Jakie błędy popełniamy aranżując łazienkę? Webinar OKK! design

Łazienka to przestrzeń, w której liczy się każdy centymetr, a najmniejszy błąd aranżacyjny może znacząco zmniejszyć komfort jej użytkowania. Jak ją zaprojektować by była funkcjonalna i estetyczna? Jakich rozwiązań powinniśmy się z kolei wystrzegać? Odpowiedzi na te pytania udzielą, cenione projektantki z WZ STUDIO – Ada Skwira i Małgorzata Liebhart. Bądź z nami 18 listopada na bezpłatnym webinarze OKK! design.

Salon kąpielowy stał się miejscem, w którym dbamy o higienę i poszukujemy relaksu biorąc kąpiel lub oddając się zabiegom pielęgnacyjnym. Ta wielofunkcyjność powinna się przekładać na jej wystrój. Strefa WC, umywalka z lustrem, wanna lub prysznic, a często też pralka, suszarka oraz meble do przechowywania kosmetyków i niezbędnych akcesoriów… Wszystko to powinno zmieścić się na niedużej przestrzeni, a do tego być rozmieszczone tak, by wygodnie korzystać z każdej funkcji.

Każdy, kto choć raz urządzał łazienkę, wie, że bywa to trudne i skomplikowane zadanie. Jak zatem zaaranżować inwestorom tę wymarzoną strefę kąpielową? Tego dowiemy się podczas bezpłatnego webinaru OKK! design, będącego kontynuacją cyklu zapoczątkowanego przez Olgę Kisiel-Konopkę, właścicielkę agencji OKK! PR. Najbliższe spotkanie odbędzie się w piątek, 18 listopada 2022 r. o godzinie 12:00.

WZ STUDIO – gość specjalny

Gościem specjalnym webinaru będą założycielki WZ STUDIO, pracowni projektowania wnętrz prowadzonej przez Adę Skwirę oraz Małgorzatę Liebhart. Projektantki mają za sobą lata doświadczeń oraz dziesiątki zrealizowanych projektów mieszkań i domów, z których wiele było prezentowanych na łamach najlepszych branżowych czasopism i portali, ale też koncepcji aranżacji przestrzeni biurowych i obiektów komercyjnych. Będąc ekspertkami w dziedzinie architektury wnętrz, podczas webinarium OKK! design, nie tylko opowiedzą o tym, jak zaprojektować łazienkę, ale też odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania, dotyczące aranżacji wnętrz kąpielowych.

Podczas spotkania dowiemy się:

  • Co jest najważniejsze w projektowaniu łazienki?
  • Jakie błędy najczęściej popełniamy aranżując te pomieszczenie?
  • Jak ich unikać, by przestrzeń kąpielowa była ergonomiczna i estetyczna zarazem?
  • Jakie materiały i wyposażenie okazują się być najbardziej funkcjonalne?
  • Poznamy niezawodne sposoby na stworzenie łazienki idealnej

Samsung – mecenas spotkania

O tym, że higiena jest ważna nie tylko w łazience, a urządzenia AGD mają funkcje, które pozwolą nam dbać o czystość w domu (i to bez wysiłku!) opowiedzą z kolei przedstawicielki marki Samsung – mecenasa webinaru. Trenerzy marki zaprezentują nowe możliwości pralek i suszarek oraz szafy odświeżającej ubrania AirDresser. Przybliżą m.in. innowacyjną technologię dezynfekcji i odświeżania ubrań parą i silnym podmuchem powietrza, która usuwa nie tylko pyłki i kurz, ale również nieprzyjemne zapachy, bakterie i wirusy. Opowiedzą także o zaletach pralek wyposażonych w program Higieniczna para, dzięki któremu nasze ręczniki, pościel, a nawet ubrania będą zdezynfekowane. Zwrócą również uwagę na suszarki Samsung z programem Air Wash, który odświeża i dezynfekuje ubrania ciepłym powietrzem, bez konieczności prania i użycia detergentów. Trenerzy marki przedstawią również bezprzewodowe odkurzacze z oferty Samsung, w tym stację czyszczącą All-in-one, która automatycznie usuwa zawartość pojemnika na zanieczyszczenia. Opowiedzą też o nowoczesnych funkcjach oczyszczaczy powietrza, które usuwają do 99,9% zanieczyszczeń oraz dbają o jakość powietrza przez cały rok.

 BoConcept – partner webinaru

Na spotkaniu nie zabraknie także marki BoConcept, partnera webinaru OKK! design, która w tym roku świętuje 70.lecie istnienia. Duńska firma, produkująca meble premium, obecnie może pochwalić się ponad 300 salonami w 65 krajach. Znana jest m.in. z tego, że cyklicznie wykorzystuje swoje kultowe projekty i nadaje im nowe życie, pokazując przez to dbałość o tradycję, która idzie w parze z nowoczesnością. O duńskim wzornictwie, wysokiej jakości produktach oraz współpracy ze światowej sławy designerami opowie współwłaściciel BoConcept Warszawa i BoConcept Poznań – Kamil Maślanka.

Aby wziąć udział w bezpłatnym webinarze, wystarczy się zarejestrować, klikając w link: https://tiny.pl/wcx4n

Wydarzenie online jest dostępne również na fanpage’u OKK! design.

Patroni webinarów OKK! design: Elle Decoration, WhiteMAD, Czas na Wnętrze, urządzamy.pl, MAGAZIF.com, Foorni.pl, Example.pl, Designteka.pl, Weranda, Ambiente.info.pl, Arch_App

Organizator: OKK! PR

AGENDA SPOTKANIA:

12.00 – powitanie gości – Olga Kisiel-Konopka OKK! PR

12.05 – Higiena w domu – Magdalena Weber, Dominik Kempka, Samsung

12.25 – Klasyka, która wciąż zaskakuje. 70 lat designu BoConcept – Kamil Maślanka, BoConcept

12.40 – ŁAZIENKA, jak ją zaprojektować i jakich błędów unikać?! – WZ STUDIO

Data publikacji: 15.11.2022
Przeczytaj również

Szkolenia i konferencje:
Jak zwiększyć szanse na sukces sklepu wnętrzarskiego - bezpłatne wykłady podczas Meble Polska
21-24 lutego 2023 roku odbędą się w Poznaniu targi Meble Polska. Ogólnopolska Izba Gospodarcza Producentów Mebli i Grupa MTP przygotowały dla uczestników imprezy bogaty… więcej »
Szkolenia i konferencje:
Sytuacja na rynku nieruchomości. Prognozy na 2023 rok - webinar OKK! design
Liczba rozpoczynanych przez deweloperów w inwestycji spada. To wynik, globalnego kryzysu, inflacji i wysokich stóp procentowych. I choć ceny na rynku pierwotnym powoli się… więcej »
Szkolenia i konferencje:
PR od wnętrza- komunikacja bez granic. Webinar OKK! Design dla architektów
Bezpłatny webinar OKK! Design „PR od wnętrza”, z udziałem Olgi Kisiel-Konopki, odbędzie się w poniedziałek, 28 listopada 2022 r. o godzinie 12.00. Podczas spotkania… więcej »