Wszystko o podłogach w Hanowerze

fot. Deutsche-Messe.presse@messe.de

Na ogromną dawkę inspiracji mogą liczyć profesjonaliści wybierający się na targi Domotex, które rozpoczną się już jutro, 11 stycznia 2019 r. w Hanowerze. Międzynarodowa impreza poświęcona branży dywanów i wykładzin podłogowych potrwa do 14 stycznia.

Według zapowiedzi organizatorów w targach Domotex 2019 weźmie udział ponad 1400 wystawców z ok. 60 krajów. Uczestnicy tego wydarzenia wiedzą, ze mogą spodziewać się przejrzystości w układzie ekspozycji, atrakcyjnego tematu przewodniego imprezy i wyjątkowej przestrzeni Framing Trends. Wszystko to jest doceniane przez branżę, co potwierdza każdorazowo wysoka frekwencja na hanowerskiej imprezie podłogowej.

Zbliżająca się edycja targów odbędzie się pod hasłem „Create’n’Connect”. Ten trend prezentuje idee łączenia się każdego aspektu życia, pracy i relacji / interakcji. Technologia i cyfryzacja przyspieszają rozwój tej tendencji. Kształtują się nowe wzorce i nawyki kulturowe, które znajdują odzwierciedlenie m.in. w nowym podejściu do projektowania użytkowego.

W tym kontekście podłogi podczas targów Domotex 2019 będą definiowane jako fundament przestrzeni, z którym użytkownicy są w stałym kontakcie. To integralne elementy każdego projektu wnętrza. – Przecież trzeba wiedzieć, co ma się pod stopami.

Targowa hale nr 9 zajmie Framing Trends – swoiste zaproszenie do pochwalenia się innowacyjnymi produktami i wzorami – oczywiście w kontekście aktualnego tematu przewodniego. W tym miejscu nie będzie ograniczeń dla kreatywności. Przestrzeń zostanie podzielona na 3 strefy. Każda z nich będzie stanowić odrębną perspektywę wglądu w leitmotiv targów. Podłoga będzie pokazywana jako element łączący pozostałe części projektów.

Goście targów Domotex będą mieć możliwość poznania młodego dizajnu w strefie NuThinkers. Interesującym miejscem będzie też na pewno zmysłowa instalacja Art & Interaction. Na szlachetny i wszechstronny materiał, jakim jest drewno, będzie sfokusowany projekt Domotex Wood Lifecycle, nad którego realizacją czuwa mediolańska firma architektoniczna Total Tool Milano.

Data publikacji: 10.01.2019
Przeczytaj również

Targi:
Najnowsze trendy na Targach EuroGastro i WorldHotel
Tegoroczna edycja targów EuroGastro i WorldHotel będzie obfitować w atrakcyjne nowości. Zmienia się nie tylko lokalizacja, ale również program imprez towarzyszących,… więcej »
Targi:
Targi Światło 2019
W dniach 13 – 15 marca w Warszawie, na terenie EXPO XXI, odbędzie się 27. edycja Międzynarodowych Targów Światło. Uczestnicy będą mogli poznać nowe technologie i… więcej »
Targi:
Międzynarodowe święto tekstyliów
W największych na świecie targach tkanin do domu i obiektów użyteczności publicznej Heimtextil 2019 wezmą udział polscy liderzy tej branży. Wystawców z naszego kraju… więcej »