Visual Merchandising w wyposażeniu wnętrz

31 stycznia w Warszawie odbędzie się kolejne szkolenie z cyklu VM Forum – specjalistycznych szkoleń z visual merchandisingu. Ta edycja skierowana jest do reprezentantów handlu z branży artykułów wyposażenia wnętrz. Uczestnicy poznają m.in. trendy w visual merchandisingu na przyszły rok, które warto wziąć pod uwagę, przy tworzeniu wystawy sklepowej.

VM Forum w wyposażeniu wnętrz to wydarzenie skierowane przede wszystkim do menedżerów i specjalistów ds. visual merchandisingu w sieciach detalicznych, właścicieli i kierowników sklepów, pracowników centrów handlowych odpowiedzialnych za współpracę z najemcami w zakresie VM oraz reprezentantów handlu sprzedającego artykuły wyposażenia wnętrz (np.: meble, oświetlenie, artykuły dekoracyjne, tekstylia domowe).

Szkolenie ma na celu pomóc uczestnikom w zwiększeniu sprzedaży poprzez skuteczny visual merchandising. Uczestnicy dowiedzą się, jak poprzez VM mogą pozyskać i utrzymać klientów, zdobędą praktyczną wiedzę i umiejętności dzięki warsztatom obejmującym: wykłady, praktyczne ćwiczenia i indywidualne porady szkoleniowców, a przy tym skorzystają z wiedzy najlepszych fachowców, otrzymają materiały szkoleniowe i certyfikat ukończenia szkolenia.

Pełna lista tematów oraz agenda szkolenia dostępne są na stronie: http://vmforum.pl/

Zapraszamy do rejestracji na wydarzenie: http://vmforum.pl/rejestracja#content oraz do śledzenia go na Facebooku: https://www.facebook.com/events/246496259294608/

Data publikacji: 11.12.2018
Przeczytaj również

Szkolenia i konferencje:
E-commerce Innovations w Katowicach
E-commerce Innovations, bezpłatna konferencja dla wszystkich, którzy chcą poznać najnowsze trendy w e-commerce B2B, odbędzie się tym razem w Katowicach, w Międzynarodowym… więcej »
Szkolenia i konferencje:
Przemysł drzewno-meblarski na Warmii i Mazurach
W poniedziałek, 29 października br. w Centrum Wdrażania i Promocji Innowacji w Olsztynie przedstawiciele firm związanych z produkcją i przetwórstwem drewna, a przede… więcej »
Handel:
Jak sprzedawać lepiej we wnętrzarskim sklepie?
Przed sprzedawcami w sklepach wnętrzarskich stoi wiele wyzwań, często większych niż te, z którymi spotykają się pracownicy innych branż. Dlatego zapraszamy na szkolenie… więcej »