Domotex przełożony na 2022 rok. W maju cyfrowy Domotex Digital Day

Targi dywanów, wykładzin i pokryć podłogowych Domotex zostały odwołane. Odbędzie się tylko wirtualna wersja imprezy Domotex Digital Day, zaplanowana na 20 maja 2021.

Pierwotnie organizatorzy targów przełożyli je ze stycznia na 18-20 maja 2021 i zaplanowali je jako wydarzenie hybrydowe, częściowo stacjonarne a częściowo cyfrowe, jednak ze względu na rozwój pandemii postanowili odwołać imprezę. Kolejna edycja Domotex w formie hybrydowej odbędzie się 13-16 stycznia 2022.

Domotex Digital Day, zaplanowany na 20 maja br., przyjmie formę interaktywnej platformy branżowej, w ramach której będzie można uczestniczyć w konferencjach oraz zapoznać się z produktami wystawców i nawiązać kontakty biznesowe.

Data publikacji: 21.01.2021
Przeczytaj również

Targi:
Meble Polska Edycja Specjalna: otwarcie platformy dla uczestników VIP
Już od 3 maja pierwsi uczestnicy mogą przeglądać profile wystawców edycji specjalnej Meble Polska i umawiać się z nimi na spotkania. Od tego dnia platforma online, na… więcej »
Targi:
Meble Polska 2021 – poznaj program wydarzeń
W tym roku poznańskie targi branży meblowej i wyposażenia wnętrz odbędą się w formule online. Organizatorzy Mebli Polska postawili na bogaty program, w ramach którego… więcej »
Targi:
The Inspired Home Show w Chicago ponownie przełożone
Targi wyposażenia wnętrz, organizowane w Chicago przez International Housewares Association (IHA), zostały znowu przesunięte ze względu na pandemię i ograniczenia w… więcej »