Sofitel Warsaw Victoria z pięcioma głównymi nagrodami LUXE Global Awards

Kultowy hotel Sofitel Warsaw Victoria, który na trwałe wpisał się w historię polskiego hotelarstwa i turystyczną mapę kraju bryluje w tegorocznym sezonie branżowych nagród. Obiekt otrzymał aż pięć wyróżnień w międzynarodowym plebiscycie dla najbardziej luksusowych hoteli z całego świata LUXE Global Awards. Polski hotel zdobył najważniejszy tytuł imprezy – „Hotel Roku 2022”.

 Hotel Roku 2022

Uroczysta gala wręczenia prestiżowych nagród dla najbardziej luksusowych hoteli, spa i restauracji na świecie odbyła się w listopadzie, w hotelu The Chedi Luštica Bay w Czarnogórze. W organizowanym przez LUXE Global plebiscycie Sofitel Warsaw Victoria zdobył wyjątkowy i upragniony tytuł „Hotel Roku 2022”, który otrzymuje tylko jeden z luksusowych obiektów z całego świata. To nie jedyne z wyróżnień, jakie tego wieczoru otrzymał hotel. Wśród prestiżowych nagród znalazły się wyróżnienia w takich kategoriach jak: „Najlepszy luksusowy hotel i centrum konferencyjne na świecie”, „Najlepszy zespół konsjerży na świecie”, „Najlepszy luksusowy hotel bankietowo-eventowy na świecie” i „Najlepszy luksusowy hotel na imprezy na świecie”.

Każdego dnia nasz hotelowy zespół dokłada wszelkich starań, by zapewniać wszystkim gościom jak najlepsze doświadczenia i wrażenia z pobytu. Od lat niezmiennie dbamy o jakość naszego serwisu, gościnność i wyjątkowy klimat, jaki gwarantuje luksusowa marka Sofitel, który towarzyszy naszym gościom na każdym kroku. Jesteśmy niesamowicie szczęśliwi i wdzięczni za tak prestiżowe wyróżnienia i nagrody. To ukoronowanie codziennej pracy i sukces wszystkich członków zespołu hotelu Sofitel Warsaw Victoria – wyznaje Aneta Lewandowska Sofitel Warsaw Victoria General Manager.

Sofitel Warsaw Victoria oferuje gościom ponad 1500 m2 powierzchni bankietowej, konferencyjnej i wystawienniczej, nowoczesny sprzęt audiowizualny oraz najwyżej klasy propozycje menu bankietowego. Profesjonalny zespół Magnifique Meetings dba o wyjątkową scenerię oraz perfekcyjne przygotowanie każdego spotkania. 18 sal konferencyjnych, w tym modułowa Sala balowa z wbudowaną sceną, garderobami oraz foyer umożliwiają organizację wielu formatów wydarzeń: konferencji, spotkań biznesowych, wystaw, wesel czy też uroczystych kolacji. Nagrodzony zespół konsjerży na czele z Piotrem Prasułą, Prezesem Stowarzyszenia Złote Klucze Concierge Polska, z przyjemnością dzieli się z gośćmi swoją profesjonalną wiedzą i służy pomocą przy realizacji najbardziej wyszukanych próśb i potrzeb wszystkich gości.

Ikoniczna inicjatywa – ślad historii

Jak na prawdziwą ikonę przystało Sofitel Warsaw Victoria zaangażował się w inicjatywę upamiętniającą historyczny kaseton VICTORIA, który zdobył ten kultowy budynek jeszcze w latach 70. Instalacja stała się jednym z kultowych symboli Warszawy, zdobiąca hotel, który do tej pory jest uosobieniem elegancji, stylu, klasy i prestiżu. Kaseton został zdemontowany z hotel w 2011 roku. By upamiętnić swoją historię, hotel wsparł artystę Stefana Korneckiego w autorskim projekcie Inscription wykorzystywania odrestaurowanych napisów, neonów i kasetonów w przestrzeni miejskiej. W ramach inicjatywy historyczny kaseton VICTORIA przez blisko miesiąc zdobił kultowe miejsca w Gdańsku, takie jak Plac Porozumień Gdańskich.

Data publikacji: 23.11.2022
Przeczytaj również

Aktualności:
Tu Las Tam Woda – nowa realizacja pracowni Boris Kudlička with Partners w sercu Mazur
Poranna kawa na pomoście, rejs łódką z przyjaciółmi, wędkowanie lub po prostu codzienny relaks i oglądanie zachodu słońca – kiedy mieszka się nad pięknym jeziorem,… więcej »
Aktualności:
Trzy żywioły - wnętrza domków letniskowych projektu Marty Czerkies z rozwiązaniami okiennymi Marcin Dekor
„Trzy żywioły” – taką nazwę nosi zespół trzech domków letniskowych położonych w malowniczym nadmorskim Sasinie. Ich wnętrza nawiązujące do ognia, wody oraz ziemi… więcej »
Aktualności:
Znana projektantka w Hucie Julia. Kulisy produkcji nowej kolekcji biżuterii Anny Orskiej
Jeszcze w ubiegłym stuleciu karkonoskie tradycje szklarskie prężnie się rozwijały, czyniąc z regionu główny ośrodek szkła kryształowego w Polsce. Z czasem jednak… więcej »