Firma meblowa Profim zmieniła nazwę na Flokk

W styczniu 2021 zmianie uległa nazwa firmy Profim Sp. z o.o. na Flokk Sp. z o.o. Nazwa Profim pozostaje jako marka i dołącza do domu marek Flokk (Profim, Giroflex, Offecct, HAG, RBM, RH, BMA, 9to5).

Jest to kolejny etap integracji z Flokk, której częścią Profim jest od 2018 roku. Zmiana ma charakter czysto formalny i nie ma wpływu na codzienną działalność firmy. Celem tego działania jest dalsze umacnianie marki Profim oraz rozpoczęcie produkcji innych marek oraz produktów z grupy Flokk w zakładzie w Turku jeszcze w 2021 roku.

Flokk jest producentem mebli do pracy, właścicielem marek HÅG, Offecct, Giroflex, RH, Profim, 9to5, BMA, RBM i Malmstolen. Siedziba firmy znajduje się w Oslo w Norwegii, a główne zakłady produkcyjne w Røros (Norwegia), Nässjö (Szwecja), Turku (Polska) i Hawthorne (USA).

Data publikacji: 1.02.2021
Przeczytaj również

Aktualności:
Wystawa „Young Design 2020 – Młodzi projektanci wczoraj i dziś”
Od 26 lutego do 28 marca 2021 w Instytucie Wzornictwa Przemysłowego w Warszawie można oglądać zwycięskie projekty tegorocznej edycji Young Design 2020 oraz projekty wybranych… więcej »
Aktualności:
Amazon uruchamia Amazon.pl. Panel dla polskich sprzedawców już dostępny
Amazon ogłasza rozpoczęcie prac nad uruchomieniem w Polsce Amazon.pl. Przedsiębiorcy, planujący sprzedaż za pośrednictwem Amazon w Polsce oraz globalnie, mogą… więcej »
Aktualności:
Meble Nobonobo zadbają o planetę
Kończący się rok 2020 dla Nobonobo to nie tylko nowe kolekcje mebli. Dla polskiego producenta to także wejście na drogę wprowadzania rozwiązań bardziej sprzyjających… więcej »