualna wersja imprezy Domotex Digital Day, zaplanowana na 20 maja… więcej »
Targi:
The Inspired Home Show w Chicago: wierzymy, że wrócimy silniejsi niż kiedykolwiek!
W jaki sposób targi wyposażenia wnętrz The Inspired Home Show w Chicago dostosowały się do „nowej rzeczywistości”, jakie atrakcje szykują się na tegoroczną edycję… więcej »