Ogłoszenie zwycięzców GIA już 23 kwietnia! Obejrzyj on-line!

W najbliższy czwartek każdy, kto ma dostęp do internetu, będzie mógł wziąć udział w ogłoszeniu wyników konkursów Global Innovation Awards (GIA) na najlepsze koncepty handlowe oraz najlepiej zaprojektowane produkty w branży wyposażenia wnętrz. Wydarzenie będzie dostępne na żywo poprzez streaming na TheInspiredHome.com.

Organizator konkursu, International Housewares Association, zaprasza wszystkich do udziału w evencie. Transmisja rozpocznie się o godzinie 17.00 polskiego czasu od prezentacji pięciu zwycięzców finału konkursu na najlepsze sklepy – GIA Awards for Excellence in Retail, którzy zostaną wyłonieni spośród nominowanych z 31 państw (nasz kraj będzie reprezentował salon Miloo Home wytypowany przez polskiego przedstawiciela konkursu – portal Ambiente.info.pl). Poznamy też laureatów nagrody Martina M. Peglera w kategorii Visual Merchandising, a także sklepy internetowe uhonorowane w kategorii Digital Commerce Award for Excellence in Online Retailing. Następnie zostaną wyłonione produkty o najlepszych designie. Artykuły z całego świata rywalizowały tu w 14 kategoriach, w tym roku dodano do nich zrównoważony rozwój.

Przypomnijmy, że finały konkursów miały się odbyć w zeszłym miesiącu na wieczornej gali podczas targów The Inspired Home Show w Chicago, które ze względu na pandemię zostały jednak odwołane. Galerie zwycięzców edycji krajowych można obejrzeć na TheInspiredHomeShow.com.

Więcej informacji o konkursie IHA Global Innovation Awards (gia) znajdziecie na:  TheInspiredHomeShow.com/explore/awards/

 

Data publikacji: 21.04.2020
Przeczytaj również

Konkursy:
Wystartował nabór zgłoszeń do „Diamentu Meblarstwa”
Zgłoszenia przyjmowane są do 12 października br. Uczestnicy konkursu, organizowanego przez Wydawnictwo meble.pl, wydawcę miesięcznika „BIZNES meble.pl” oraz Meble.pl… więcej »
Konkursy:
Znamy zwycięzców Plebiscytu Polska Architektura XXL 2019
2 czerwca 2020 obyła się uroczysta Gala Online dwunastej edycji Plebiscytu Polska Architektura XXL 2019. Podczas transmisji LIVE poznaliśmy laureatów konkursu. Nagrodę… więcej »
Konkursy:
Najlepsze polskie stoiska na Ambiente 2020
Portal Exspace.pl i platforma Exhibitors from Poland podali zwycięzców 74. edycji StandOUT. Ambiente 2020 – plebiscytu, który od 8 lat wyróżnia i honoruje najbardziej… więcej »