Limitowana kolekcja butelek autorstwa Blanki Lipińskiej dla Waterdrop

Autorka bestsellerowych książek, Blanka Lipińska, we współpracy z międzynarodową marką Waterdrop, zaprojektowała limitowaną kolekcję stalowych butelek termicznych. Design najnowszej kolekcji „Princess of Darkness” utrzymany w industrialnym klimacie, został ozdobiony symbolem słowiańskim, inspirowanym tatuażem gwiazdy.

Projekt najnowszej kolekcji „Princess od Darkness” inspirowany jest znakiem Welesa, który symbolizuje szczęście. W wierzeniach słowiańskich Welesa postrzegano jako władcę zaświatów, do którego zwracano się po pomoc. Blanka Lipińska tłumaczy: „ Waterdrop jest ze mną codziennie. Zaczęłam pić 3-4 litry wody dziennie bez żadnego problemu. Pomaga w tym też butelka, którą ciągle mam przy sobie. Tylko, że wszystkie butelki były takie wesołe, mało pasowały do mojej osobowości. Dlatego we współpracy z Waterdrop zrobiłam swoje! Jest na nich znak, który mam wytatuowany na szyi, Welesa – to słowiański bóg podziemi. Lubię ciemność i mrok, dlatego kolekcję nazwaliśmy „Princess of Darkness”.

Kolekcja Waterdrop i Blanki Lipińskiej ma też pomagać. 10% dochodu od każdej sprzedanej butelki firma planuje przekazać na rzecz fundacji Alivia wspierającej pacjentów walczących z chorobami nowotworowymi. Stalowe butelki ze ściśle limitowanej kolekcji, dostępne w wersji białej i czarnej, sprzedawane są w Polsce, Czechach i na Słowacji.

Data publikacji: 13.09.2021
Przeczytaj również

Nowości:
Nowa kolekcja firmy Eurofirany. Wyrusz w niesamowitą podróż z Terra Collection
W marcu swoją premierę miała najnowsza kolekcja zaprojektowana przez firmę Eurofirany, która z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom nowoczesnych dodatków do wnętrz.… więcej »
Nowości:
Marcin Dekor: elektryczne rolety z tkanin z recyklingu zasilane słońcem
Elektryczne rolety rzymskie Eco Lifestyle firmy Marcin Dekor napędzane są czystą energią słoneczną. Umożliwia to bateria fotowoltaiczna, montowana na ramie okiennej albo… więcej »
Nowości:
Fyrklövern: świąteczna kolekcja porcelany Christmas Memories
Wzory kolekcji porcelany Christmas Memories firmy Fyrklövern są dziełem projektantki Lindy Svedal Walsøe, założycielki firmy Wik & Walsøe, która na co dzień czerpie z… więcej »