OIGPM zaprasza na specjalistyczne i biznesowe seminaria dla producentów mebli 18 maja w Poznaniu

fot. Meble Polska/ Home Decor 2020

Dynamiczne zmiany w gospodarce krajowej i zagranicznej wymagają od biznesu meblarskiego stałego śledzenia aktualnych informacji rynkowych i dostępu do najnowszej wiedzy przydatnej w prowadzeniu przedsiębiorstwa. Ogólnopolska Izba Gospodarcza Producentów Mebli i Grupa MTP, wychodząc naprzeciw tym potrzebom, organizują 17 i 18 maja 2022, podczas targów Meble Polska i Home Decor w Poznaniu, cykl bezpłatnych seminariów dla producentów mebli.

Cykl edukacyjny dla producentów mebli rozpocznie się 17 maja, tuż po seminariach dla handlu, wykładem o tym, jak zmniejszyć koszty energii elektrycznej i uczynić ją przyjaźniejszą dla środowiska. Zagadnienie to ma ogromne znaczenie zwłaszcza teraz, w kontekście rosnących cen prądu oraz coraz większej roli zrównoważonego rozwoju i ekologii. Z kolei 18 maja specjaliści zaprezentują najświeższą analizę światowego i krajowego rynku oraz perspektywy dla polskiej branży meblarskiej, a także opowiedzą o produktach skarbowych dla firm z tego sektora. OIGPM zaprasza również na wykład na temat wsparcia akredytowanych podmiotów w ocenie zgodności mebli i materiałów do ich produkcji.

Szczegółowy program wykładów organizowanych wspólnie przez OIGPM i Grupę MTP dla producentów mebli:

17.05.2022 (wtorek):

14:30 – 15:45

„Zoptymalizowanie polityki energetycznej w branży meblowej, zmniejszenie kosztów oraz wprowadzenie zdrowej energii. Innymi słowy jak uzyskać tańszą i zdrowszą energię w branży meblowej.”

8.05.2022 (środa)

10:30 – 11:15

„Perspektywy makroekonomiczne dla polskiej branży meblarskiej – Polska, Europa, Świat.”

Paweł Antonik, Bank Pekao S.A.

11:30 – 12:15

„Produkty skarbowe dla polskiej branży meblarskiej”

Tomasz Bilski, Bank Pekao S.A.

13:15 – 14:15

„Wsparcie akredytowanych podmiotów w ocenie zgodności mebli i materiałów do ich produkcji.”

Wykłady będą miały miejsce na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich (Wschodni Hol Wejściowy, Sala Zielona).

Rejestracja na targi i pełen program wydarzeń: https://www.meblepolska.pl/pl/

Data publikacji: 11.05.2022
Przeczytaj również

Aktualności:
Profesjonalne wykłady dla sklepów wnętrzarskich już 17 maja podczas targów Meble Polska i Home Decor
„Jak Twój sklep meblowy zyska więcej zadowolonych klientów?” – odpowiedzi na to pytanie będzie poświęcony cykl szkoleń dla handlu zorganizowany 17 maja na terenie… więcej »
Aktualności:
Łódź Design Festival – sprawdźcie, co przygotowali organizatorzy w tym roku
Tegoroczna edycja Łódź Design Festival 2022, pod hasłem RE:GENERACJA, jest zachętą do poszukania odpowiedzi na wyzwania, z jakimi mierzymy się na początku trzeciej dekady… więcej »
Aktualności:
Polska branża meblarska przekazała setki milionów złotych na pomoc Ukrainie
O tym, jak polskie firmy meblarskie pomagają obywatelom ogarniętego wojną państwa, rozmawiamy z Michałem Strzeleckim, dyrektorem Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej… więcej »