Poznaj malezyjskie artykuły wyposażenia wnętrz

fot. serwis prasowy EFE

MATRADE zaprasza polskich importerów i dystrybutorów dodatków do wnętrz do wzięcia udziału w spotkaniach z producentami oraz eksporterami z Malezji podczas międzynarodowych targów meblowych EFE 2020

 Export Furniture Exhibition 2020 to wiodące targi sektora meblowego i dodatków wnętrzarskich w Azji Płd-Wsch, które odbędą się w dniach 9-12 marca 2020 roku w Kuala Lumpur Convention Center. Targi organizowane są przez Malezyjską Radę ds. Promocji Mebli (Malaysian Furniture Council MFC) we współpracy z  EFE Expo Sdn Bhd. Przy okazji targów, MATRADE pragnie zaprosić polskich importerów i dystrybutorów do udziału w bezpośrednich spotkaniach biznesowych z malezyjskimi dostawcami w dniu 10 marca 2020 roku.

 Przykładowe profile firm z Polski, które mogą uczestniczyć w wyjeździe: importerzy i dystrybutorzy mebli: z drewna kauczukowego, plastyku, rattanu, metalu, meble biurowe i domowe, meble z drewna, meble do sypialni, do salonu, łazienki i kuchni, meble dla dzieci, meble przemysłowe i szpitalne.

Strona internetowa targów: http://www.efe.my/

MATRADE pokrywa koszt zakwaterowania w hotelu w Kuala Lumpur (4 dni/3 noce w dniach od 8 do 11 marca lub 9 do 12 marca 2020 roku) oraz transportu lokalnego w związku z programem wyjazdu (lotnisko-hotel-miejsce spotkań). Koszt przelotu do Kuala Lumpur pokrywa uczestnik misji.

 Zainteresowane firmy proszone są o kontakt z biurem MATRADE w Warszawie w celu otrzymania formularza zgłoszeniowego i uzyskania dalszych szczegółów.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 31 stycznia 2020 roku

Szczegółowych informacji udziela:

Paulina Wilamowska

Marketing Officer

Biuro MATRADE w Warszawie

Telefon: +48 22 222 17 72

Email: warsaw.paulina@matrade.gov.my

www.matrade.gov.my

Data publikacji: 15.01.2020
Przeczytaj również

Aktualności:
85-lecie Izby Bawełny w Gdyni
W 2020 roku Izba Bawełny w Gdyni obchodzi Jubileusz 85-lecia swojej działalności. Od 1935 naszą misją jest kreowanie silnego ekonomicznie i organizacyjnie sektora… więcej »
Aktualności:
Poznaj 6 najlepszych sklepów wnętrzarskich na świecie
Rozstrzygnięto międzynarodowy konkurs na najlepsze koncepty handlowe w branży artykułów domowych IHA Global Innovation Awards (GIA) 2020. Organizator konkursu International… więcej »
Aktualności:
Kolekcja Karima Rashida dla BoConcept
Płynne, organiczne kształty to znak rozpoznawczy projektów Karima Rashida. Tym razem ceniony na świecie designer stworzył dla marki BoConcept kolekcję mebli przeznaczonych… więcej »