Bogaty program targów Home&Food

8 marca w sali La Cantine, na stadionie PGE Narodowy w Warszawie, odbędą się targi branżowe poświęcone artykułom gospodarstwa domowego. W ramach wydarzenia na uczestników czeka bogaty program wykładów, prowadzonych przez ekspertów z branży.

W programie m.in.:

  • najnowsze trendy wnętrzarskie na sezon wiosna-lato 2017 według światowej agencji trendów Fashion Snoops z Nowego Jorku.
  • tajemnice sukcesu najlepszych sklepów home & food na świecie,
  • przepis na udane małżeństwo w Visual Merchandisingu. Jak z sukcesem ożenić home &food na jednej przestrzeni sklepowej?
  • wino podane ze smakiem,
  • SLOW JUICER – pij owoce! Pokaz połączony z degustacją soku,
  • Sposoby serwowania herbaty.

Pełna agenda targów jest już dostępna na stronie targów: http://www.homeandfood.net/ 

Wszystkie wydarzenia towarzyszące odbywają się na terenie targów i są bezpłatne dla uczestników. Zapraszamy do rejestracji:  http://www.homeandfood.net/rejestracja#content

Data publikacji: 27.02.2017
Przeczytaj również

Aktualności:
Targi IDF: jakie nowości szykują wystawcy?
Wystawcy jesiennych targów Interior Design Forum intensywnie pracują przygotowując się do udziału w tym branżowym wydarzeniu. Przed nami wiele nowości produktowych,… więcej »
Aktualności:
Domoteka wychodzi na miasto. Letnia Strefa Domoteki w Miami Wars
Na mapie Warszawy pojawiło się nowe, wyjątkowo stylowe miejsce – Letnia Strefa Domoteki usytuowana nad samym brzegiem Wisły, na dolnych tarasach Miami Wars na Cyplu… więcej »
Aktualności:
Ćmielowska porcelana zagościła w Sofii
Polski design ponownie podbija międzynarodowe rynki sztuki. Tym razem, niezwykła kolekcja „Ludzie z fabryki porcelany”, autorstwa ceramika Arkadiusza Szweda, pod… więcej »