Nowy projekt targów wnętrzarskich w Mediolanie

13-16 września na terenach Fiera Milano (Rho) po raz pierwszy odbędą się targi wyposażenia domu i przestrzeni wokół niego Homi Outdoor Home&Dehor.

Nowy projekt Targów Mediolańskich, które mają w swym portfolio targi wnętrzarskie Homi, będzie poświęcony meblom, dodatkom i dekoracjom oraz stylowi życia, które wiążą się z domowym otoczeniem. Impreza ma odbywać się co roku we wrześniu. Jak zapowiadają organizatorzy, na Homi Outdoor Home&Dehor znajdziemy szeroki wybór produktów łączących w sobie funkcjonalność z designem oraz zaczerpniemy informacje o najnowszych trendach branżowych. Targi będą się koncentrowały przede wszystkim na rosnącym rynku artykułów outdoorowych do zagospodarowywania otwartych przestrzeni wokół domu, takich jak ogrody czy tarasy, które zamieniają się w małe oazy – ulubione miejsca spotkań z przyjaciółmi i spędzania czasu wolnego. Pierwsza edycja HOMI Outdoor ma pokazać, iż dom zaczyna się już na zewnątrz niego.

Więcej szczegółów na: www.homimilano.com/en

Data publikacji: 4.07.2019
Przeczytaj również

Targi:
Najbardziej międzynarodowe targi mebli w Polsce już za chwilę. Poznaj program towarzyszący
Kupcy z ponad 70 krajów zapowiedzieli swój udział w największych w Europie Środkowo-Wschodniej międzynarodowych kontraktacjach meblowych MEBLE POLSKA. Kolejna edycja tych… więcej »
Targi:
Zainspiruj się na targach HOME DECOR 2024
Od 20 do 23 lutego 2024 roku odbędzie się w Poznaniu kolejna edycja biznesowych Targów Wnętrz HOME DECOR. Wydarzenie to co roku odwiedzane jest przez kilkanaście tysięcy… więcej »
Targi:
The Inspired Home Show w Chicago:
Zainspiruj się innowacjami w retailu
Targi artykułów gospodarstwa domowego The Inspired Home Show w Chicago to obowiązkowe wydarzenie dla przedstawicieli handlu, którzy chcą nadążać za trendami zarówno w… więcej »