GIA Top Window Award: Wystartuj w konkursie na najlepsze wystawy sklepów z branży home!

Chcesz się pochwalić swoją wystawą sklepową? Zgłoś się do konkursu  GIA Top Window Award. Zgłoszenia z Polski przyjmowane są przez portal branży wyposażenia wnętrz Ambiente.info.pl do 31 lipca 2023. Trzy najlepsze polskie wystawy wezmą udział w eliminacjach do światowej edycji konkursu i powalczą o prestiżową statuetkę oraz wyjazd na przyszłoroczne targi The Inspired Home Show w Chicago. Konkurs skierowany jest do handlu z sektora home. Udział w nim jest bezpłatny.

Konkurs organizowany jest przez International Housewares Association i targi The Inspired Home Show w Chicago. Adresowany jest do sklepów i sieci detalicznych z branży wyposażenia wnętrz i artykułów gospodarstwa domowego z całego świata.

Sponsorem i organizatorem konkursu w Polsce i w regionie Europy Środkowo-Wschodniej jest portal Ambiente.info.pl, który zgłasza do międzynarodowego finału trzech laureatów z Polski i trzech z pozostałych krajów regionu.

Dla zwycięzców finału konkursu GIA Top Window Award targi The Inspired Home Show ufundują wyjazd na przyszłoroczną edycję imprezy, która odbędzie się w dniach 17-19 marca 2024 w Chicago.

Jak się zgłosić do konkursu GIA Top Window Award?

Zgłoszenie do konkursu GIA Top Window Award jest bardzo proste. Wystarczy wysłać e-maila z opisem wystawy w treści wiadomości oraz dołączyć zdjęcia. Szczegółowe wytyczne znajdziesz poniżej.

W zgłoszeniu przesłanym e-mailem zawrzyj:

1.Krótki opis swojej firmy lub sklepu (max. 100 słów)

2. Kilka zdań o koncepcji wystawy, którą zgłaszasz (max. 100 słów) plus ewentualnie informacje o zastosowanych specjalnych efektach (interaktywność, specjalne oświetlenie, ruch, wideo, technologie itp.)

3. Dodaj 1- 3 zdjęcia w załączniku lub – jeżeli są bardzo ciężkie – prześlij link do pobrania. Fotografie powinny mieć rozdzielczość 300 dpi, format .tiff lub .jpg)

W temacie wiadomości e-mailowej wpisz GIA Top Window Award i prześlij na adres redakcja@promedia.biz.pl

Wystawy biorące udział w konkursie GIA Top Window Award będą oceniane według następujących kryteriów:

– oryginalność i kreatywność (temat, koncepcja, efekty specjalne)

– merchandising, sposób prezentacji

– profesjonalizm: sposób wykonania i techniczne aspekty (oświetlenie, detale, digital signage)

 

W ubiegłym roku w międzynarodowym finale GIA Top Window Award zwyciężyli

w kategorii mała firma:

HABITARE, Loja & Atelier, Portugalia

w kategorii duża firma:

Bahne – Regina, Dania

Harrods Ltd, Wielka Brytania

Warto wspomnieć, że wśród czterech zwycięzców przedostatniej edycji GIA Top Window Award  znalazł się sklep z Polski – Premium Home.

Więcej w artykule:

GIA Top Window Award: Polska wystawa wśród czterech najlepszych na świecie!

Data publikacji: 25.05.2023
Przeczytaj również

Aktualności:
Rusza Łódź Design Festival 2023. Oto, co znajdzie się w programie tegorocznej edycji
Już po raz 17. poprzemysłowa przestrzeń Łodzi stanie się miejscem tętniącym najlepszym polskim (i nie tylko) designem. Tym razem organizatorzy Łódź Design Festival… więcej »
Aktualności:
Zgłoś się do polskiej edycji konkursu na najlepsze sklepy Global Innovation Awards (GIA)!
Rozpoczęły się eliminacje do polskiej edycji Global Innovation Awards (GIA) - konkursu dla salonów stacjonarnych oraz sklepów internetowych z branży home. Sklepy mogą… więcej »
Aktualności:
Jesteśmy na rozdrożu w świecie designu - wywiad z Tomkiem Rygalikiem
  Tomek Rygalik, jeden z najbardziej uznanych polskich projektantów, od lat odnosi sukcesy na arenie międzynarodowej. Niedawno do listy swoich osiągnięć dopisał… więcej »