Domotex przełożony na 2022 rok. W maju cyfrowy Domotex Digital Day

Targi dywanów, wykładzin i pokryć podłogowych Domotex zostały odwołane. Odbędzie się tylko wirtualna wersja imprezy Domotex Digital Day, zaplanowana na 20 maja 2021.

Pierwotnie organizatorzy targów przełożyli je ze stycznia na 18-20 maja 2021 i zaplanowali je jako wydarzenie hybrydowe, częściowo stacjonarne a częściowo cyfrowe, jednak ze względu na rozwój pandemii postanowili odwołać imprezę. Kolejna edycja Domotex w formie hybrydowej odbędzie się 13-16 stycznia 2022.

Domotex Digital Day, zaplanowany na 20 maja br., przyjmie formę interaktywnej platformy branżowej, w ramach której będzie można uczestniczyć w konferencjach oraz zapoznać się z produktami wystawców i nawiązać kontakty biznesowe.

Data publikacji: 21.01.2021
Przeczytaj również

Targi:
Nowy termin targów tkanin meblowych i zasłon Proposte
Organizatorzy targów tkanin meblowych i zasłon Proposte podali termin tegorocznej imprezy.  Edycja 2021 odbędzie się w dniach 7–9 września w Villa Erba, we włoskim… więcej »
Targi:
Tagi tekstyliów domowych Heimtextil przełożone
Targi tekstyliów domowych i kontraktowych Heimtextil we Frankfurcie, przesunięte początkowo na maj 2021,  zostały ostatecznie odwołane w tym roku i przełożone na 11-14… więcej »
Targi:
The Inspired Home Show w Chicago: wierzymy, że wrócimy silniejsi niż kiedykolwiek!
W jaki sposób targi wyposażenia wnętrz The Inspired Home Show w Chicago dostosowały się do „nowej rzeczywistości”, jakie atrakcje szykują się na tegoroczną edycję… więcej »