Nowy termin targów tkanin meblowych i zasłon Proposte

Organizatorzy targów tkanin meblowych i zasłon Proposte podali termin tegorocznej imprezy.  Edycja 2021 odbędzie się w dniach 79 września w Villa Erba, we włoskim Cernobbio k. Como.

Ubiegłoroczna edycja targów, ze względu na pandemię, została odwołana. Organizatorzy postanowili przełożyć imprezę na wrzesień br. Jej termin pokryje się z targami meblowymi Salone Internazionale del Mobile w Mediolanie, które zaplanowane są na 5–10 września 2021. Jak tłumaczy Piercarlo Viganò, prezes Proposte, wrześniowy termin pozwoli na zorganizowanie bezpiecznego wydarzenia, m.in. dzięki globalnej kampanii szczepień. Synchornizacja terminów z Salone Internazionale del Mobile ma z kolei ułatwić branżystom odwiedzenie obydwu wydarzeń w trakcie jednej podróży.

W ostatniej edycji targów tkanin meblowych i zasłon Proposte, w 2019 roku, wzięło udział 85 wystawców (33 z Włoch i 52 z zagranicy).

Data publikacji: 4.02.2021
Przeczytaj również

Targi:
Guimarães Home Fashion Week – niezwykłe targi portugalskich tekstyliów domowych
Od 21 do 24 września w Guimarães, dawnej stolicy Portugalii, miały miejsce targi tekstyliów domowych Home Fashion Week. Portugalskie firmy zaprezentowały ofertę około 50… więcej »
Targi:
The Inspired Home Show: List Dereka Millera, prezesa International Housewares Association, do branży
Szanowni Państwo, Dyrektorzy z branży artykułów gospodarstwa domowego Targi The Inspired Home Show rozpoczną się 5 marca, a hale ponownie wypełnią się nowymi… więcej »
Targi:
DOM i TY w Kielcach już jutro
Jesienna edycja Ogólnopolskich Targów Materiałów Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz DOM i TY już od 8 do 10 października w Targach Kielce. W programie targów… więcej »