OIGPM zaprasza na specjalistyczne i biznesowe seminaria dla producentów mebli 18 maja w Poznaniu

fot. Meble Polska/ Home Decor 2020

Dynamiczne zmiany w gospodarce krajowej i zagranicznej wymagają od biznesu meblarskiego stałego śledzenia aktualnych informacji rynkowych i dostępu do najnowszej wiedzy przydatnej w prowadzeniu przedsiębiorstwa. Ogólnopolska Izba Gospodarcza Producentów Mebli i Grupa MTP, wychodząc naprzeciw tym potrzebom, organizują 17 i 18 maja 2022, podczas targów Meble Polska i Home Decor w Poznaniu, cykl bezpłatnych seminariów dla producentów mebli.

Cykl edukacyjny dla producentów mebli rozpocznie się 17 maja, tuż po seminariach dla handlu, wykładem o tym, jak zmniejszyć koszty energii elektrycznej i uczynić ją przyjaźniejszą dla środowiska. Zagadnienie to ma ogromne znaczenie zwłaszcza teraz, w kontekście rosnących cen prądu oraz coraz większej roli zrównoważonego rozwoju i ekologii. Z kolei 18 maja specjaliści zaprezentują najświeższą analizę światowego i krajowego rynku oraz perspektywy dla polskiej branży meblarskiej, a także opowiedzą o produktach skarbowych dla firm z tego sektora. OIGPM zaprasza również na wykład na temat wsparcia akredytowanych podmiotów w ocenie zgodności mebli i materiałów do ich produkcji.

Szczegółowy program wykładów organizowanych wspólnie przez OIGPM i Grupę MTP dla producentów mebli:

17.05.2022 (wtorek):

14:30 – 15:45

„Zoptymalizowanie polityki energetycznej w branży meblowej, zmniejszenie kosztów oraz wprowadzenie zdrowej energii. Innymi słowy jak uzyskać tańszą i zdrowszą energię w branży meblowej.”

8.05.2022 (środa)

10:30 – 11:15

„Perspektywy makroekonomiczne dla polskiej branży meblarskiej – Polska, Europa, Świat.”

Paweł Antonik, Bank Pekao S.A.

11:30 – 12:15

„Produkty skarbowe dla polskiej branży meblarskiej”

Tomasz Bilski, Bank Pekao S.A.

13:15 – 14:15

„Wsparcie akredytowanych podmiotów w ocenie zgodności mebli i materiałów do ich produkcji.”

Wykłady będą miały miejsce na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich (Wschodni Hol Wejściowy, Sala Zielona).

Rejestracja na targi i pełen program wydarzeń: https://www.meblepolska.pl/pl/

Data publikacji: 11.05.2022
Przeczytaj również

Aktualności:
VII Ogólnopolski Kongres Meblarski: zyskowność vs nowe wyzwania, zielona energia, omnichannel i dofinansowania
Jak zwiększyć zyskowność w czasie nowych wyzwań – na to pytanie znajdziemy odpowiedzi podczas VII Ogólnopolskiego Kongresu Meblarskiego „Polskie Meble –… więcej »
Aktualności:
Rynek meblarski na Warmii i Mazurach – zmiany, nowości, trendy 
Pod tym tytułem, 5 lipca 2022 roku, odbyła się konferencja online, którą zorganizowało Województwo Warmińsko-Mazurskie. Celem wydarzenia było wsparcie firm meblowych… więcej »
Aktualności:
IKEA przystąpiła do Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Producentów Mebli. Rozmowa z Katrzyną Warchał
Najważniejsza organizacja meblarska w Polsce ma kolejnego nowego członka. Do OIGPM dołączyło właśnie polskie przedstawicielstwo szwedzkiego giganta. O tym, co stoi za tą… więcej »