Nowy termin targów tkanin meblowych i zasłon Proposte

Organizatorzy targów tkanin meblowych i zasłon Proposte podali termin tegorocznej imprezy.  Edycja 2021 odbędzie się w dniach 79 września w Villa Erba, we włoskim Cernobbio k. Como.

Ubiegłoroczna edycja targów, ze względu na pandemię, została odwołana. Organizatorzy postanowili przełożyć imprezę na wrzesień br. Jej termin pokryje się z targami meblowymi Salone Internazionale del Mobile w Mediolanie, które zaplanowane są na 5–10 września 2021. Jak tłumaczy Piercarlo Viganò, prezes Proposte, wrześniowy termin pozwoli na zorganizowanie bezpiecznego wydarzenia, m.in. dzięki globalnej kampanii szczepień. Synchornizacja terminów z Salone Internazionale del Mobile ma z kolei ułatwić branżystom odwiedzenie obydwu wydarzeń w trakcie jednej podróży.

W ostatniej edycji targów tkanin meblowych i zasłon Proposte, w 2019 roku, wzięło udział 85 wystawców (33 z Włoch i 52 z zagranicy).

Data publikacji: 4.02.2021
Przeczytaj również

Targi:
Tagi tekstyliów domowych Heimtextil przełożone
Targi tekstyliów domowych i kontraktowych Heimtextil we Frankfurcie, przesunięte początkowo na maj 2021,  zostały ostatecznie odwołane w tym roku i przełożone na 11-14… więcej »
Targi:
Domotex przełożony na 2022 rok. W maju cyfrowy Domotex Digital Day
Targi dywanów, wykładzin i pokryć podłogowych Domotex zostały odwołane. Odbędzie się tylko wirtualna wersja imprezy Domotex Digital Day, zaplanowana na 20 maja… więcej »
Targi:
The Inspired Home Show w Chicago: wierzymy, że wrócimy silniejsi niż kiedykolwiek!
W jaki sposób targi wyposażenia wnętrz The Inspired Home Show w Chicago dostosowały się do „nowej rzeczywistości”, jakie atrakcje szykują się na tegoroczną edycję… więcej »