Visual Merchandising w wyposażeniu wnętrz

31 stycznia w Warszawie odbędzie się kolejne szkolenie z cyklu VM Forum – specjalistycznych szkoleń z visual merchandisingu. Ta edycja skierowana jest do reprezentantów handlu z branży artykułów wyposażenia wnętrz. Uczestnicy poznają m.in. trendy w visual merchandisingu na przyszły rok, które warto wziąć pod uwagę, przy tworzeniu wystawy sklepowej.

VM Forum w wyposażeniu wnętrz to wydarzenie skierowane przede wszystkim do menedżerów i specjalistów ds. visual merchandisingu w sieciach detalicznych, właścicieli i kierowników sklepów, pracowników centrów handlowych odpowiedzialnych za współpracę z najemcami w zakresie VM oraz reprezentantów handlu sprzedającego artykuły wyposażenia wnętrz (np.: meble, oświetlenie, artykuły dekoracyjne, tekstylia domowe).

Szkolenie ma na celu pomóc uczestnikom w zwiększeniu sprzedaży poprzez skuteczny visual merchandising. Uczestnicy dowiedzą się, jak poprzez VM mogą pozyskać i utrzymać klientów, zdobędą praktyczną wiedzę i umiejętności dzięki warsztatom obejmującym: wykłady, praktyczne ćwiczenia i indywidualne porady szkoleniowców, a przy tym skorzystają z wiedzy najlepszych fachowców, otrzymają materiały szkoleniowe i certyfikat ukończenia szkolenia.

Pełna lista tematów oraz agenda szkolenia dostępne są na stronie: http://vmforum.pl/

Zapraszamy do rejestracji na wydarzenie: http://vmforum.pl/rejestracja#content oraz do śledzenia go na Facebooku: https://www.facebook.com/events/246496259294608/

Data publikacji: 11.12.2018
Przeczytaj również

Szkolenia i konferencje:
Zdobądź wiedzę na Gift & Deco Congress
24 maja w Ptak Warsaw Expo odbędzie się Gift & Deco Congress – wyjątkowe wydarzenie towarzyszące targom branży upominkowej i dekoracyjnej Warsaw Gift & Deco Show.… więcej »
Szkolenia i konferencje:
Interior Trends 2020
4. kwietnia w Warszawie, odbyło się coroczne szkolenie, zapowiadające trendy w wyposażeniu wnętrz na kolejny sezon wiosna-lato. To jedyne takie szkolenie w Polsce,… więcej »
Szkolenia i konferencje:
Trendy w e-commerce B2B na E-commerce Innovations w Katowicach
21 marca w katowickim Międzynarodowym Centrum Kongresowym odbyła się 9. edycja E-commerce Innovation – konferencji dla wszystkich zainteresowanych najnowszymi trendami w… więcej »