Nowa kolekcja firmy Eurofirany. Wyrusz w niesamowitą podróż z Terra Collection

W marcu swoją premierę miała najnowsza kolekcja zaprojektowana przez firmę Eurofirany, która z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom nowoczesnych dodatków do wnętrz. Inspirowana podróżami i niezwykłymi miejscami Terra Collection odkrywa świat wyjątkowych dekoracji. W jej skład wchodzi pięć kolekcji: Seville, Avinion, Montenegro, Palermo i Morocco, w których efektowne wzornictwo i oryginalne faktury łączą się z charakterystyczną dla danego regionu kolorystyką.

Modny design to nie jedyna idea, jaka przyświeca Terra Collection. Firma Eurofirnay wciąż podąża za zmieniającymi się trendami, dlatego kolekcja zaprojektowana została z myślą o otaczającej nas przyrodzie. Zastosowanie opakowań eco-friendly czy wykorzystanie w produkcji pościeli z włóknami bawełny z recyklingu – wszystko z myślą o tym, aby tekstylia wywierały jak najmniejszy wpływ na środowisko naturalne. Wszystkie produkty wytworzone zostały zgodnie z najwyższymi standardami jakościowymi, co potwierdzone jest certyfikatem OEKO-TEX.

Skąpane w południowym słońcu wybrzeża Palermo, a może wyprawa w samo serce Bałkanów- Czarnogórę? Wybieraj spośród dostępnych kolekcji – stwórz we wnętrzach atmosferę zaczerpniętą ze słońca, świeżości natury i różnorodności kultur.

Więcej na: www.eurofirany.com.pl

Data publikacji: 19.04.2022
Przeczytaj również

Aktualności:
Znana projektantka w Hucie Julia. Kulisy produkcji nowej kolekcji biżuterii Anny Orskiej
Jeszcze w ubiegłym stuleciu karkonoskie tradycje szklarskie prężnie się rozwijały, czyniąc z regionu główny ośrodek szkła kryształowego w Polsce. Z czasem jednak… więcej »
Nowości:
Eco Lifestyle – elektryczne rolety rzymskie Marcin Dekor zasilane słońcem
Jak najlepiej oszczędzać prąd? Mądrze – czyli tak, by nie musieć rezygnować z komfortu. Do wartych polecenia rozwiązań należą elektryczne rolety rzymskie Eco Lifestyle… więcej »
Nowości:
Kanapa na żądanie. Innowacyjny projekt start-upu meblowego Cozmo i Kornit Digital
Firma Kornit Digital („Kornit”) podjęła współpracę ze start-upem meblowym Cozmo i londyńskim studiem projektowym Raw-Edges, aby zaprezentować nieograniczoną… więcej »