Domotex w styczniu odwołany. Organizatorzy szukają nowego terminu

Deutsche Messe odwołują zaplanowaną na styczeń 2022 edycję targów dywanów i pokryć podłogowych Domotex w Hanowerze. Nie oznacza to jednak zupełniej rezygnacji z wydarzenia w przyszłym roku. Organizatorzy informują, że są w trakcie uzgadniania nowego terminu w 2022 roku, w późniejszym czasie.

Swoją decyzję zarząd targów tłumaczy sytuacją pandemiczną w Niemczech. „Do samego końca walczyliśmy o Domotex wraz z wystawiającymi się firmami i od miesięcy byliśmy w codziennym kontakcie z branżą” – opowiada Sonia Wedell-Castellano, Global Director Domotex , Deutsche Messe AG. „Domotex jest szczególnie dotknięty sytuacją związaną z pandemią, ponieważ zdecydowana większość wystawców i uczestników Domoteksu pochodzi z zagranicy. Biorąc pod uwagę obecną sytuację pandemiczną, nie ma szans na to, że międzynarodowe podróże służbowe ożywią się w najbliższym czasie” – dodaje.

Data publikacji: 22.11.2021
Przeczytaj również

Targi:
Targi The Inspired Home Show w Chicago jeden dzień krótsze, ale pewne
Przedstawiciele International Housewares Association, organizatora międzynarodowych targów artykułów gospodarstwa domowego w Chicago, zapewnili że tegoroczna edycja The… więcej »
Targi:
Heimtextil 2022 przełożone na lato. Organizatorzy podali dokładny termin
Targi tekstyliów domowych i kontraktowych Heimtextil we Frankfurcie zostały w tym roku przesunięte ze względu na trudną sytuację pandemiczną w Niemczech i w drodze wyjątku… więcej »
Aktualności:
Targi Christmasworld, Paperworld, Creativeworld i Ambiente
we Frankfurcie odwołane!
Z powodu pogarszającej się sytuacji pandemicznej, wszystkie międzynarodowe imprezy wystawiennicze we Frankfurcie, które były zaplanowane w styczniu i lutym, zostały… więcej »