GIA Top Window Award – wystartuj w konkursie na najlepsze wystawy. Zgłoszenia do 7 września!

Chcesz się pochwalić swoją wystawą sklepową? Zgłoś się do konkursu  GIA Top Window Award. Zgłoszenia z Polski przyjmowane są przez portal branży wyposażenia wnętrz Ambiente.info.pl do 7 września 2022. Trzy najlepsze polskie wystawy wezmą udział w światowej edycji konkursu, którego zwycięzca skorzysta z bezpłatnego wyjazdu na przyszłoroczne targi The Inspired Home Show w Chicago. Udział w konkursie jest bezpłatny.

 W zgłoszeniu przesłanym e-mailem zawrzyj:

  1. Krótki opis swojej firmy lub sklepu (max. 100 słów)
  2. Kilka zdań o koncepcji wystawy, którą zgłaszasz (max. 100 słów)

plus ewentualnie informacje o zastosowanych specjalnych efektach (interaktywność, specjalne oświetlenie, ruch, wideo, technologie itp.)

  1. Dodaj 1- 3 zdjęcia w załączniku lub – jeżeli są bardzo ciężkie – prześlij link do pobrania. Fotografie powinny powinny mieć rozdzielczość 300 dpi, format .tiff lub .jpg)

W temacie wiadomości e-mailowej wpisz GIA Top Window Award i prześlij na adres redakcja@promedia.biz.pl

Wystawy będą oceniane według następujących kryteriów:

  • oryginalność i kreatywność (temat, koncepcja, efekty specjalne)
  • merchandising, sposób prezentacji
  • profesjonalizm: sposób wykonania i techniczne aspekty (oświetlenie, detale, digital signage)

Konkurs organizowany jest przez International Housewares Association i targi  The Inspired Home Show w Chicago. Skierowany jest do sklepów i sieci detalicznych z branży wyposażenia wnętrz i artykułów gospodarstwa domowego z całego świata.

Sponsorem i organizatorem konkursu w Polsce i w regionie Europy Środkowo-Wschodniej jest portal Ambiente.info.pl, który  nominuje trzech laureatów z Polski i trzech z pozostałych krajów regionu, którzy wezmą udział w międzynarodowym finale.

Dla zwycięzcy światowej edycji konkursu GIA Top Window Award targi The Inspired Home Show ufundują wyjazd na przyszłoroczną edycję imprezy, która odbędzie się w dniach 4-7 marca 2023 w Chicago.

Warto wspomnieć, że wśród czterech zwycięzców poprzedniej edycji GIA Top Window Award  znalazł się sklep z Polski – Premium Home.

Więcej w artykule:

GIA Top Window Award: Polska wystawa wśród czterech najlepszych na świecie!

Data publikacji: 1.09.2022
Przeczytaj również

Konkursy:
Zgłoś się do polskiej edycji konkursu na najlepsze sklepy Global Innovation Awards (GIA)!
Trwają eliminacje do polskiej edycji Global Innovation Awards (GIA) - konkursu dla salonów stacjonarnych oraz sklepów internetowych z branży home. Sklepy mogą nadsyłać… więcej »
Konkursy:
Pracownia Artewizjon zdobyła nagrodę European Property Awards
Realizacja warszawskiego apartamentu Moon Suite pracowni  Artewizjon Anny Błaszczyk otrzymała tytuł Award Winner w kategorii Residential Interior Apartment konkursu European… więcej »
Konkursy:
Kolory, które budzą wnętrza. Konkurs marki Cerames
Marka Cerames od ponad 15 lat oferuje na polskim rynku artykuły wyposażenia wnętrz z dalekich stron świata. Wszystkie produkty łączy jedno wielobarwna kolorystyka. I… więcej »