Nowy termin targów tkanin meblowych i zasłon Proposte

Organizatorzy targów tkanin meblowych i zasłon Proposte podali termin tegorocznej imprezy.  Edycja 2021 odbędzie się w dniach 79 września w Villa Erba, we włoskim Cernobbio k. Como.

Ubiegłoroczna edycja targów, ze względu na pandemię, została odwołana. Organizatorzy postanowili przełożyć imprezę na wrzesień br. Jej termin pokryje się z targami meblowymi Salone Internazionale del Mobile w Mediolanie, które zaplanowane są na 5–10 września 2021. Jak tłumaczy Piercarlo Viganò, prezes Proposte, wrześniowy termin pozwoli na zorganizowanie bezpiecznego wydarzenia, m.in. dzięki globalnej kampanii szczepień. Synchornizacja terminów z Salone Internazionale del Mobile ma z kolei ułatwić branżystom odwiedzenie obydwu wydarzeń w trakcie jednej podróży.

W ostatniej edycji targów tkanin meblowych i zasłon Proposte, w 2019 roku, wzięło udział 85 wystawców (33 z Włoch i 52 z zagranicy).

Data publikacji: 4.02.2021
Przeczytaj również

Targi:
Meble Polska Edycja Specjalna: otwarcie platformy dla uczestników VIP
Już od 3 maja pierwsi uczestnicy mogą przeglądać profile wystawców edycji specjalnej Meble Polska i umawiać się z nimi na spotkania. Od tego dnia platforma online, na… więcej »
Targi:
Meble Polska 2021 – poznaj program wydarzeń
W tym roku poznańskie targi branży meblowej i wyposażenia wnętrz odbędą się w formule online. Organizatorzy Mebli Polska postawili na bogaty program, w ramach którego… więcej »
Targi:
The Inspired Home Show w Chicago ponownie przełożone
Targi wyposażenia wnętrz, organizowane w Chicago przez International Housewares Association (IHA), zostały znowu przesunięte ze względu na pandemię i ograniczenia w… więcej »