7 zasad projektowania salonu. Bezpłatny webinar OKK! design

Salon stanowi jedno z najważniejszych domowych pomieszczeń. To tutaj kwitnie życie codzienne wszystkich domowników. Ważne, żeby było to pomieszczenie nie tylko funkcjonalne, ale estetyczne i przytulne – bowiem salon pełni w domu funkcję reprezentacyjną. Jakie są najważniejsze zasady, którymi należy się kierować podczas urządzania salonu? Dlaczego warto podzielić pokój dzienny na strefy? Na te i inne pytania odpowie arch. Ida Mikołajska podczas kolejnego spotkania online OKK! design.

Bezpłatny webinar z cyklu OKK! design odbędzie się w poniedziałek 18 października 2021 r. o godzinie 12:00. Gościem specjalnym spotkania będzie arch. Ida Mikołajska.
Jakie zagadnienia poruszą zaproszeni goście podczas spotkania?
•    Jak zaprojektować salon, by pogodził potrzeby wszystkich domowników?
•    Jak urządzić kącik wypoczynkowo-telewizyjny?
•    Czy warto podzielić salon na strefy?

Gościem specjalnym webinaru będzie architektka Ida Mikołajska, współwłaścicielka pracowni MIKOŁAJSKAstudio z Krakowa. Ambasadorka marki Geberit. Absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej. Członek Brytyjskiego stowarzyszenia The Design Society. Podczas wielu międzynarodowych wymian i warsztatów miała okazję poznać różnorodne podejścia do projektowania. Szerokie spektrum rozwiązań i kierunków stylistycznych oraz szczególna dbałość o detal, które prezentuje w swojej pracy, pozwalają jej tworzyć wnętrza ponadczasowe, idealnie dopasowane do potrzeb klienta.

W trakcie webinaru arch. Ida Mikołajska przedstawi zasady, którymi kieruje się podczas projektowania salonu. Zdradzi, jak zaprojektować salon z aneksem kuchennym oraz jakie oświetlenie powinno znaleźć się w pokoju dziennym.

Mecenasem webinaru jest marka Samsung. Tomasz Drężek i Adrian Rogalski, eksperci marki, opowiedzą o najnowszych rozwiązaniach firmy. Zaprezentują ofertę produktów z kategorii Lifestyle, która obejmuje odświeżone linie telewizorów The Frame, The Sero, The Serif oraz The Terrace.

Aby wziąć udział w bezpłatnym webinarze, wystarczy się zarejestrować, klikając w link: https://tiny.pl/99xk6

Wydarzenie online jest dostępne również na fanpage’u OKK! design.

Patroni webinarów OKK! design: Ambiente.info.pl, Elle Decoration, WhiteMAD, Dobre Wnętrze, Czas na Wnętrze, MAGAZIF.com, Foorni.pl, Example.pl, Exspace.pl, Designteka.pl, Weranda, Arch_App

Organizator: OKK! PR

AGENDA SPOTKANIA:
12.00 – powitanie gości i widzów
12.05 – prezentacja Samsung
12.45 – wystąpienie arch. Idy Mikołajskiej
13.25 – pytania widzów do arch. Idy Mikołajskiej

Data publikacji: 15.10.2021
Przeczytaj również

Aktualności:
Firma Eurofirany uruchomiła nowy salon w Warszawie w innym koncepcie
26 listopada w Centrum Handlowym Westfield Arkadia w Warszawie nastąpiło uroczyste otwarcie nowego salonu Eurofirany. Podczas otwarcia obecni byli przedstawiciele firmy, którzy… więcej »
Aktualności:
Biurowiec na wąskiej działce w Krakowie – prezentacja online i wywiad
Wąski budynek biurowo-usługowy przy ul. Krasickiego w Krakowie to doskonały przykład tego, jak wpisać obiekt w zabytkową zabudowę, w pełni wykorzystać trudną,… więcej »
Aktualności:
Niezwykłe stoisko Eurofiran na Warsaw Home&Contract. Gotowe aranżacje wnętrz zachwycały odwiedzających
Targi biznesowe Warsaw Home & Contract to niezwykłe wydarzenie, na którym spotykają się projektanci, architekci, designerzy i pasjonaci modnych, pięknych wnętrz, ale… więcej »