Eurofirany: Kolejna edycja firmowych targów wnętrzarskich pod znakiem nowości

W dniach od 7 do 11 lutego 2022 firma Eurofirany zorganizowała w swojej siedzibie głównej w Żywcu kolejną już edycję wewnętrznych targów wnętrzarskich, która przebiegała tym razem pod hasłem „Pierwsze Tchnienie Wiosny”. W trakcie pięciu dni kontrahenci, partnerzy biznesowi oraz zaproszeni na to wydarzenie architekci mieli okazję zobaczyć cały asortyment dostępny w ofercie: tysiące metrów przepięknych tkanin, setki zasłon, firan gotowych i innych tekstyliów domowych, a także unikatowe dekoracje do domu, a wśród nich ceramikę, obrazy oraz zegary.

Nie zabrakło również okazji do świętowania. Podczas targów miało miejsce uroczyste otwarcie nowego showroomu o powierzchni ponad 900 mkw. Po raz pierwszy została także zaprezentowana zupełnie nowa i wyjątkowa Terra Collection, będąca ucieleśnieniem zmian i postępu, jaki dokonał się w ciągu ostatnich lat zarówno w kwestii dekoracji wnętrz, jak i postrzegania tej branży przez firmę.

Terra Collection zabiera nas w podróż dookoła świata – od skąpanych w blasku południowego słońca wybrzeży Palermo, aż po serce Bałkanów, czyli Czarnogórę. Kolekcja przeznaczona jest zarówno dla miłośników subtelnych, pastelowych barw, jak i odważnej, intensywnej kolorystyki oraz wzorów zaczerpniętych wprost z orientu. Terra Collection wzbudziła zachwyt i uznanie wśród wszystkich gości wydarzenia.

– Niepowtarzalny klimat, zachwycające swoim wyglądem wnętrza, urzekające pięknem tkaniny i oryginalne wzory to tylko namiastka tego, czym mieliśmy okazję podzielić się z naszymi klientami w trakcie spotkania. Mamy nadzieję, że kolejne okażą się równie owocne – podsumowują targi przedstawiciele firmy Eurofirany.

Data publikacji: 21.02.2022
Przeczytaj również

Aktualności:
Poznaj program Home & Garden Congress i zdobądź bezpłatną wejściówkę!
Już 13 marca będzie można dowiedzieć się, jak zwiększyć sprzedaż internetową artykułów z branży dom i ogród w kraju i za granicą. Na całodniowym wydarzeniu Home… więcej »
Aktualności:
edrone –narzędzie Marketing Automation i CRM dla e-commerce pozyskuje 20 mln inwestycji na rozwój w Polsce i Brazylii
edrone – firma tworząca system Marketing Automation i CRM dedykowany dla e-commerce ogłosiła kolejną rundę finansowania. Fundusze, w tym INventures, Mueller Medien, Atmos… więcej »
Aktualności:
Home & Garden Congress: Jak zwiększysz sprzedaż przez internet artykułów z branży dom i ogród
13 marca w Warszawie odbędzie się Home & Garden Congress. To wydarzenie konferencyjne dla firm, które chcą zwiększyć swoją e-sprzedaż zarówno na rynku krajowym, jak… więcej »