Leroy Merlin przejmuje kolejne lokalizacje po Tesco

Leroy Merlin Polska zakupiła właśnie nieruchomość przy ul. Połczyńskiej w Warszawie, gdzie wcześniej mieścił się supermarket Tesco. Jest to już 5 sklep Tesco przejęty przez Leroy Merlin. Dzięki tej inwestycji firma zamierza umocnić swoją pozycje w aglomeracji warszawskiej realizując jednocześnie strategię rozwoju sieci w Polsce, która obecnie liczy 69 sklepów.

Nowy sklep Leroy Merlin przy ul. Połczyńskiej, po okresie przebudowy, dołączy do 8 dotychczasowych sklepów w aglomeracji warszawskiej, ułatwiając realizację potrzeb związanych z produktami i usługami dla domu i ogrodu. Szczególnie docenią to mieszkańcy Bemowa i Woli oraz miejscowości usytuowanych na zachód od Warszawy. Sklep będzie zlokalizowany tuż przy węźle komunikacyjnym Mory, zapewniając możliwość łatwego dojazdu zarówno dla klientów zmotoryzowanych oraz tych korzystających z komunikacji miejskiej. W perspektywie kilku lat, przy samym sklepie powstanie końcowa stacja drugiej linii metra.

Dzięki dużej całkowitej powierzchni obiektu, ponad 30 000 m2, Leroy Merlin zapowiada stworzenie unikalnego miejsca realizacji potrzeb klientów związanych z domem i ogrodem. Wszystko w jednym miejscu, od projektu aż po montaż to główne przesłania i jednocześnie obietnice dla mieszkańców Warszawy i okolic, na które mogą liczyć w nowopowstającym obiekcie. Nie bez znaczenia jest również bezpośrednie sąsiedztwo innych  obiektów handlowo-usługowych.

Przy obiekcie będzie dostępny parking na około 800 miejsc, w tym miejsca dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Nowy sklep Leroy Merlin to również ok. 160 nowych miejsc pracy bezpośrednio w sklepie. Wraz z nową inwestycją powstaną dodatkowe miejsca pracy u partnerów świadczących różnego rodzaju usługi na rzecz sklepu i jego klientów.

 
W nowym sklepie, tak jak we wszystkich istniejących obiektach Leroy Merlin, realizowane będą inicjatywy na rzecz lokalnych społeczności oraz działania związane z edukacją proekologiczną, w tym warsztaty dla najmłodszych Dzieciaki Sadzeniaki.

Data publikacji: 28.04.2021
Przeczytaj również

Aktualności:
Kuchnia sercem domu: jak ją zaprojektować? Bezpłatny webinar OKK! design
Kuchnia to jedno z najważniejszych pomieszczeń w całym domu. To w niej spędzamy czas przygotowując posiłki, ale również celebrując wspólne chwile z najbliższymi. Warto,… więcej »
Aktualności:
Po majówce ruszają sklepy meblowe, budowlane i centra handlowe
Ministerstwo Rozwoju poinformowało, że 4 maja br. rozpoczyna drugi etap odmrażania polskiej gospodarki. Otwierają się centra handlowe oraz sklepy  budowlane i meblarskie.… więcej »
Aktualności:
Projektowanie w zgodzie z naturą. Bezpłatne webinarium
Ekologia, troska o środowisko naturalne, oszczędzanie wody, zrównoważony rozwój… Światowy Dzień Wody, który obchodzimy 22 marca, to idealny moment, aby porozmawiać o… więcej »