Top Drawer: niezwykłe targi

Najbliższa edycja targów Top Drawer to pokaz najnowszych trendów oraz bogatej oferty najlepszych produktów lifestylowych na wiosnę-lato 2019.

Wiodące brytyjskie targi lifestylowe odbędą się w dniach 13-15.01.2019 w kultowym Olympia London, prezentując ponad 1500 wyselekcjonowanych marek w 11 sektorach, takich jak: Home, Gift, Fashion, Greetings & Stationery, PLAY, Spotted, Food Emporium, Table and Wellbeing. Znajdziemy tu produkty dla domu, szeroki wybór artykułów prezentowych i papierniczych, a także produkty modowe i spożywcze.

Data publikacji: 10.12.2018
Przeczytaj również

Targi:
Najnowsze trendy na Targach EuroGastro i WorldHotel
Tegoroczna edycja targów EuroGastro i WorldHotel będzie obfitować w atrakcyjne nowości. Zmienia się nie tylko lokalizacja, ale również program imprez towarzyszących,… więcej »
Targi:
Targi Światło 2019
W dniach 13 – 15 marca w Warszawie, na terenie EXPO XXI, odbędzie się 27. edycja Międzynarodowych Targów Światło. Uczestnicy będą mogli poznać nowe technologie i… więcej »
Targi:
Wszystko o podłogach w Hanowerze
Na ogromną dawkę inspiracji mogą liczyć profesjonaliści wybierający się na targi Domotex, które rozpoczną się już jutro, 11 stycznia 2019 r. w Hanowerze.… więcej »