Firma Eurofirany uruchomiła nowy salon w Warszawie w innym koncepcie

26 listopada w Centrum Handlowym Westfield Arkadia w Warszawie nastąpiło uroczyste otwarcie nowego salonu Eurofirany. Podczas otwarcia obecni byli przedstawiciele firmy, którzy powitali całą załogę salonu. Pojawił się na nim również topowy architekt i ambasador marki Eurofirany, Jonatan Kilczewski.

Nowy salon został zaprojektowany w całkiem innym, niż dotychczas, koncepcie. Minimalistyczny design z elementami drewnianymi zachwyca swoją prostotą i funkcjonalnością, jednocześnie pięknie eksponując wszystkie dekoracje.

Oferta marki to przede wszystkim wysokiej jakości tkaniny do dekoracji okien – firany, zasłony oraz rolety, tekstylia, takie jak narzuty, pościele czy ręczniki, a także dodatki: ceramika dekoracyjna i artystyczna, kwiaty, obrazy, dekoracje świąteczne i wiele innych.

W salonie Eurofirany można także skorzystać z kompleksowej usługi przygotowania i realizacji indywidualnego projektu i aranżacji okna. Wyspecjalizowana kadra dekoratorów i sprzedawców chętnie pomaga w stworzeniu niepowtarzalnego wnętrza.

 

Data publikacji: 2.12.2021
Przeczytaj również

Aktualności:
Targi Christmasworld, Paperworld, Creativeworld i Ambiente
we Frankfurcie odwołane!
Z powodu pogarszającej się sytuacji pandemicznej, wszystkie międzynarodowe imprezy wystawiennicze we Frankfurcie, które były zaplanowane w styczniu i lutym, zostały… więcej »
Aktualności:
E-commerce B2B w branży meblarskiej – zaproszenie na bezpłatny webinar OIGPM
Pandemia sprawiła, że digitalizacja biznesu przyśpieszyła, dotyczy to także sprzedaży business to business. Pod wpływem obostrzeń związanych z Covid-19, jedna trzecia… więcej »
Aktualności:
Targi imm cologne odwołane. Znamy nową datę
Jedna z najważniejszych imprez wystawienniczych w branży wyposażenia wnętrz znowu została przełożona na kolejny rok. Organizatorzy zaplanowanej na styczeń 2022 edycji imm… więcej »