Nowa kolekcja firmy Eurofirany. Wyrusz w niesamowitą podróż z Terra Collection

W marcu swoją premierę miała najnowsza kolekcja zaprojektowana przez firmę Eurofirany, która z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom nowoczesnych dodatków do wnętrz. Inspirowana podróżami i niezwykłymi miejscami Terra Collection odkrywa świat wyjątkowych dekoracji. W jej skład wchodzi pięć kolekcji: Seville, Avinion, Montenegro, Palermo i Morocco, w których efektowne wzornictwo i oryginalne faktury łączą się z charakterystyczną dla danego regionu kolorystyką.

Modny design to nie jedyna idea, jaka przyświeca Terra Collection. Firma Eurofirnay wciąż podąża za zmieniającymi się trendami, dlatego kolekcja zaprojektowana została z myślą o otaczającej nas przyrodzie. Zastosowanie opakowań eco-friendly czy wykorzystanie w produkcji pościeli z włóknami bawełny z recyklingu – wszystko z myślą o tym, aby tekstylia wywierały jak najmniejszy wpływ na środowisko naturalne. Wszystkie produkty wytworzone zostały zgodnie z najwyższymi standardami jakościowymi, co potwierdzone jest certyfikatem OEKO-TEX.

Skąpane w południowym słońcu wybrzeża Palermo, a może wyprawa w samo serce Bałkanów- Czarnogórę? Wybieraj spośród dostępnych kolekcji – stwórz we wnętrzach atmosferę zaczerpniętą ze słońca, świeżości natury i różnorodności kultur.

Więcej na: www.eurofirany.com.pl

Data publikacji: 19.04.2022
Przeczytaj również

Nowości:
Marcin Dekor: elektryczne rolety z tkanin z recyklingu zasilane słońcem
Elektryczne rolety rzymskie Eco Lifestyle firmy Marcin Dekor napędzane są czystą energią słoneczną. Umożliwia to bateria fotowoltaiczna, montowana na ramie okiennej albo… więcej »
Nowości:
Fyrklövern: świąteczna kolekcja porcelany Christmas Memories
Wzory kolekcji porcelany Christmas Memories firmy Fyrklövern są dziełem projektantki Lindy Svedal Walsøe, założycielki firmy Wik & Walsøe, która na co dzień czerpie z… więcej »
Nowości:
Limitowana kolekcja butelek autorstwa Blanki Lipińskiej dla Waterdrop
Autorka bestsellerowych książek, Blanka Lipińska, we współpracy z międzynarodową marką Waterdrop, zaprojektowała limitowaną kolekcję stalowych butelek termicznych.… więcej »