Limitowana kolekcja butelek autorstwa Blanki Lipińskiej dla Waterdrop

Autorka bestsellerowych książek, Blanka Lipińska, we współpracy z międzynarodową marką Waterdrop, zaprojektowała limitowaną kolekcję stalowych butelek termicznych. Design najnowszej kolekcji „Princess of Darkness” utrzymany w industrialnym klimacie, został ozdobiony symbolem słowiańskim, inspirowanym tatuażem gwiazdy.

Projekt najnowszej kolekcji „Princess od Darkness” inspirowany jest znakiem Welesa, który symbolizuje szczęście. W wierzeniach słowiańskich Welesa postrzegano jako władcę zaświatów, do którego zwracano się po pomoc. Blanka Lipińska tłumaczy: „ Waterdrop jest ze mną codziennie. Zaczęłam pić 3-4 litry wody dziennie bez żadnego problemu. Pomaga w tym też butelka, którą ciągle mam przy sobie. Tylko, że wszystkie butelki były takie wesołe, mało pasowały do mojej osobowości. Dlatego we współpracy z Waterdrop zrobiłam swoje! Jest na nich znak, który mam wytatuowany na szyi, Welesa – to słowiański bóg podziemi. Lubię ciemność i mrok, dlatego kolekcję nazwaliśmy „Princess of Darkness”.

Kolekcja Waterdrop i Blanki Lipińskiej ma też pomagać. 10% dochodu od każdej sprzedanej butelki firma planuje przekazać na rzecz fundacji Alivia wspierającej pacjentów walczących z chorobami nowotworowymi. Stalowe butelki ze ściśle limitowanej kolekcji, dostępne w wersji białej i czarnej, sprzedawane są w Polsce, Czechach i na Słowacji.

Data publikacji: 13.09.2021
Przeczytaj również

Aktualności:
Znana projektantka w Hucie Julia. Kulisy produkcji nowej kolekcji biżuterii Anny Orskiej
Jeszcze w ubiegłym stuleciu karkonoskie tradycje szklarskie prężnie się rozwijały, czyniąc z regionu główny ośrodek szkła kryształowego w Polsce. Z czasem jednak… więcej »
Nowości:
Eco Lifestyle – elektryczne rolety rzymskie Marcin Dekor zasilane słońcem
Jak najlepiej oszczędzać prąd? Mądrze – czyli tak, by nie musieć rezygnować z komfortu. Do wartych polecenia rozwiązań należą elektryczne rolety rzymskie Eco Lifestyle… więcej »
Nowości:
Kanapa na żądanie. Innowacyjny projekt start-upu meblowego Cozmo i Kornit Digital
Firma Kornit Digital („Kornit”) podjęła współpracę ze start-upem meblowym Cozmo i londyńskim studiem projektowym Raw-Edges, aby zaprezentować nieograniczoną… więcej »