Szkolenia dla branży wnętrzarskiej, teraz także z dofinansowaniem

Już od sierpnia, zamawiając szkolenie lub doradztwo w firmie Promedia Jerzy Osika, można skorzystać z dofinansowania ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Firma, specjalizująca się m.in. w szkoleniach dla branży meblowej i artykułów dla domu, została wpisana bowiem do Bazy Usług Rozwojowych Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. 

Szkolenia i doradztwo prowadzi i organizuje Jerzy Osika – ekspert ds. zwiększania sprzedaży, z wieloletnim doświadczeniem w branży oferującej meble i inne artykuły wyposażenia wnętrz, szkoleniowiec, wykładowca, doradca. Jego misją jest pomaganie innym przez dostarczanie praktycznej wiedzy przydatnej w pracy i prowadzeniu biznesu.

Od dwudziestu lat wspiera branżę wnętrzarską wiedzą, doświadczeniem, pozytywną energią jako szkoleniowiec, wykładowca, doradca, organizator wydarzeń edukacyjnych, autor fachowych publikacji i wydawca.

Szkoli i doradza firmom z branży wyposażenia wnętrz w zakresie: sprzedaży, zarządzania, umiejętności osobistych, trendów konsumenckich i innowacyjnego handlu, pozyskiwania klientów na rynkach zagranicznych (m.in. przez nowoczesny marketing wystawienniczy). Chętnie prowadzi też szkolenia w ramach inicjatyw lokalnych (jak np. „Radomsko mebluje”, czy Dobroteka w Dobrodzieniu).

Wykładowca na międzynarodowych targach i konferencjach z branży wyposażenia wnętrz i mody (m.in. w Las Vegas, Toronto, Hongkongu, Mumbaju, Frankfurcie nad Menem, Lipsku, Walencji, Porto, Kijowie). Prowadzi wykłady na targach mebli i wyposażenia wnętrz w Polsce (m.in. w Warszawie, Poznaniu, Ostródzie, Gdańsku, Szczecinie, Lublinie). Jest prowadzącym, wykładowcą, moderatorem paneli dyskusyjnych podczas ważnych wydarzeń branżowych (jak np. Ogólnopolski Kongres Meblarski w Poznaniu, Forum Bezpieczeństwa Polskiego Przemysłu Drzewnego w Łodzi, Konferencja „ Przemysł Drzewno-Meblarski na Warmii i Mazurach – Perspektywy Inteligentnej Specjalizacji” w Olsztynie, Interior Design Forum w Warszawie).

Autor fachowych artykułów (m.in. w „BIZNES meble.pl, Meble News, Ambiente), wydawca portalu branży wyposażenia wnętrz (www.ambiente.info.pl) oraz portalu biznesu mody (www.Fashionbusiness.pl), członek Rady Programowej magazynu Galerie Handlowe, autor bloga (www.jerzyosika.com).

Juror w polskich i międzynarodowych konkursach, jak: Global Innovation Awards w Chicago, RetailME Awards w Dubaju, RetailME Awards KSA w Jeddah (Arabia Saudyjska), Złoty Medal MTP , Diament Meblarstwa, PRCH Retail Awards, Ekspozycja Roku. Reprezentant Polski w Radzie Ekspertów międzynarodowego konkursu Euroshop Retail Design Award (Düsseldorf). Przedstawiciel w Polsce światowej agencji trendów Fashion Snoops z Nowego Jorku. Organizator wydarzeń edukacyjnych, w tym autorskich szkoleń (jak: Visual Merchandising Forum, Pop-up Forum, Expo Marketing, Interior Trends).

Prezes i właściciel firmy Promedia, która od ponad 20 lat dostarcza wiedzy branży wyposażenia wnętrz. Promedia jest partnerem strategicznym Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Producentów Mebli, członkiem: Polskiej Izby Firm Szkoleniowych, Izby Bawełny w Gdyni, Polskiej Rady Centrów Handlowych, Polskiej Izby Przemysłu Targowego. Jakość prowadzonych przez firmę szkoleń i doradztwa potwierdza certyfikat jakości SUS 2.0 (Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych Polskiej Izby Firm Szkoleniowych). Firma Promedia Jerzy Osika jest w Bazie Usług Rozwojowych (BUR) Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP), dzięki czemu może prowadzić usługi szkoleniowo-doradcze, które są dofinansowywane. Więcej informacji o szkoleniowcu i opinie: www.jerzyosika.com

Data publikacji: 25.08.2020
Przeczytaj również

Aktualności:
Cross-Border E-commerce: Rozwiń e-sprzedaż na rynkach zagranicznych. Ostatnie dni na bezpłatne zgłoszenia!
Już 16 maja firmy zainteresowane rozwojem e-sprzedaży na rynkach zagranicznych będą mogły skorzystać z bezpłatnych wykładów i porad ekspertów podczas konferencji… więcej »
Aktualności:
Udany debiut Home & Garden Congress.
Branża Dom i Ogród stawia na rozwój e-commerce
13 marca 2024 w hotelu Sound Garden w Warszawie przedstawiciele firm z branży Dom i Ogród oraz dostawcy nowoczesnych narzędzi i usług z zakresu e-commerce spotkali się na 1.… więcej »
Aktualności:
Poznaj program Home & Garden Congress i zdobądź bezpłatną wejściówkę!
Już 13 marca będzie można dowiedzieć się, jak zwiększyć sprzedaż internetową artykułów z branży dom i ogród w kraju i za granicą. Na całodniowym wydarzeniu Home… więcej »