Haier: AGD ze sztuczną inteligencją

Marka Haier zaprezentowała podczas tegorocznych targów IFA m.in. serię urządzeń AGD wyposażoną w sztuczną inteligencję. W nowych piekarnikach do zabudowy wykorzystano na przykład technologię PreciTaste, która dzięki sztucznej inteligencji rozpoznaje włożone do piekarnika dania, automatycznie ustawia temperaturę pieczenia i wysyła powiadomienie, kiedy potrawa jest gotowa. Urządzenia wyposażone zostały także w czujnik, włączający je automatycznie, gdy ktoś się do nich zbliża. Piekarniki wyróżniają się także intuicyjnym interfejsem aktywowanym za pomocą głosu lub 19-calowego, w pełni dotykowego ekranu.

Data publikacji: 11.09.2020
Przeczytaj również

Nowości:
Świeży powiew piękna – najnowsze kolekcje Eurofiran
Chociaż aura za oknem nie zwiastuje jeszcze wyczekiwanej przez wszystkich wiosny, w Eurofiranach czuć już świeży, wiosenny powiew. Wszystko za sprawą prezentacji najnowszych… więcej »
Nowości:
Fotele wiszące z Indonezji
Fotele wiszące z rękodzielniczych kolekcji Monnarita przenoszą nas w świat relaksu, a przyjemne kołysanie pozwala wyciszyć negatywne emocje. Produkty powstają wyłącznie z… więcej »
Nowości:
Tekstylia domowe oczyszczające powietrze
Firma Eurofirany wprowadziła do oferty fotokatalityczne tkaniny oczyszczające powietrze - Pure Air©. Te nowoczesne tekstylia domowe nie tylko usuwają szkodliwe substancje z… więcej »