Jak zaprojektować kuchnię idealną i uniknąć najczęstszych błędów? Bezpłatny webinar OKK! design

 Funkcjonalna kuchnia daje na co dzień swobodę i przyjemność z jej użytkowania. Sprawia, że wszystkie czynności wykonuje się łatwiej, szybciej i prościej. Aranżując tę bardzo wymagającą strefę, zapominamy jednak o podstawowych zasadach ergonomii, gubimy się podczas rozmieszczenia stref i zastanawiamy, jak właściwie rozplanować szafki i szuflady. Jak zaprojektować kuchnię tak, aby nie nadwyrężyć budżetu, znaleźć optymalne rozwiązania na miarę  osobistych potrzeb i uniknąć błędów? Jak planować kuchnię dla singla i wersję dla rodziny z trójką dzieci? Tego dowiemy się podczas bezpłatnego webinaru OKK! design. Najbliższe spotkanie odbędzie się w poniedziałek, 16 stycznia 2023 r. o godzinie 12:00.

Jak urządzić kuchnię, by wykonywane w niej czynności były szybsze, bardziej wydajne i mniej męczące? To proste – warto skorzystać z rad ekspertów w tej dziedzinie. Małgorzata Liebhart i Ada Skwira, właścicielki pracowni WZ Studio, mogą pochwalić się setkami zrealizowanych koncepcji kuchni, z których wiele pokazywanych było na łamach najlepszych magazynów i portali wnętrzarskich.  Na specjalne zaproszenie Olgi Kisiel-Konopki, opowiedzą o swoich najciekawszych i najbardziej wymagających realizacjach, przedstawią optymalne układy mebli kuchennych, podzielą się swoim doświadczeniem pracy z popularnymi materiałami wykończeniowymi, blatami, oświetleniem, ergonomią i przechowywaniem. Podczas webinaru przybliżą także najważniejsze trendy  2023r. dzięki którym modna kuchnia nie będzie już miała przed Tobą tajemnic. Podczas spotkania dowiemy się m.in.

  • Co jest najważniejsze w projektowaniu kuchni?
  • Jakich błędów unikać aranżując kuchnię?
  • Na co zwrócić uwagę, by to pomieszczenie służyło nam na lata?
  • Jakie materiały i wyposażenie okazują się być najbardziej funkcjonalne?
  • Jakie są wnętrzarskie hity w 2023r.?

 WZ STUDIO – gość specjalny

Gościem specjalnym webinaru będą założycielki WZ STUDIO, renomowanej warszawskiej pracowni projektowania wnętrz. Podczas webinarium OKK! design, nie tylko opowiedzą o tym, jak zaprojektować kuchnię, ale też odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania, dotyczące aranżacji tego wnętrza.

Mecenas webinaru: Barlinek

Partnerzy spotkania: MILONI, Saint Gobain Glass.

 Patroni webinarów OKK! design: Ambiente.info.pl, Elle Decoration, WhiteMAD, Czas na Wnętrze, MAGAZIF.com, Foorni.pl, Example.pl, Designteka.pl, Weranda,  Arch_App.

 Aby wziąć udział w bezpłatnym webinarze, wystarczy się zarejestrować, klikając w link: https://tiny.pl/wjjpb

 

AGENDA SPOTKANIA:

12.00 – powitanie gości – Olga Kisiel-Konopka, OKK! PR
12.05 – Deski Barlineckie – nowoczesne i trwałe podłogi – Jacek Kula, Barlinek
12.25 – MILONI- o drewnie, stołach i ekologii – Mateusz Nowotnik, MILONI

12:40 – Saint-Gobain Glass – idea i zasady uczestnictwa w konkursie Saint-Gobain Glass Design Award – prof. Jan Sikora (Sikora Wnętrza)
12.50 – Jak zaprojektować kuchnię idealną. Jak unikać błędów – WZ Studio

 Więcej informacji: https://www.facebook.com/okkdesignPL

Data publikacji: 11.01.2023
Przeczytaj również

Aktualności:
Cross-Border E-commerce: Rozwiń e-sprzedaż na rynkach zagranicznych. Ostatnie dni na bezpłatne zgłoszenia!
Już 16 maja firmy zainteresowane rozwojem e-sprzedaży na rynkach zagranicznych będą mogły skorzystać z bezpłatnych wykładów i porad ekspertów podczas konferencji… więcej »
Aktualności:
Udany debiut Home & Garden Congress.
Branża Dom i Ogród stawia na rozwój e-commerce
13 marca 2024 w hotelu Sound Garden w Warszawie przedstawiciele firm z branży Dom i Ogród oraz dostawcy nowoczesnych narzędzi i usług z zakresu e-commerce spotkali się na 1.… więcej »
Aktualności:
Poznaj program Home & Garden Congress i zdobądź bezpłatną wejściówkę!
Już 13 marca będzie można dowiedzieć się, jak zwiększyć sprzedaż internetową artykułów z branży dom i ogród w kraju i za granicą. Na całodniowym wydarzeniu Home… więcej »