Prezentacja najnowszej kolekcji firmy Gerster

11 października br., w Hotelu Mościcki w Spale, odbyło się coroczne spotkanie firmy Gerster, podczas którego firma zaprezentowała swoją najnowszą kolekcję firan i zasłon.

Wśród nowości znaleźć można między innymi półprzezroczyste firany z zastosowaniem wzoru plastra miodu oraz zasłony w ciekawej kolorystyce miedzianego, pudrowego różu.

Częścią spotkania było również szkolenie pt. ”Kolor, wzór, forma”, przeprowadzone przez Danutę Baprawską, trenerkę  kolorystyczną, właścicielkę firmy Home Media.

Data publikacji: 16.10.2018
Przeczytaj również

Aktualności:
Poznaj program Home & Garden Congress i zdobądź bezpłatną wejściówkę!
Już 13 marca będzie można dowiedzieć się, jak zwiększyć sprzedaż internetową artykułów z branży dom i ogród w kraju i za granicą. Na całodniowym wydarzeniu Home… więcej »
Aktualności:
edrone –narzędzie Marketing Automation i CRM dla e-commerce pozyskuje 20 mln inwestycji na rozwój w Polsce i Brazylii
edrone – firma tworząca system Marketing Automation i CRM dedykowany dla e-commerce ogłosiła kolejną rundę finansowania. Fundusze, w tym INventures, Mueller Medien, Atmos… więcej »
Aktualności:
Home & Garden Congress: Jak zwiększysz sprzedaż przez internet artykułów z branży dom i ogród
13 marca w Warszawie odbędzie się Home & Garden Congress. To wydarzenie konferencyjne dla firm, które chcą zwiększyć swoją e-sprzedaż zarówno na rynku krajowym, jak… więcej »