Działasz w branży artykułów gospodarstwa domowego? Musisz zobaczyć te targi

Od 5 do 7 marca 2022 r. w Chicago producenci, importerzy i kupcy z całego świata spotkają się na największych w Ameryce Północnej targach artykułów gospodarstwa domowego The Inspired Home Show, funkcjonujących dawniej pod nazwą International Home + Housewares Show. W imprezie, na chwilę obecną, potwierdziło już udział ponad 1600 wystawców, wśród których znalazło ponad 250 nowych firm.

Targi artykułów domowych odbywają się w Chicago co roku (nie licząc przerwy spowodowanej pandemią) w McCormick Place Exposition Centre, przyciągając w każdej edycji około 2200 wystawców i ponad 52 000 profesjonalistów ze 130 krajów. W tym czasie, zarówno wystawcy, jak i odwiedzający imprezę mogą korzystać z atrakcyjnych zniżek na noclegi w hotelach, a także z bezpłatnego transportu autobusowego na targi. Od 80 lat impreza jest własnością zrzeszenia branży artykułów gospodarstwa domowego International Housewares Association (IHA), która także zarządza wystawą.

Podczas The Inspired Home Show zróżnicowany asortyment wystawców, marek i produktów z całego świata zostanie ponownie zaprezentowany w pięciu strefach: Dine + Décor (zastawy stołowe, artykuły kuchenne, dekoracje do domu), Clean + Contain (akcesoria do mycia i kąpieli, produkty do sprzątania, organizacji i pielęgnacji, artykuły dla zwierząt domowych),  Wired + Well (elektryczne AGD i urządzenia do osobistej pielęgnacji), Discover Design z designerskimi produktami oraz w International Sourcing, gdzie znajdą się przystępniejsze cenowo produkty sourcingowe.

Targom będą towarzyszyły ekspozycje odzwierciedlające trendy w stylu życia konsumentów, na przykład wystawa tendencji kolorystycznych Pantone czy strefy produktów wpisujących się w najnowsze trendy w designie. Zainteresowani innowacyjnym wzornictwem powinni się również udać na ekspozycje konkursów IHA Global Innovation Awards (gia) na najlepszy design produktów oraz do punktów Global Design prezentujących artykuły o najlepszym wzornictwie z różnych krajów – od Brazylii po Tajlandię. Na pewno warto będzie również odwiedzić pawilon poświęcony inteligentnemu domowi (IHA Smart Home Pavilion), a także sektor z wynalazkami (Inventors Corner).

Ciekawych, w jakim kierunku rozwija się handel, ucieszy interaktywna eskpozycja prezentująca sklep przyszłości, a także wystawa laureatów światowego konkursu na najlepszy koncept handlowy IHA Global Innovation Awards – Excellence in Retailing.

Zarówno poszukujący informacji o trendach w designie, jak i konsumenckich czy rynkowych, znajdą niewyczerpane źródło wiedzy w licznych wykładach na targach The Inspired Home Show. Wśród tematów prelekcji znajdą się również takie zagadnienia, jak technologiczne innowacje w AGD, budowanie marki, czy śledzenie ścieżki zakupowej.

Najważniejsze punkty bezpłatnego programu towarzyszącego to:

 • Pantone ColorWatch – główne trendy kolorystyczne Pantone na 2022/2023
 • Innovation Theater – prezentacje na kluczowe tematy, w tym: inteligentny dom, marketing omnichannel, styl życia konsumentów, trendy, branding i światowe trendy rynkowe
 • Keynote Sessions – programy edukacyjne pokazujące trendy w branży
 • Scena Smart Talks – wykłady na temat Internetu Rzeczy (IoT) i inteligentnego domu
 • Cooking Theater – pokazy kulinarne
 • Award-Winning Retailers — prezentacje laureatów konkursów na najlepsze koncepty handlowe i visual merchandising
 • Chicago Retail Tour – przegląd handlu detalicznego w USA i wycieczka po sklepach z asortymentem artykułów dla domu w Chicago i okolicach (wymagana wcześniejsza rejestracja)
 • New Exhibitor Preview – wydarzenie dla kupców i prasy, poprzedzające targi, prezentujące nowych wystawców
 • Trending Today Preview — poprzedzająca targi wystawa produktów, które najlepiej odpowiadają na nowe trendy
 • Networking After Dark Reception – wieczorne przyjęcie dla wszystkich międzynarodowych gości targowych
 • Konsultacje z ekspertami ds. mediów społecznościowych i marketingu cyfrowego

– Powrót The Inspired Home Show w Chicago w marcu przyszłego roku będzie pełen marek i produktów oraz trendów i pomysłów, które pomogą wam odróżnić się od konkurencji i zadowolić klientów. Na targach pojawią się produkty ze wszystkich kategorii dom + artykuły gospodarstwa domowego z ponad 250 nowymi firmami i tysiącami nowych produktów! Liczne sesje edukacyjne skupią się na najnowszych trendach wzorniczych i rynkowych, które będą miały wpływ na sprzedaż w nadchodzącym roku – zachęca do odwiedzenia imprezy Derek Miller, prezes i dyrektor generalny IHA – Ponieważ bezpieczeństwo naszej społeczności ma ogromne znaczenie, chcemy aby uczestnicy mieli pewność, że ich zdrowie jest dla nas najwyższym priorytetem. Nawiązaliśmy współpracę z Epistemix, firmą naukowo-badawczą, która specjalizuje się w zapobieganiu chorobom zakaźnym. Wykorzystujemy ich prognozy do określenia odpowiednich protokołów, aby zagwarantować, że event będzie zarówno bezpieczny, jak i produktywny. Czekamy na was w marcu w Chicago! – dodaje.

Na targi można rejestrować się pod linkiem: https://www.theinspiredhomeshow.com/register/

Dowiedz się  więcej o najbliższej edycji The Inspired Home Show. Przeczytaj wywiad z Derekiem Millerem: https://ambiente.info.pl/the-inspired-home-show-2022-innowacje-trendy-i-nowosci-z-calego-swiata-targi-artykulow-domowych-po-pandemii/

 

 

Data publikacji: 8.12.2021
Przeczytaj również

Targi:
The Inspired Home Show: pełen przegląd branży artykułów gospodarstwa domowego
 W marcu 2024 r. odbędzie się kolejna edycja targów artykułów gospodarstwa domowego The Inspired Home Show w Chicago. O przyszłorocznej imprezie opowiada nam Derek Miller,… więcej »
Targi:
Targi RetailShow 2023: wszystko dla sklepów i sieci handlowych
Międzynarodowe Targi Wyposażenia Sklepów RetailShow odbędą się 22-23 listopada br.  w Centrum EXPO XXI w Warszawie. To najważniejsze wydarzenie sektora retail w Europie… więcej »
Targi:
Targi imm cologne 2024: barometr trendów w wyposażeniu wnętrz
W dniach 14–18 stycznia 2024 r. świat projektowania wnętrz zgromadzi się na targach imm cologne. Wydarzenie organizowane w Kolonii po raz kolejny będzie barometrem trendów… więcej »