Nowy projekt targów wnętrzarskich w Mediolanie

13-16 września na terenach Fiera Milano (Rho) po raz pierwszy odbędą się targi wyposażenia domu i przestrzeni wokół niego Homi Outdoor Home&Dehor.

Nowy projekt Targów Mediolańskich, które mają w swym portfolio targi wnętrzarskie Homi, będzie poświęcony meblom, dodatkom i dekoracjom oraz stylowi życia, które wiążą się z domowym otoczeniem. Impreza ma odbywać się co roku we wrześniu. Jak zapowiadają organizatorzy, na Homi Outdoor Home&Dehor znajdziemy szeroki wybór produktów łączących w sobie funkcjonalność z designem oraz zaczerpniemy informacje o najnowszych trendach branżowych. Targi będą się koncentrowały przede wszystkim na rosnącym rynku artykułów outdoorowych do zagospodarowywania otwartych przestrzeni wokół domu, takich jak ogrody czy tarasy, które zamieniają się w małe oazy – ulubione miejsca spotkań z przyjaciółmi i spędzania czasu wolnego. Pierwsza edycja HOMI Outdoor ma pokazać, iż dom zaczyna się już na zewnątrz niego.

Więcej szczegółów na: www.homimilano.com/en

Data publikacji: 4.07.2019
Przeczytaj również

Targi:
O trendach na Home Decor 2020
Strefa trendów Bloggers Zone to od kilku lat hit ekspozycji Targów Wnętrz Home Decor. Nie zabraknie jej oczywiście i podczas tegorocznej edycji, która odbędzie się w… więcej »
Targi:
EuroShop w oczekiwaniu na kolejne rekordy
Mimo, że 20. edycja organizowanych co trzy lata targów dla handlu detalicznego EuroShop odbędzie się za kilka miesięcy, już teraz organizatorzy targów przewidują… więcej »
Targi:
Homi: udany debiut strefy outdoor
Targi Homi Outdoor, Home & Dehors zakończyły pierwszą edycję z pozytywnymi opiniami. Impreza poświęcona światowi dekoracji wnętrz, mebli ogrodowych oraz akcesoriów do… więcej »