Bogaty program targów Home&Food

8 marca w sali La Cantine, na stadionie PGE Narodowy w Warszawie, odbędą się targi branżowe poświęcone artykułom gospodarstwa domowego. W ramach wydarzenia na uczestników czeka bogaty program wykładów, prowadzonych przez ekspertów z branży.

W programie m.in.:

  • najnowsze trendy wnętrzarskie na sezon wiosna-lato 2017 według światowej agencji trendów Fashion Snoops z Nowego Jorku.
  • tajemnice sukcesu najlepszych sklepów home & food na świecie,
  • przepis na udane małżeństwo w Visual Merchandisingu. Jak z sukcesem ożenić home &food na jednej przestrzeni sklepowej?
  • wino podane ze smakiem,
  • SLOW JUICER – pij owoce! Pokaz połączony z degustacją soku,
  • Sposoby serwowania herbaty.

Pełna agenda targów jest już dostępna na stronie targów: http://www.homeandfood.net/ 

Wszystkie wydarzenia towarzyszące odbywają się na terenie targów i są bezpłatne dla uczestników. Zapraszamy do rejestracji:  http://www.homeandfood.net/rejestracja#content

Data publikacji: 27.02.2017
Przeczytaj również

Aktualności:
Zapraszamy na bezpłatne wykłady dla branży wyposażenia wnętrz
Już 26 lutego, podczas Targów Meble Polska 2020 w Poznaniu, będzie można wziąć udział w wykładach Jerzego Osiki. To świetna okazja, aby poszerzyć swoją wiedzę z takich… więcej »
Aktualności:
Poznaj malezyjskie artykuły wyposażenia wnętrz
MATRADE zaprasza polskich importerów i dystrybutorów dodatków do wnętrz do wzięcia udziału w spotkaniach z producentami oraz eksporterami z Malezji podczas międzynarodowych… więcej »
Aktualności:
Targi IDF: jakie nowości szykują wystawcy?
Wystawcy jesiennych targów Interior Design Forum intensywnie pracują przygotowując się do udziału w tym branżowym wydarzeniu. Przed nami wiele nowości produktowych,… więcej »