Kolejne targi odwołane przez koronawirusa

Organizatorzy The Inspired Home Show w Chicago odwołali tegoroczną edycję imprezy ze względu na zagrożenie epidemiologiczne. Tym samym amerykańskie targi dołączyły do rosnącej liczby wystaw, które zawiesiły swoje najbliższe edycje.
Wśród targów, które zostały odwołane z powodu koronawirusa, znalazły się m.in. Light + Building we Frankfurce czy Hong Kong Houseware Fair. W związku z częstymi pytaniami dotyczącymi przełożonych lub odwołanych targów w Europie i na świecie, Polska Izba Przemysłu Targowego opublikowała listę, która jest na bieżąco uaktualniana:
https://www.expodatabase.de/en/articles/125890-coronavirus-leads-to-exhibition-cancellations

Data publikacji: 6.03.2020
Przeczytaj również

Aktualności:
85-lecie Izby Bawełny w Gdyni
W 2020 roku Izba Bawełny w Gdyni obchodzi Jubileusz 85-lecia swojej działalności. Od 1935 naszą misją jest kreowanie silnego ekonomicznie i organizacyjnie sektora… więcej »
Aktualności:
Poznaj 6 najlepszych sklepów wnętrzarskich na świecie
Rozstrzygnięto międzynarodowy konkurs na najlepsze koncepty handlowe w branży artykułów domowych IHA Global Innovation Awards (GIA) 2020. Organizator konkursu International… więcej »
Aktualności:
Kolekcja Karima Rashida dla BoConcept
Płynne, organiczne kształty to znak rozpoznawczy projektów Karima Rashida. Tym razem ceniony na świecie designer stworzył dla marki BoConcept kolekcję mebli przeznaczonych… więcej »