Startuje konkurs na najlepsze wystawy sklepów z wyposażeniem wnętrz!

fot. Wystawa NK of Sweden – jednego z laureatów poprzedniej edycji GIA

Możesz pochwalić się nietuzinkową aranżacją witryny swojego sklepu wnętrzarskiego? Zgłoś się do konkursu  GIA Top Window Award. Zgłoszenia z Polski przyjmowane są przez portal branży wyposażenia wnętrz Ambiente.info.pl do 16 sierpnia 2021. Trzy najlepsze polskie wystawy wezmą udział w światowej edycji konkursu, którego zwycięzca skorzysta z bezpłatnego wyjazdu na przyszłoroczne targi The Inspired Home Show w Chicago. Udział w konkursie jest bezpłatny.

 W zgłoszeniu przesłanym e-mailem zawrzyj:

  1. Krótki opis swojej firmy lub sklepu (max. 100 słów)
  2. Kilka zdań o koncepcji wystawy, którą zgłaszasz (max. 100 słów)

plus ewentualnie informacje o zastosowanych specjalnych efektach (interaktywność, specjalne oświetlenie, ruch, wideo, technologie itp.)

  1. Dodaj 1- 3 zdjęcia w załączniku lub – jeżeli są bardzo ciężkie – prześlij link do pobrania. Fotografie powinny powinny mieć rozdzielczość 300 dpi, format .tiff lub .jpg)

W temacie wiadomości e-mailowej wpisz GIA Top Window Award i prześlij na adres redakcja@promedia.biz.pl

Wystawy będą oceniane według następujących kryteriów:

  • oryginalność i kreatywność (temat, koncepcja, efekty specjalne)
  • merchandising, sposób prezentacji
  • profesjonalizm: sposób wykonania i techniczne aspekty (oświetlenie, detale, digital signage)

Konkurs organizowany jest przez International Housewares Assoctiation i targi  The Inspired Home Show w Chicago. Skierowany jest do sklepów i sieci detalicznych z branży wyposażenia wnętrz z całego świata.  Sponsorem i organizatorem konkursu w Polsce i w regionie Europy Środkowo-Wschodniej jest portal Ambiente.info.pl, który  nominuje trzech laureatów z Polski i trzech z pozostałych krajów regionu, którzy wezmą udział w międzynarodowym finale. Dla zwycięzcy światowej edycji konkursu GIA Top Window Award targi The Inspired Home Show ufundują wyjazd na przyszłoroczną edycję imprezy, która odbędzie się w dniach 5-8 marca w Chicago.

–  Polskie firmy zdobywały już światową nagrodę GIA za nabardziej innowacyjny sklep, m.in. AlmiDecor (eydcja 2008/2009), Home&you (2011/2012) i sklep internetowy 9design (2018/2019). Może właśnie teraz nadszedł czas, by polska wystawa zobyła światowe trofeum – mówi Jerzy Osika, promotor i wielokrotny juror światowych edycji konkursu GIA.

Data publikacji: 27.05.2021
Przeczytaj również

Aktualności:
Dofinansowane szkolenia i doradztwo dla małych i średnich firm
Ruszyły nabory do projektu dofinansowanych szkoleń i doradztwa Akademia Menadżera MŚP 2. Dzięki udziałowi w projekcie można uzyskać do 80% dofinansowania do usług… więcej »
Aktualności:
W symbiozie z naturą. Bezpłatne webinarium Geberit dla Ziemi
Europejski Dzień Parków Narodowych to idealna okazja, aby porozmawiać o kondycji parków narodowych, czyli obszarów chronionych ze względu na swoje walory, głównie… więcej »
Aktualności:
Kuchnia sercem domu: jak ją zaprojektować? Bezpłatny webinar OKK! design
Kuchnia to jedno z najważniejszych pomieszczeń w całym domu. To w niej spędzamy czas przygotowując posiłki, ale również celebrując wspólne chwile z najbliższymi. Warto,… więcej »