Haier: AGD ze sztuczną inteligencją

Marka Haier zaprezentowała podczas tegorocznych targów IFA m.in. serię urządzeń AGD wyposażoną w sztuczną inteligencję. W nowych piekarnikach do zabudowy wykorzystano na przykład technologię PreciTaste, która dzięki sztucznej inteligencji rozpoznaje włożone do piekarnika dania, automatycznie ustawia temperaturę pieczenia i wysyła powiadomienie, kiedy potrawa jest gotowa. Urządzenia wyposażone zostały także w czujnik, włączający je automatycznie, gdy ktoś się do nich zbliża. Piekarniki wyróżniają się także intuicyjnym interfejsem aktywowanym za pomocą głosu lub 19-calowego, w pełni dotykowego ekranu.

Data publikacji: 11.09.2020
Przeczytaj również

Nowości:
Sierpniowe aranżacje wnętrz z IKEA
Romantycznie czy kolorowo? Nowocześnie a może tradycyjnie? Teraz już nie trzeba wybierać! W nowościach na sierpień od IKEA znajdziemy cały wachlarz stylów – od… więcej »
Nowości:
Sos Ceasar Roleski
Wraz z nadejściem cieplejszych dni coraz częściej mamy ochotę na lżejsze posiłki ze świeżymi warzywami. Na przeciw tym potrzebom wychodzi marka Roleski, proponując dip… więcej »
Aktualności:
Kolekcja Karima Rashida dla BoConcept
Płynne, organiczne kształty to znak rozpoznawczy projektów Karima Rashida. Tym razem ceniony na świecie designer stworzył dla marki BoConcept kolekcję mebli przeznaczonych… więcej »