E-commerce ze smakiem – konferencja dla branży home&food

15 marca 2018 w Centrum Konferencyjnym Adgar Plaza w Warszawie odbędzie się kolejna edycja Home&Food – wydarzenia łączącego kulturę stołu z e-commerce. 

Konferencja adresowana jest do osób odpowiedzialnych za sprzedaż internetową w firmach oferujących produkty związane z kulturą stołu – od produktów spożywczych i gotowych dań po artykuły gospodarstwa domowego, służące do przygotowania i serwowania posiłków.

Podczas Home&Food uczestnicy będą mogli dowiedzieć się m.in. w jaki sposób zwiększyć sprzedaż internetową swoich produktów, jak dotrzeć do nowych klientów, zwiększyć ruch i konwersję na stronie internetowej sklepu, czy też udoskonalić system płatności. Przydatną wiedzę będą mogli zdobyć zarówno na wykładach, jak i podczas bezpłatnych konsultacji na stoiskach eksperckich Partnerów wydarzenia.

Z udziału w konferencji skorzystają zarówno sklepy internetowe, które chcą zwiększyć efektywność sprzedaży, jak i firmy, które dopiero zamierzają sprzedawać w Internecie. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, wystarczy zarejestrować się przez stronę: http://www.homeandfood.net/

Data publikacji: 5.03.2018
Przeczytaj również

Aktualności:
Strima szyje wezgłowia na targach MEBLE POLSKA 2026
Podczas nadchodzących targów MEBLE POLSKA 2026, które odbędą się w dniach 24–27 lutego 2026 r. w Poznaniu, firma Strima zaprasza profesjonalistów z branży meblarskiej… więcej »
Aktualności:
Home & Garden Congress: e-commerce, AI, B2B i cross-border w sektorze dom i ogród. Dlaczego warto wziąć udział
Już 24 marca 2026 roku w Warszawie odbędzie się 3. edycja Home & Garden Congress – kluczowego wydarzenia dla firm działających w sektorze dom i ogród, które chcą… więcej »
Aktualności:
UOKiK przeszukuje siedziby firm ze sprzętem IT, RTV oraz AGD. W tle podejrzenie o zmowę
Do UOKiK dotarły sygnały wskazujące na możliwość zawarcia porozumień ograniczających konkurencję przy sprzedaży sprzętu elektronicznego. Zmowy mogły dotyczyć… więcej »