Festiwal Wina w Zamku Ryn

8 grudnia 2018 roku po raz dziewiąty na Dziedzińcu Zamku w Rynie odbędzie się Festiwal Wina, organizowany przez Hotel ZAMEK RYN**** wspólnie z producentami i dystrybutorami win z całego świata. Magazyn Ambiente jest patronem medialnym tego wydarzenia.

Zamkowe Bachanalia to kolejna impreza, organizowana z myślą o smakoszach i znawcach kuchni i dobrych alkoholi. Tegoroczna edycja będzie promowała Wina pochodzące z Polski. Główną areną zbliżającego się wydarzenia będzie Zamkowy Dziedziniec o powierzchni 900 m2, na którym odbywać się będą prezentacje, degustacje wina, nauka carvingu oraz live cooking. Natomiast podczas wieczornej gali zostaną ogłoszone wyniki Konkursu Publiczności na Najlepsze Wino Festiwalu.

W ubiegłorocznym Festiwalu brało udział 30 Wystawców  –  dystrybutorów win z całej Europy, producentów miodów, serów, pralin, oliw, octów a także wyposażenia hoteli i gastronomii.

Program festiwalu znajduje się na stronie: www.zamekryn.pl/bachanalia

Miejsce: Zadaszony Dziedziniec Hotelu ZAMEK RYN****
Termin: 8 grudnia 2018, w godz. 10.00 – 17.00 – wstęp wolny

Data publikacji: 11.10.2018
Przeczytaj również

Aktualności:
Poznaj program Home & Garden Congress i zdobądź bezpłatną wejściówkę!
Już 13 marca będzie można dowiedzieć się, jak zwiększyć sprzedaż internetową artykułów z branży dom i ogród w kraju i za granicą. Na całodniowym wydarzeniu Home… więcej »
Aktualności:
edrone –narzędzie Marketing Automation i CRM dla e-commerce pozyskuje 20 mln inwestycji na rozwój w Polsce i Brazylii
edrone – firma tworząca system Marketing Automation i CRM dedykowany dla e-commerce ogłosiła kolejną rundę finansowania. Fundusze, w tym INventures, Mueller Medien, Atmos… więcej »
Aktualności:
Home & Garden Congress: Jak zwiększysz sprzedaż przez internet artykułów z branży dom i ogród
13 marca w Warszawie odbędzie się Home & Garden Congress. To wydarzenie konferencyjne dla firm, które chcą zwiększyć swoją e-sprzedaż zarówno na rynku krajowym, jak… więcej »