Interior Trends: trendy we wnętrzach na jesień-zimę 2020/21

29 sierpnia w Warszawie będzie okazja, aby poznać najświeższe i najważniejsze światowe trendy w wyposażeniu wnętrz na sezon jesień-zima 2020/21. Zapraszamy na wyjątkowe szkolenie „Interior Trends”, przygotowane na podstawie materiałów jednej z największych międzynarodowych agencji trendów Fashion Snoops z Nowego Jorku, które poprowadzi właściciel i prezes firmy Promedia – Jerzy Osika.

Szkolenie „Interior Trends” to kompendium wiedzy na temat tego, co będzie modne we wnętrzach w kolejnych sezonach. W trakcie całodniowego spotkania w formie wykładów oraz praktycznych warsztatów uczestnicy poznają najważniejsze inspiracje, kolory oraz wiodące wzornictwo na sezon jesień-zima 2020/21. Nie zabraknie także ciekawostek i inspiracji dotyczących trendów okazjonalnych, związanych z Bożym Narodzeniem.

Materiały dla uczestników szkolenia są oparte na opracowaniach znanej, nowojorskiej agencji prognozowania trendów Fashion Snoops. Spotkanie „Interior Trends” poprowadzi Jerzy Osika – właściciel i prezes firmy Promedia, wydawca i redaktor naczelny czasopism dla profesjonalistów z branży wyposażenia wnętrz „Ambiente” i „Ambiente International” oraz właściciel portalu www.ambiente.info.pl, przedstawiciel agencji Fashion Snoops i Pantone w Polsce, organizator targów Interior Design Forum.

Szkolenie „Interior Trends” odbędzie się 29 sierpnia 2019 r. w Golden Floor Sky (budynek Millenium Plaza), przy al. Jerozolimskich 123A, w Warszawie. Aby wziąć w nim udział należy wypełnić formularz zgłoszeniowy i przesłać go na adres a.lancow@promedia.biz.pl. Cena szkolenia dla jednej osoby wynosi: 490 PLN + 23% VAT, dla drugiego i każdego następnego uczestnika z danej firmy: 390 PLN + 23% VAT. Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 23 sierpnia br., warto jednak zdecydować się wcześniej, by mieć pewność udziału w wydarzeniu.

Data publikacji: 17.06.2019
Przeczytaj również

Szkolenia i konferencje:
PRCH Retail Trends: raport Retail Research Forum w nowej odsłonie
12 marca 2020 roku debiutuje wyjątkowa konferencja - PRCH Retail Trends - znana dotychczas jako prezentacja Raportu Retail Research Forum. Konferencja to znacznie poszerzona, w… więcej »
Aktualności:
Zapraszamy na bezpłatne wykłady dla branży wyposażenia wnętrz
Już 26 lutego, podczas Targów Meble Polska 2020 w Poznaniu, będzie można wziąć udział w wykładach Jerzego Osiki. To świetna okazja, aby poszerzyć swoją wiedzę z takich… więcej »
Szkolenia i konferencje:
Okazjonalny VM 2020
Okazjonalny Visual Merchandising 2020 to temat najbliższego szkolenia z cyklu „VM Forum”, które odbędzie się 30 stycznia 2020 w Warszawie. Dlaczego warto, byś już dziś… więcej »