Firma Eurofirany uruchomiła nowy salon w Warszawie w innym koncepcie

26 listopada w Centrum Handlowym Westfield Arkadia w Warszawie nastąpiło uroczyste otwarcie nowego salonu Eurofirany. Podczas otwarcia obecni byli przedstawiciele firmy, którzy powitali całą załogę salonu. Pojawił się na nim również topowy architekt i ambasador marki Eurofirany, Jonatan Kilczewski.

Nowy salon został zaprojektowany w całkiem innym, niż dotychczas, koncepcie. Minimalistyczny design z elementami drewnianymi zachwyca swoją prostotą i funkcjonalnością, jednocześnie pięknie eksponując wszystkie dekoracje.

Oferta marki to przede wszystkim wysokiej jakości tkaniny do dekoracji okien – firany, zasłony oraz rolety, tekstylia, takie jak narzuty, pościele czy ręczniki, a także dodatki: ceramika dekoracyjna i artystyczna, kwiaty, obrazy, dekoracje świąteczne i wiele innych.

W salonie Eurofirany można także skorzystać z kompleksowej usługi przygotowania i realizacji indywidualnego projektu i aranżacji okna. Wyspecjalizowana kadra dekoratorów i sprzedawców chętnie pomaga w stworzeniu niepowtarzalnego wnętrza.

 

Data publikacji: 2.12.2021
Przeczytaj również

Aktualności:
Poznaj program Home & Garden Congress i zdobądź bezpłatną wejściówkę!
Już 13 marca będzie można dowiedzieć się, jak zwiększyć sprzedaż internetową artykułów z branży dom i ogród w kraju i za granicą. Na całodniowym wydarzeniu Home… więcej »
Aktualności:
edrone –narzędzie Marketing Automation i CRM dla e-commerce pozyskuje 20 mln inwestycji na rozwój w Polsce i Brazylii
edrone – firma tworząca system Marketing Automation i CRM dedykowany dla e-commerce ogłosiła kolejną rundę finansowania. Fundusze, w tym INventures, Mueller Medien, Atmos… więcej »
Aktualności:
Home & Garden Congress: Jak zwiększysz sprzedaż przez internet artykułów z branży dom i ogród
13 marca w Warszawie odbędzie się Home & Garden Congress. To wydarzenie konferencyjne dla firm, które chcą zwiększyć swoją e-sprzedaż zarówno na rynku krajowym, jak… więcej »