15. Interior Design Forum już we wrześniu

5 września w Warszawie odbędzie się jubileuszowa, piętnasta edycja Interior Design Forum – jedynych targów w naszym kraju poświęconych wyłącznie tekstyliom domowym i jednego z najważniejszych wydarzeń branży tekstylnej w Polsce. We wnętrzach Centrum Praskiego Koneser swoją ofertę zaprezentują najlepsi producenci i importerzy tekstyliów z Polski i zagranicy.

Interior Design Forum to wydarzenie, które dwa razy w roku przyciąga przedstawicieli sklepów z wyposażeniem wnętrz, studiów dekoracji okien, sieci detalicznych, hoteli i restauracji, projektantów i dekoratorów wnętrz, aby zaprezentować im ofertę polskich i zagranicznych marek z branży tekstyliów domowych. Wśród prezentowanych produktów można znaleźć m.in. piękne firany, zasłony, rolety czy karnisze, nie brakuje także nowych kolekcji pościeli, ręczników, dywaników łazienkowych, nakryć stołowych, a także tapet, wykładzin oraz tkanin obiciowych. Firmy, które chciałyby znaleźć się w gronie wystawców nadchodzącej edycji, mogą jeszcze do końca czerwca skorzystać z promocyjnej oferty stoisk. Szczegółowych informacji udziela Agnieszka Pilars – a.pilars@promedia.biz.pl, +48 604 287 377.

Oprócz bogatej oferty wystawienniczej, Interior Design Forum to także wartościowe wykłady i prezentacje na temat sprzedaży, marketingu, najnowszych trendów w wyposażeniu wnętrz. W tym roku nowością na targach będzie strefa Retail Marketing Forum poświęcona marketingowi i sprzedaży w wielokanałowym handlu detalicznym. Uczestnicy będą mogli skorzystać zarówno z interesujących wykładów, jak tez z indywidualnych porad i oferty wystawców – profesjonalnych dostawców produktów i usług dla retailu i e-commerce. Będzie to też okazja do nawiązania kontaktów i wymiany doświadczeń z innymi uczestnikami wydarzenia. Podczas wydarzenia zostaną też ogłoszeni zwycięzcy Retail Marketing Awards – konkursu, który jest skierowany do właścicieli stacjonarnych sklepów i sieci detalicznych i ma na celu promocję innowacyjnych pomysłów w retailu. Do końca lipca można nadsyłać zgłoszenia do udziału w konkursie. Więcej informacji o Retail Marketing Forum i Retail Marketing Awards można znaleźć na stronie: http://www.retailmarketingforum.com/

Podczas wrześniowych targów poznamy także zwycięzcę polskiej edycji konkursu gia, który wyłania najciekawsze koncepcje sklepów wnętrzarskich z całego świata. Laureat zostanie zaproszony do wzięcia udziału w uroczystej gali w Chicago, która odbędzie się w marcu 2020 r., podczas międzynarodowych targów wnętrzarskich The Inspired Home Show (dawne International Home + Housewares Show). Do końca lipca można jeszcze zgłaszać swój udział w konkursie – szczegółowe informacje dostępne są na stronie http://www.interiordesignforum.pl w zakładce „Konkurs”.

Interior Design Forum jest wyczekiwaną przez branżę okazją do spotkań, kontraktacji oraz zdobywania nowej wiedzy podczas bogatego programu wykładów. Dla handlowców zawodowo związanych z branżą tekstyliów domowych, architektów, dekoratorów oraz projektantów wnętrz, przedstawicieli branży HoReCa, studentów i uczniów szkół związanych z branżą oraz mediów udział w targach jest bezpłatny, wystarczy zarejestrować się na stronie: http://www.interiordesignforum.pl/.

Data publikacji: 18.06.2019
Przeczytaj również

Targi:
Najbardziej międzynarodowe targi mebli w Polsce już za chwilę. Poznaj program towarzyszący
Kupcy z ponad 70 krajów zapowiedzieli swój udział w największych w Europie Środkowo-Wschodniej międzynarodowych kontraktacjach meblowych MEBLE POLSKA. Kolejna edycja tych… więcej »
Targi:
Zainspiruj się na targach HOME DECOR 2024
Od 20 do 23 lutego 2024 roku odbędzie się w Poznaniu kolejna edycja biznesowych Targów Wnętrz HOME DECOR. Wydarzenie to co roku odwiedzane jest przez kilkanaście tysięcy… więcej »
Targi:
The Inspired Home Show w Chicago:
Zainspiruj się innowacjami w retailu
Targi artykułów gospodarstwa domowego The Inspired Home Show w Chicago to obowiązkowe wydarzenie dla przedstawicieli handlu, którzy chcą nadążać za trendami zarówno w… więcej »