Kolejne targi odwołane przez koronawirusa

Organizatorzy The Inspired Home Show w Chicago odwołali tegoroczną edycję imprezy ze względu na zagrożenie epidemiologiczne. Tym samym amerykańskie targi dołączyły do rosnącej liczby wystaw, które zawiesiły swoje najbliższe edycje.
Wśród targów, które zostały odwołane z powodu koronawirusa, znalazły się m.in. Light + Building we Frankfurce czy Hong Kong Houseware Fair. W związku z częstymi pytaniami dotyczącymi przełożonych lub odwołanych targów w Europie i na świecie, Polska Izba Przemysłu Targowego opublikowała listę, która jest na bieżąco uaktualniana:
https://www.expodatabase.de/en/articles/125890-coronavirus-leads-to-exhibition-cancellations

Data publikacji: 6.03.2020
Przeczytaj również

Aktualności:
Meble Nobonobo zadbają o planetę
Kończący się rok 2020 dla Nobonobo to nie tylko nowe kolekcje mebli. Dla polskiego producenta to także wejście na drogę wprowadzania rozwiązań bardziej sprzyjających… więcej »
Aktualności:
IKEA uruchomiła nową formę dostawy
IKEA Retail wprowadziła nową usługę “Dostawa do Paczkomatów®”. Klienci kupujący produkty na stronie IKEA.pl mogą wybrać jeden z ponad 9 tysięcy Paczkomatów® InPost… więcej »
Aktualności:
Dziś wielki finał konkursu PRCH Retail Awards
Dla naszej branży to będzie najbardziej emocjonujący wieczór w roku - dziś Polska Rada Centrów Handlowych ogłosi laureatów XI edycji konkursu PRCH Retail Awards. Każdy… więcej »