GiftON.top: wszystko dla branży upominków i dekoracji

Od 13 do 15 czerwca 2019r r. będą trwały targi GiftON.top. Na nowoczesnych terenach targowych Expo Kraków spotkają się  producenci, importerzy, hurtownicy, właściciele sklepów internetowych i stacjonarnych oraz inne osoby powiązane z branżą upominków i dekoracji wnętrz, zarówno z Polski jak i zagranicy.

W czasach, gdy klienci detaliczni są niezwykle wymagający, mają coraz większy wybór produktów i gubią się w nadmiarze propozycji, fachowe doradztwo, ekspercka wiedza, którą można uzyskać podczas targów GiftON.top  pozwoli skompletować ciekawą i atrakcyjną ofertę, zgodną z trendami oraz wymogami rynku.  Doskonale dopasowane do potrzeb wystawienniczych przestrzenne tereny targowe zapewnią odbiorcom wydarzenia pełen komfort pracy i świetnie spełniają oczekiwania wszystkich gości.

To właśnie w trakcie GiftOn.top uczestnicy wymieniają doświadczenia z ludźmi o tych samych zainteresowaniach i pasjach, spotykają się z partnerami biznesowymi, poznają nowe możliwości, zapoznają się z najnowszymi trendami oraz będą mieli możliwość skorzystania z najlepszych ofert handlowych.

Podczas targów wszyscy goście oraz wystawcy będą mieli okazję udoskonalić i poszerzyć swoją wiedzę korzystając z bezpłatnych wykładów na tematy związane ze skutecznym prowadzeniem biznesu. Prelekcje poprowadzi niezwykle doświadczony i charyzmatyczny Jerzy Osika, który w ciągu dwóch dni przekaże słuchaczom szkoleń potężne i bardzo przydatne zasoby wiedzy, min. „Jak zwiększyć sprzedaż dzięki sklepom tymczasowym  (tzw. „pop-up-stores)?”, „Jak sobie radzić z obiekcjami klientów?” i wiele innych.

Pomysł organizacji specjalistycznej imprezy wystawienniczej, gdzie ściśle sprecyzowana grupa docelowa wystawców i odwiedzających może w dogodnych warunkach nawiązywać współpracę, wymieniać się spostrzeżeniami, pomysłami i własnym, cennym doświadczeniem, spotyka się z niezwykłym entuzjazmem i pozytywnym odbiorem.

Pierwsze dwa dni targów przeznaczone są wyłącznie dla branży, a ostatni dzień dedykowany jest także mieszkańcom i turystom z Krakowa, którzy będą mieli wyjątkową możliwość zapoznania się z najnowszymi trendami w sektorze dekoracji i prezentów oraz zakupu towaru u niektórych wystawców.

GiftON.top odbędą się równolegle z 12. edycją Międzynarodowych Targów Biżuterii i Zegarków JUBINALE. Połączenie imprez targowych z dwóch, ale pokrewnych sektorów sprawia, że są one jeszcze bardziej atrakcyjne i stwarzają dodatkowe możliwości dla grupy docelowej.

Źródło: materiały prasowe GiftON.top

Data publikacji: 16.05.2019
Przeczytaj również

Targi:
Najbardziej międzynarodowe targi mebli w Polsce już za chwilę. Poznaj program towarzyszący
Kupcy z ponad 70 krajów zapowiedzieli swój udział w największych w Europie Środkowo-Wschodniej międzynarodowych kontraktacjach meblowych MEBLE POLSKA. Kolejna edycja tych… więcej »
Targi:
Zainspiruj się na targach HOME DECOR 2024
Od 20 do 23 lutego 2024 roku odbędzie się w Poznaniu kolejna edycja biznesowych Targów Wnętrz HOME DECOR. Wydarzenie to co roku odwiedzane jest przez kilkanaście tysięcy… więcej »
Targi:
The Inspired Home Show w Chicago:
Zainspiruj się innowacjami w retailu
Targi artykułów gospodarstwa domowego The Inspired Home Show w Chicago to obowiązkowe wydarzenie dla przedstawicieli handlu, którzy chcą nadążać za trendami zarówno w… więcej »