Finał Global Innovation Awards. Poznaj najlepsze na świecie sklepy z branży wyposażenia wnętrz!

zdjęcie: Westwing Brasil

5 marca w Chicago ogłoszono wyniki prestiżowego międzynarodowego konkursu na najlepsze sklepy z branży artykułów domowych gia (Global Innovation Awards). Spośród 33 finalistów z 32 krajów jurorzy wyłonili pięć najlepszych konceptów handlowych.

W piątce najlepszych światowych salonów z wyposażeniem wnętrz znalazły się:

Paul French Gallery z Argentyny

Westwing Brasil

La Maison Pernoise z Francji

Hengstyle z Tajwanu

Butler’s Pantry z USA

W kategorii e-commerce wygrał natomiast sklep internetowy MAKE Designed Objects z Australii.

W finale konkursu Global Innovation Awards  Polskę reprezentował salon Miloo Home, który wygrał eliminacje krajowe. Ale to nie jedyny polski akcent na gali konkursowej. Podczas uroczystości wręczono bowiem również trofea dla laureatów gia Top Window – konkursu na najlepsze wystawy sklepów wnętrzarskich, w którym wśród czterech światowych zwycięzców znalazł się projekt polskiej witryny Premium Home (wyniki konkursu i zdjęcia wystaw w artykule: GIA Top Window Award: Polska wystawa wśród czterech najlepszych na świecie! | Portal branży wyposażenia wnętrz Ambiente.info.pl Interior Design Forum).

Konkursy gia są organizowane od 2000 roku przez stowarzyszenie branży artykułów gospodarstwa domowego International Housewares Association (IHA) i targi The Inspired Home Show (dawne International Home + Housewares Show) w celu promowania na świecie innowacyjności i dobrych praktyk w handlu z sektora wyposażenia wnętrz.  Zgłoszenia oceniają specjaliści w dziedzinie retailu i visual merchandisingu oraz redaktorzy z czasopism branżowych. W tym roku w obradach Global Innovation Awards  uczestniczył również juror z Polski – Jerzy Osika, ekspert ds. retailu, visual merchandisingu i branży wyposażenia wnętrz.

Udział w konkursie gia jest bezpłatny. Aby wziąć w nim udział, należy zgłosić się do partnera regionalnego – portalu branżowego Ambiente.info.pl (e-mail: redakcja@promedia.biz.pl), który organizuje eliminacje Global Innovation Awards w Polsce oraz w pozostałych krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Zwycięzcy krajowych eliminacji biorą udział w międzynarodowym finale w Chicago.

Więcej informacji o finalistach i laureatach Global Innovation Awards na stronie:

gia Excellence in Home + Housewares Retail – The Inspired Home Show

 

 

 

Data publikacji: 10.03.2022
Przeczytaj również

Handel:
Euroshop Retail Design Award: Poznajcie 5 najlepszych nowych konceptów handlowych na świecie
EHI Retail Institute oraz Messe Duesseldorf ogłosiły tegorocznych laureatów prestiżowego konkursu na najlepsze nowe koncepty handlowe EuroShop Retail Design Award (ERDA). O… więcej »
Konkursy:
Make me! –  do 28.03 trwa rekrutacja do międzynarodowego konkursu wzorniczego
Konkurs make me! to kluczowy element Łódź Design Festival, adresowany nie tylko do designerów, ale także adeptów kierunków artystycznych i projektowych. Finaliści… więcej »
Konkursy:
Konkurs Velux Award dla studentów architektury. Motyw przewodni: światło dzienne
Rozpoczęła się jubileuszowa, dziesiąta edycja międzynarodowego konkursu International Velux Award dla studentów architektury. Jego stałym motywem przewodnim jest… więcej »