Limitowana kolekcja butelek autorstwa Blanki Lipińskiej dla Waterdrop

Autorka bestsellerowych książek, Blanka Lipińska, we współpracy z międzynarodową marką Waterdrop, zaprojektowała limitowaną kolekcję stalowych butelek termicznych. Design najnowszej kolekcji „Princess of Darkness” utrzymany w industrialnym klimacie, został ozdobiony symbolem słowiańskim, inspirowanym tatuażem gwiazdy.

Projekt najnowszej kolekcji „Princess od Darkness” inspirowany jest znakiem Welesa, który symbolizuje szczęście. W wierzeniach słowiańskich Welesa postrzegano jako władcę zaświatów, do którego zwracano się po pomoc. Blanka Lipińska tłumaczy: „ Waterdrop jest ze mną codziennie. Zaczęłam pić 3-4 litry wody dziennie bez żadnego problemu. Pomaga w tym też butelka, którą ciągle mam przy sobie. Tylko, że wszystkie butelki były takie wesołe, mało pasowały do mojej osobowości. Dlatego we współpracy z Waterdrop zrobiłam swoje! Jest na nich znak, który mam wytatuowany na szyi, Welesa – to słowiański bóg podziemi. Lubię ciemność i mrok, dlatego kolekcję nazwaliśmy „Princess of Darkness”.

Kolekcja Waterdrop i Blanki Lipińskiej ma też pomagać. 10% dochodu od każdej sprzedanej butelki firma planuje przekazać na rzecz fundacji Alivia wspierającej pacjentów walczących z chorobami nowotworowymi. Stalowe butelki ze ściśle limitowanej kolekcji, dostępne w wersji białej i czarnej, sprzedawane są w Polsce, Czechach i na Słowacji.

Data publikacji: 13.09.2021
Przeczytaj również

Nowości:
Dyson: nowy robot sprzątający jeszcze bardziej inteligentny
Dyson wprowadza na rynek robota sprzątającego – wyposażonego w system wizyjny 360° i sześciokrotnie większą moc ssania[1] niż jakikolwiek inne urządzenie z tej… więcej »
Nowości:
Tchnij nowe życie w wystrój wnętrz z Kornit Digital. Poznaj druk na żądanie
Praca zdalna zachęciła ludzi na całym świecie do zainteresowania się ich potrzebami związanymi z wystrojem wnętrz, a także do robienia większości zakupów online.… więcej »
Nowości:
Salon w stylu Modern Organic. Nowa kolekcja mebli wypoczynkowych Bolzano marki BoConcept
Natura koi i uspakaja. Jej dobroczynnego wpływu na nasze codzienne życie nie sposób przecenić. Dlatego tak ważne jest tworzenie spokojnych przestrzeni mieszkalnych, w… więcej »