Nowy projekt targów wnętrzarskich w Mediolanie

13-16 września na terenach Fiera Milano (Rho) po raz pierwszy odbędą się targi wyposażenia domu i przestrzeni wokół niego Homi Outdoor Home&Dehor.

Nowy projekt Targów Mediolańskich, które mają w swym portfolio targi wnętrzarskie Homi, będzie poświęcony meblom, dodatkom i dekoracjom oraz stylowi życia, które wiążą się z domowym otoczeniem. Impreza ma odbywać się co roku we wrześniu. Jak zapowiadają organizatorzy, na Homi Outdoor Home&Dehor znajdziemy szeroki wybór produktów łączących w sobie funkcjonalność z designem oraz zaczerpniemy informacje o najnowszych trendach branżowych. Targi będą się koncentrowały przede wszystkim na rosnącym rynku artykułów outdoorowych do zagospodarowywania otwartych przestrzeni wokół domu, takich jak ogrody czy tarasy, które zamieniają się w małe oazy – ulubione miejsca spotkań z przyjaciółmi i spędzania czasu wolnego. Pierwsza edycja HOMI Outdoor ma pokazać, iż dom zaczyna się już na zewnątrz niego.

Więcej szczegółów na: www.homimilano.com/en

Data publikacji: 4.07.2019
Przeczytaj również

Targi:
4. edycja targów wnętrz Warsaw Home już wkrótce
Polska jest szóstym producentem mebli na świecie, zajmuje też trzecie miejsce w ich eksporcie. To nie przypadek, że musiały tu powstać jedne z największych w Europie… więcej »
Targi:
15. Interior Design Forum już we wrześniu
5 września w Warszawie odbędzie się jubileuszowa, piętnasta edycja Interior Design Forum – jedynych targów w naszym kraju poświęconych wyłącznie tekstyliom domowym i… więcej »
Targi:
Najlepsi wystawcy zaczynają od „dlaczego”
Realizacja celów jest miernikiem naszych osiągnięć. Czy można je zrealizować, gdy się ich nie zna? Jakie cele możesz osiągnąć wystawiając się na… więcej »