The Inspired Home Show 2021 przeniesione na sierpień

Na zdjęciu: Derek Miller, prezes International Housewares Association

Przyszłoroczne targi artykułów domowych The Inspired Home Show w Chicago, zamiast jak zawsze w marcu, odbędą się w sierpniu, w dniach 7–10.

Organizator imprezy, stowarzyszenie branżowe International Housewares Association, podjęło decyzję po konsultacjach wystawcami i kupcami. – Wprawdzie targi są dla nich kluczowe, jeśli chodzi o prowadzenie biznesu, ale zdrowie i bezpieczeństwo to nasze priorytety, a przeniesienie wydarzenia na późniejszy termin da władzom więcej czasu na poradzenie sobie z kryzysem tłumaczy Derek Miller, prezes IHA.

Zgadza się z nim Howard “Chip” Steidle Jr, CEO firmy John Ritzenthaler Company i przewodniczący IHA: – W imieniu zarządu IHA, do którego należą wystawcy The Inspired Home Show, mogę powiedzieć, że jesteśmy bardzo zadowoleni z ustalenia nowej daty. Biorąc pod uwagę obecny rozwój pandemii oraz trwające prace nad leczeniem choroby i szczepionką, z pewnością jest to w tej chwili najlepsza opcja dla branży.

Decyzja o przesunięciu targów została poparta przez handel. – Rozmawialiśmy z wieloma kluczowymi kupcami z kraju i z zagranicy. Wszyscy wyrażali pragnienie spotkań twarzą twarz na edycji 2021 i bardzo entuzjastycznie podchodzili do pomysłu przeniesienia imprezy na późniejszy termin – relacjonuje Miller. Dodaje też, że wystawcy i kupcy w najbliższych tygodniach otrzymają również ankietę z propozycjami daty edycji 2022.

Więcej informacji na temat zmiany terminu można znaleźć na stronie:
TheInspiredHomeShow.com/DateChange.

Data publikacji: 12.08.2020
Przeczytaj również

Targi:
Targi Warsaw Home przełożone na 2021
W związku ze światową pandemią COVID-2019 organizatorzy targów wyposażenia wnętrz Warsaw Home & Contract oraz Warsaw Build przesunęli termin imprez na 27 – 30… więcej »
Targi:
Targi Dom i Ogród za nami
Targi Dom i Ogród w Kielcach wróciły w letniej edycji. Profesjonaliści z branży budowlanej spotkali się z właścicielami mieszkań i domów, proponując im nowoczesne… więcej »
Targi:
Targi Kielce wracają do gry. Już w ten weekend Dom, Ogród i Ty.
W sierpniowy weekend do kieleckiego ośrodka wystawienniczego wracają pierwsze imprezy targowe. Egzotyczne rośliny, ekologiczne produkty, wolnostojący domek i nietuzinkowe… więcej »