Święto Techniki w Strimie

4 i 5 października Strima zaprasza na 12. Święto Techniki. Podczas imprezy w Swadzimiu pod Poznaniem będzie można m.in. wypróbować nitkę z XIX wieku, zapoznać się z innowacyjnymi rozwiązaniami CAD, czy znaleźć odpowiedzi na techniczne pytania z zakresu szycia.

Firma zaprasza na Święto Techniki producentów odzieży, mebli tapicerowanych i automotive, a także amatorów szycia. Uczestnicy imprezy mogą liczyć na wiele atrakcji, takich jak: premiery, szkolenia, prezentacje, wyprzedaże i licytacje. Hasło 12. edycji brzmi „Made in Poland”. Strima zaprosiła do współpracy polskich producentów nici (Ariadnę) i wkładów odzieżowych (Camelę).

Zgłoszenia na: http://pl.strima.com/12st

Data publikacji: 18.09.2018
Przeczytaj również

Aktualności:
Trendy w sprzedaży internetowej w branży meblowej
26 lutego 2026, podczas targów Meble Polska w Poznaniu, odbyło się seminarium poświęcone przyszłości handlu internetowego w branży meblarskiej. Wykład otwierający… więcej »
Aktualności:
Home&Garden Congress 2026. Ostatnie dni na bezpłatną rejestrację!
Już 24 marca 2026 roku w Sound Garden Hotel w Warszawie odbędzie się trzecia edycja Home&Garden Congress – wydarzenia w całości poświęconego sprzedaży… więcej »
Aktualności:
Rezydencja na warszawskim Ursynowie najlepszym wnętrzem w kraju! Sprawdź dlaczego
Projekt Inter-Arch Architects autorstwa Agnieszki Buczkowskiej-Korlińskiej został uznany za najlepsze wnętrze rezydencji prywatnej w Polsce (Best Residential Interior Private… więcej »