Nowy projekt targów wnętrzarskich w Mediolanie

13-16 września na terenach Fiera Milano (Rho) po raz pierwszy odbędą się targi wyposażenia domu i przestrzeni wokół niego Homi Outdoor Home&Dehor.

Nowy projekt Targów Mediolańskich, które mają w swym portfolio targi wnętrzarskie Homi, będzie poświęcony meblom, dodatkom i dekoracjom oraz stylowi życia, które wiążą się z domowym otoczeniem. Impreza ma odbywać się co roku we wrześniu. Jak zapowiadają organizatorzy, na Homi Outdoor Home&Dehor znajdziemy szeroki wybór produktów łączących w sobie funkcjonalność z designem oraz zaczerpniemy informacje o najnowszych trendach branżowych. Targi będą się koncentrowały przede wszystkim na rosnącym rynku artykułów outdoorowych do zagospodarowywania otwartych przestrzeni wokół domu, takich jak ogrody czy tarasy, które zamieniają się w małe oazy – ulubione miejsca spotkań z przyjaciółmi i spędzania czasu wolnego. Pierwsza edycja HOMI Outdoor ma pokazać, iż dom zaczyna się już na zewnątrz niego.

Więcej szczegółów na: www.homimilano.com/en

Data publikacji: 4.07.2019
Przeczytaj również

Targi:
DOM i OGRÓD w wyjątkowej, letniej edycji
W nowym kalendarzu Targów Kielce nie mogło zabraknąć ulubionej wystawy kielczan. 22 i 23 sierpnia zapraszamy do DOM-u! Od ponad 25 lat profesjonaliści z branży budowlanej… więcej »
Targi:
Messe Frankfurt oferuje Platformę Nextrade
Organizator targów Ambiente i Tendence oferuje nowe narzędzie sprzedaży online dla wystawców. Platforma Nextrade to prosty w obsłudze, ogólnoświatowy sklep internetowy do… więcej »
Targi:
Christmasworld: całoroczna bombka i inne modne dekoracje na 2020
Targi towarów konsumenckich Christmasworld, Paperworld i Creativeworld we Frankfurcie rozpoczęły nowy sezon biznesowy od aktualnych tematów branżowych. 3 051 wystawców z 74… więcej »