GMC Summer Camp: wszystko o internetowej sprzedaży

6-7 lipca odbędzie się w Poznaniu „GMC Summer Camp”. Podczas konferencji specjaliści z największych polskich agencji marketingowych poprowadzą uczestników przez proces wyboru platformy e-commerce, UX i on-site marketing oraz zaprezentują kampanie promujące sprzedaż i strategie ją zwiększające. Portal Ambiente.info.pl jest patronem medialnym wydarzenia.

Jak długo w Polsce potrwa okres digitalizacji usług? To pytanie często zadawane znawcom rynku e-commerce oraz zagadnienie poruszone w wielu rozmowach i publikacjach.  Odpowiedź może być tylko jedna – długo.
Od początku pandemii działalność sklepów stacjonarnych była mocno ograniczona lub całkowicie niemożliwa. Przedsiębiorcy szukając możliwości kontynowania prowadzenia swoich działalności przenieśli swoje biznesy do sieci, co spowodowało, że do końca 2020 roku powstało ponad 11 tysięcy nowych e-sklepów. Mając na uwadze, że aż 73% z 28 milionów internautów w Polsce to aktywni e-konsumenci miejsce w sieci powinno znaleźć się dla każdego.
Jak zatem zacząć swoją przygodę w świecie e-commerce, jakich narzędzi używać, jakie platformy wybierać i jakie działania marketingowe dobrać by nasz sklep pracował optymalnie i trafiał do konkretnej grupy docelowej? Jakich błędów się ustrzec i co możemy zrobić sami, a co lepiej oddać w ręce fachowców?
Na te wszystkie pytania odpowiedzą prelegenci i trenerzy podczas „GMC Summer Camp”, które odbędzie się w Poznaniu już 6-7 lipca 2021 r. W ciągu tych dwóch dni specjaliści z największych polskich agencji marketingowych, którzy wpierają e-biznes wielu renomowanych marek przejdą z Tobą cały proces od wyboru platformy e-commerce, przez UX i on-site marketing po kampanie promujące sprzedaż i strategie ją zwiększające. Każdy z tematów będzie mieć 30-minutowy wstęp teoretyczny oraz 60 minutowy blok warsztatowy.

W programie wydarzenia: zalety, wybór oraz konfiguracje platform SaaS i open source, on-site marketing, SEO oraz UX e-sklepu, konfiguracja kampanii FB Ads oraz Google Ads wzbierające e-commerce, strategie zwiększające sprzedaż w sklepach oraz zastosowanie sztucznej inteligencji w e-biznesie.

Wśród prelegentów i trenerów GMC Summer Camp znajdą się tacy eksperci branży marketingowej jak Marta Burchard, Digital Specialist w ToBilet.pl/r360 oraz Grzegorz Borowiecki, Founder, WUNDERTEAM.

Udział w wydarzeniu będzie można wziąć w dwóch formach, stacjonarnie w Poznaniu oraz online w formule PPV a dokonanie zakupu biletu umożliwia strona internetowa www.goldenmarketing.pl/gmc-summer-camp/ .

Uczestnicy GMC Summer Camp uzyskają certyfikaty potwierdzające zdobycie umiejętności marketingowych prowadzenia e-biznesu.
Zachęcamy do śledzenia wydarzenia, gdzie publikowane są informacje o prelegentach i tematach konferencji.

https://www.facebook.com/events/948313865930708

Data publikacji: 9.06.2021
Przeczytaj również

Aktualności:
VII Ogólnopolski Kongres Meblarski: zyskowność vs nowe wyzwania, zielona energia, omnichannel i dofinansowania
Jak zwiększyć zyskowność w czasie nowych wyzwań – na to pytanie znajdziemy odpowiedzi podczas VII Ogólnopolskiego Kongresu Meblarskiego „Polskie Meble –… więcej »
Aktualności:
Rynek meblarski na Warmii i Mazurach – zmiany, nowości, trendy 
Pod tym tytułem, 5 lipca 2022 roku, odbyła się konferencja online, którą zorganizowało Województwo Warmińsko-Mazurskie. Celem wydarzenia było wsparcie firm meblowych… więcej »
Aktualności:
Dofinansowane szkolenia i doradztwo dla małych i średnich firm w ramach programu Akademia Menadżera
Trwają ostatnie nabory do projektu dofinansowanych szkoleń i doradztwa Akademia Menadżera MŚP 2. Dzięki udziałowi w projekcie można uzyskać do 80% dofinansowania do usług… więcej »