Spotkanie branży ogrodniczej już we wrześniu

W dniach od 3 do 5 września 2017 roku branża ogrodnicza spotka się w Kolonii. Najważniejsi nabywcy oraz decydenci z całego świata przyjadą na targi spoga+gafa 2017. Wśród nich znajdziemy około 25 polskich wystawców. W zeszłych latach na targach tych można było zobaczyć m.in. GARDECO, Wood-Zoo, CELL-FAST, FORUM PLASTIC, czy PATKAR.

Targi spoga+gafa w Kolonii należą do największych i najważniejszych na świecie imprez ogrodowych, podczas których promowane są nowe idee i kierunki branżowe. W ubiegłym roku targi odwiedziło 200 tys. zwiedzających, w tym 70 tys. gości z zagranicy. Swoje oferty przedstawiło ponad 5 tys. wystawców z 70 krajów.

Na wiodących targach branży ogrodniczej można znaleźć m.in. wysokiej klasy meble ogrodowe, nowości w dziedzinie sprzętu i maszyn, najnowsze trendy grillowania i wiele wiele więcej. Ponadto, jak zwykle nie zabraknie ciekawych prezentacji produktów, niezwykłych wydarzeń i urozmaiconego programu imprez towarzyszących.

Data publikacji: 6.06.2017
Przeczytaj również

Targi:
SIAL Paris 2026 wyznacza kierunki rozwoju branży spożywczej. Oto 10 najważniejszych trendów
Personalizacja żywienia, żywność funkcjonalna, sztuczna inteligencja, nowe podejście do produktów roślinnych i cyfrowa transformacja zakupów spożywczych –… więcej »
Targi:
Proposte 2026: targi tekstyliów premium w Cernobbio cieszą się coraz większą frekwencją
Ponad 2500 kupców z całego świata, 87 wystawców z 14 krajów oraz wyraźny wzrost frekwencji – tak w skrócie można podsumować tegoroczną edycję Proposte, jednych z… więcej »
Targi:
Techtextil i Texprocess 2026: innowacje, technologia i przyszłość branży tekstylnej we Frankfurcie
Targi Techtextil i Texprocess 2026 potwierdziły swoją pozycję jako jedne z najważniejszych międzynarodowych wydarzeń dla branży tekstylnej, technologii przetwarzania… więcej »