Poznaj malezyjskie artykuły wyposażenia wnętrz

fot. serwis prasowy EFE

MATRADE zaprasza polskich importerów i dystrybutorów dodatków do wnętrz do wzięcia udziału w spotkaniach z producentami oraz eksporterami z Malezji podczas międzynarodowych targów meblowych EFE 2020

 Export Furniture Exhibition 2020 to wiodące targi sektora meblowego i dodatków wnętrzarskich w Azji Płd-Wsch, które odbędą się w dniach 9-12 marca 2020 roku w Kuala Lumpur Convention Center. Targi organizowane są przez Malezyjską Radę ds. Promocji Mebli (Malaysian Furniture Council MFC) we współpracy z  EFE Expo Sdn Bhd. Przy okazji targów, MATRADE pragnie zaprosić polskich importerów i dystrybutorów do udziału w bezpośrednich spotkaniach biznesowych z malezyjskimi dostawcami w dniu 10 marca 2020 roku.

 Przykładowe profile firm z Polski, które mogą uczestniczyć w wyjeździe: importerzy i dystrybutorzy mebli: z drewna kauczukowego, plastyku, rattanu, metalu, meble biurowe i domowe, meble z drewna, meble do sypialni, do salonu, łazienki i kuchni, meble dla dzieci, meble przemysłowe i szpitalne.

Strona internetowa targów: http://www.efe.my/

MATRADE pokrywa koszt zakwaterowania w hotelu w Kuala Lumpur (4 dni/3 noce w dniach od 8 do 11 marca lub 9 do 12 marca 2020 roku) oraz transportu lokalnego w związku z programem wyjazdu (lotnisko-hotel-miejsce spotkań). Koszt przelotu do Kuala Lumpur pokrywa uczestnik misji.

 Zainteresowane firmy proszone są o kontakt z biurem MATRADE w Warszawie w celu otrzymania formularza zgłoszeniowego i uzyskania dalszych szczegółów.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 31 stycznia 2020 roku

Szczegółowych informacji udziela:

Paulina Wilamowska

Marketing Officer

Biuro MATRADE w Warszawie

Telefon: +48 22 222 17 72

Email: warsaw.paulina@matrade.gov.my

www.matrade.gov.my

Data publikacji: 15.01.2020
Przeczytaj również

Aktualności:
Targi IDF: jakie nowości szykują wystawcy?
Wystawcy jesiennych targów Interior Design Forum intensywnie pracują przygotowując się do udziału w tym branżowym wydarzeniu. Przed nami wiele nowości produktowych,… więcej »
Aktualności:
Domoteka wychodzi na miasto. Letnia Strefa Domoteki w Miami Wars
Na mapie Warszawy pojawiło się nowe, wyjątkowo stylowe miejsce – Letnia Strefa Domoteki usytuowana nad samym brzegiem Wisły, na dolnych tarasach Miami Wars na Cyplu… więcej »
Aktualności:
Ćmielowska porcelana zagościła w Sofii
Polski design ponownie podbija międzynarodowe rynki sztuki. Tym razem, niezwykła kolekcja „Ludzie z fabryki porcelany”, autorstwa ceramika Arkadiusza Szweda, pod… więcej »