13. Interior Design Forum w nowej lokalizacji

Już 6 września w Warszawie odbędzie się kolejna edycja Interior Design Forum – jednego z najważniejszych wydarzeń branży tekstylnej w Polsce i jedynych targów w naszym kraju poświęconych wyłącznie tekstyliom wnętrzarskim, w tym kontraktowym. Od 13. edycji Interior Design Forum prezentuje ofertę najlepszych producentów i importerów tekstyliów z Polski i zagranicy. Ten jeden intensywny dzień, dwa razy do roku, jest wyczekiwaną przez branżę okazją do spotkań, kontraktacji oraz zdobywania nowej wiedzy podczas bogatego programu wykładów.

Podczas 13. Interior Design Forum swoje najnowsze kolekcje oraz stałą ofertę zaprezentuje kilkadziesiąt polskich i zagranicznych marek z branży tekstyliów wnętrzarskich. Mnóstwo nowości zobaczymy wśród dekoracji okiennych: firan, zasłon, rolet czy karniszy. Nie zabraknie także pięknych propozycji pościeli, ręczników, dywaników łazienkowych, nakryć stołowych, a także tapet, wykładzin oraz tkanin obiciowych. Przedstawiciele sklepów z wyposażeniem wnętrz, studiów dekoracji okien, sieci detalicznych, hoteli i restauracji, a także projektanci i dekoratorzy wnętrz znajdą tu coś dla siebie.

Nowością tej edycji będzie jej lokalizacja – nowoczesne i kultowe Centrum Praskie KoneserDobry dojazd, nowoczesna architektura, piękne, przestronne wnętrza to tylko niektóre z atutów, zachęcających do odwiedzenia Centrum.

To natomiast, co na pewno pozostanie niezmienne, to bogata oferta wykładowa. Organizatorzy starają się, aby targi służyły wzbogaceniu uczestników nie tylko o nowe produkty, ale także o wiedzę i inspiracje. W programie bezpłatnych wykładów znajdą się jak zawsze tematy sprzedażowe, marketingowe oraz te poświęcone najnowszym światowym trendom w wyposażeniu wnętrz. Większość z nich poprowadzi Jerzy Osika – właściciel firmy Promedia, ekspert ds. sprzedaży i marketingu, wykładowca na najważniejszych światowych targach i konferencjach –  oraz zaproszeni przez niego eksperci.

Podczas wrześniowych targów poznamy również zwycięzcę polskiej edycji konkursu gia, który wyłania najciekawsze koncepcje sklepów wnętrzarskich z całego świata. Laureat zostanie zaproszony do wzięcia udziału w uroczystej gali w Chicago, która odbędzie się w marcu 2019 r., podczas międzynarodowych targów wnętrzarskich International Home + Housewares Show. Do końca czerwca można jeszcze zgłaszać swój udział w konkursie – szczegółowe informacje dostępne są na stronie http://www.interiordesignforum.plw zakładce „Konkurs”.

Dla firm, które chciałyby jeszcze zostać wystawcą najbliższej edycji, mamy limitowaną ofertę – zainteresowanych prosimy o kontakt: a.pilars@promedia.biz.pl, 604 287 377.

Dla handlowców zawodowo związanych z branżą tekstyliów domowych, architektów, dekoratorów oraz projektantów wnętrz, przedstawicieli branży HoReCa, studentów i uczniów szkół związanych z branżą oraz mediów udział w targach jest bezpłatny. Aby wziąć udział w wydarzeniu wystarczy zarejestrować się przez stronę:http://www.interiordesignforum.pl/.

Data publikacji: 14.06.2018
Przeczytaj również

Targi:
The Inspired Home Show 2020 w Chicago bez sektora azjatyckiego
Z powodu wybuchu epidemii koronawirusa targi  The Inspired Home Show 2020 w Chicago zrezygnowały w tym roku z sektora International Sourcing Expo. Decyzję podjęto po… więcej »
Targi:
27 Targi Budownictwa Interbud
Propozycje dla budujących dom, remontujących mieszkania oraz planujących oszczędne ogrzewanie znajdą się w ofercie 27 edycji Targów Budownictwa, które odbędą się w… więcej »
Targi:
W stronę trendów konsumenckich
W dniach od 14 do 17 marca 2020 w Chicago odbędą się targi The Inspired Home Show, które funkcjonowały do tej pory pod szyldem International Home + Housewares Show. O zmianie… więcej »