GIA Top Window Award – wystartuj w konkursie na najlepsze wystawy. Zgłoszenia tylko do 16 sierpnia!

fot. Wystawa NK of Sweden – jednego z laureatów poprzedniej edycji GIA

Chcesz się pochwalić swoją wystawą sklepową? Zgłoś się do konkursu  GIA Top Window Award. Zgłoszenia z Polski przyjmowane są przez portal branży wyposażenia wnętrz Ambiente.info.pl do 16 sierpnia 2021. Trzy najlepsze polskie wystawy wezmą udział w światowej edycji konkursu, którego zwycięzca skorzysta z bezpłatnego wyjazdu na przyszłoroczne targi The Inspired Home Show w Chicago. Udział w konkursie jest bezpłatny.

 W zgłoszeniu przesłanym e-mailem zawrzyj:

  1. Krótki opis swojej firmy lub sklepu (max. 100 słów)
  2. Kilka zdań o koncepcji wystawy, którą zgłaszasz (max. 100 słów)

plus ewentualnie informacje o zastosowanych specjalnych efektach (interaktywność, specjalne oświetlenie, ruch, wideo, technologie itp.)

  1. Dodaj 1- 3 zdjęcia w załączniku lub – jeżeli są bardzo ciężkie – prześlij link do pobrania. Fotografie powinny powinny mieć rozdzielczość 300 dpi, format .tiff lub .jpg)

W temacie wiadomości e-mailowej wpisz GIA Top Window Award i prześlij na adres redakcja@promedia.biz.pl

Wystawy będą oceniane według następujących kryteriów:

  • oryginalność i kreatywność (temat, koncepcja, efekty specjalne)
  • merchandising, sposób prezentacji
  • profesjonalizm: sposób wykonania i techniczne aspekty (oświetlenie, detale, digital signage)

Konkurs organizowany jest przez International Housewares Association i targi  The Inspired Home Show w Chicago. Skierowany jest do sklepów i sieci detalicznych z branży wyposażenia wnętrz i artykułów gospodarstwa domowego z całego świata.

Sponsorem i organizatorem konkursu w Polsce i w regionie Europy Środkowo-Wschodniej jest portal Ambiente.info.pl, który  nominuje trzech laureatów z Polski i trzech z pozostałych krajów regionu, którzy wezmą udział w międzynarodowym finale.

Dla zwycięzcy światowej edycji konkursu GIA Top Window Award targi The Inspired Home Show ufundują wyjazd na przyszłoroczną edycję imprezy, która odbędzie się w dniach 5-8 marca w Chicago.

–  Polskie firmy zdobywały już światową nagrodę GIA za najbardziej innowacyjny sklep, m.in. AlmiDecor (edycja 2008/2009), Home&you (2011/2012) i sklep internetowy 9design (2018/2019). Może właśnie teraz nadszedł czas, by polska wystawa zdobyła światowe trofeum – mówi Jerzy Osika, promotor i wielokrotny juror światowych edycji konkursu GIA.

Data publikacji: 4.08.2021
Przeczytaj również

Aktualności:
Jakie wyzwania stoją przed polską branżą meblarską w najbliższej dekadzie?
„Dekada wyzwań dla polskiej branży meblarskiej” – to temat przewodni VI Ogólnopolskiego Kongresu Meblarskiego „Polskie meble – konkurencyjna Polska”, który miał… więcej »
Aktualności:
Wchodzą nowe przepisy dla handlu. Koniec z fałszywymi promocjami?
W przypadku obniżki cen towarów, sklepy - tradycyjne oraz internetowe - będą miały obowiązek podawania informacji o najniższej cenie tego produktu lub usługi w ciągu 30… więcej »
Aktualności:
W Krakowie otworzył się nowy multimarket Jula. To już 16. sklep sieci
Na początku września w  CH Krokus Serenada szwedzka sieć multimarketów Jula otworzyła szesnasty w Polsce sklep dla majsterkowiczów i profesjonalistów. Od września… więcej »