Miloo Home z prestiżową nagrodą Global Innovation Awards

Miloo Home – marka salonów oferujących wysokiej jakości wyposażenie wnętrz i ogrodów – została zwycięzcą polskiej edycji konkursu Global Innovation Awards i tym samym otrzymała nominację do światowego finału Global Innovation Awards 2020. Uroczyste wręczenie nagrody odbyło się 5 września 2019 r. podczas trwającego w Warszawie Interior Design Forum.

Global Innovation Awards (gia) to międzynarodowy konkurs dla sklepów z branży wnętrzarskiej, cieszący się niesłabnącą renomą na całym świecie. Organizowany od 2000 roku przez działające non profit amerykańskie stowarzyszenie IHA (International Houseware Association) z siedzibą w Chicago, nagradza najlepsze koncepty sklepów wnętrzarskich zlokalizowanych na sześciu kontynentach. Salony doceniane są za misję i strategię, dizajn sklepu, visual merchandising, marketing, szkolenia pracowników, jakość obsługi klienta oraz innowacyjność. Konkurs składa się z dwóch etapów – krajowego oraz globalnego. W tym roku zwycięzcą polskiej edycji Global Innovation Awards 2019 w zakresie „Retail Excellence” zostało Miloo Home. Jako laureat krajowej nagrody, marka weźmie udział również w rywalizacji na poziomie globalnym. Przedstawicielem i sponsorem polskiej edycji konkursu jest wydawnictwo Promedia i magazyn branżowy Ambiente.

„Czujemy się zaszczyceni otrzymaniem tej prestiżowej nagrody. Jesteśmy dumni, bo potwierdza ona przynależność Miloo Home do grona najlepszych salonów oferujących wyposażenie wnętrz. To symboliczne ukoronowanie dziesięcioletniej pracy nad konceptem Miloo Home i nagroda za uważne wsłuchiwanie się w głosy naszych klientów” – mówił Witek Wysocki, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Miloo Home, odbierając wyróżnienie podczas Interior Design Forum.

Zwycięzcy krajowych, jak i światowych etapów gia, będą szeroko promowani na międzynarodowych targach The Inspired Home Show w Chicago, podczas których odbędzie się również uroczysty finał globalnego konkursu. W trakcie targów przedstawiciele nagrodzonych salonów będą mieli okazję posłuchać wykładów najwyższej klasy specjalistów z branży, skorzystać z indywidualnych konsultacji ekspertów oraz wziąć udział w tzw. retail tour, czyli cyklu wizyt w najlepszych amerykańskich sklepach wnętrzarskich.

Miloo Home to salony wyposażenia wnętrz zlokalizowane w największych miastach w całej Polsce, oferujące dizajnerskie meble i akcesoria do domu i ogrodu. Marka prowadzi również sprzedaż online na www.miloohome.pl.

Data publikacji: 15.09.2019
Przeczytaj również

Konkursy:
Plebiscyt Polska Architektura XXL 2019 – zgłoś realizację
Przed nami dwunasta edycja Plebiscytu Polska Architektura XXL, którego celem jest wspólne architektoniczne podsumowanie minionego roku! Realizacje architektoniczne można… więcej »
Aktualności:
Wystartowała polska edycja konkursu gia!
Trwają eliminacje do polskiej edycji światowego konkursu dla salonów stacjonarnych oraz sklepów internetowych z wyposażeniem wnętrz Global Innovation Awards 2020 (gia).… więcej »
Konkursy:
Weź udział w konkursie na najlepsze sklepy!
Jeszcze tylko do końca lipca można nadsyłać zgłoszenia do 12. edycji konkursu na najlepsze sklepy w Polsce – Retail Marketing Awards. Mogą w nim brać udział salony ze… więcej »