Poznaj meble z Malezji! Odwiedź stoisko firm malezyjskich na Warsaw Home&Contract

SF Furniture

Już podczas najbliższych targów wyposażenia wnętrz Warsaw Home&Contract w Nadarzynie pod Warszawą (19-22 października) będzie można zapoznać się designem i ofertą 11 firm meblowych z Malezji, które wystawią się w Polsce w ramach stoiska narodowego.

MATRADE w Kuala Lumpur oraz MATRADE Biuro Promocji Eksportu przy Ambasadzie Malezji w Warszawie pomogły w organizacji uczestnictwa Malezyjskiej Rady Sektora Meblowego (Malaysian Furniture Council, MFC) oraz 11 firm w targach Warsaw Home.

Malezja znajduje się w pierwszej dziesiątce największych dostawców mebli na świecie, zaopatrując w nie ponad 180 krajów. Wartość eksportowanych przez nią mebli kształtuje się na poziome ok. 2,5 mld USD. Tamtejsi producenci coraz częściej starają się podnieść atrakcyjność swojej oferty, stawiając na oryginalne i kreatywne projekty.

O tym, jak wygląda malezyjski design, będzie można się przekonać już w dniach 19-22 października na targach Warsaw Home, gdzie producenci z Malezji zaprezentują swoje najnowsze kolekcje. Na stoisku narodowym znajdziemy ofertę firm: Anggun Sofa & Interior, Simewood Products, SF Furniture, United Woodwork & Construction, Deep Furniture, Wild Industries, Huts Furniture, BLL Quality Wood Products, Promptcon Enterprise, Ly Furniture oraz Softline Furniture

Zapraszamy do pawilonu F na stoisko F4.13!

Data publikacji: 13.10.2022
Przeczytaj również

Targi:
Targi artykułów gospodarstwa domowego The Inspired Home Show wracają do świetnej formy
7 marca w McCormick Place w Chicago, po czterech bardzo produktywnych dniach, zakończyły się targi The Inspired Home Show 2023. W porównaniu do ubiegłorocznej edycji –… więcej »
Targi:
Targi w firmie Eurofirany pod znakiem inspiracji, trendów i nowości. Piękne aranżacje i przemyślane kolekcje
W dniach 03-08.02.2023 w siedzibie głównej firmy Eurofirany w Żywcu odbyła się pierwsza w tym roku edycja wewnętrznych targów wnętrzarskich. Po raz kolejny w ciągu… więcej »
Targi:
Branża tekstyliów domowych znowu spotkała się na targach Heimtextil we Frankfurcie
10-13 stycznia 2023 r. odbyły się we Frankfurcie targi tekstyliów domowych Heimtextil. Długo wyczekiwana edycja po pandemicznej przerwie przyniosła wreszcie możliwość… więcej »