Targi Światło 2018 już za tydzień

Targi Światło 2017, fot. Dariusz Kulesza

31 stycznia w Warszawskim Centrum Wystawienniczym EXPO XXI ruszają XXVI Międzynarodowe Targi Sprzętu Oświetleniowego Światło 2018 – najważniejsze targi branży oświetleniowej w Polsce. Towarzyszą im XVI Międzynarodowe Targi Sprzętu Elektrycznego i Systemów Zabezpieczeń Elektrotechnika 2018 oraz VIII Wystawa Teletechnika 2018. Targi potrwają do 2.02. i będą otwarte dla odwiedzających w godzinach 10:00 – 17:00.

Energooszczędne, innowacyjne i ekologiczne – takie mają być w tym roku Targi Światło, Targi Elektrotechnika i  Wystawa Teletechnika. Na ponad 15 tys. m2 swoje produkty i rozwiązania pokaże około 500 firm z Polski i zagranicy. Wiele z prezentowanych produktów będzie pokazywana po raz pierwszy w Polsce.

W programie Targów znajduje się tradycyjnie wiele szkoleń, warsztatów i seminariów organizowanych przy współpracy m. in. z Polską Izbą Inżynierów Budownictwa, Izbą Architektów RP, Stowarzyszeniem Architektów RP, Stowarzyszeniem Teletechników Polskich XXI oraz Polską Izbą Radiodyfuzji Cyfrowej.

Wśród nich, na uwagę zasługują:

  • Cykl jedenastu szkoleń oraz warsztatów organizowanych we współpracy z Polską Izbą Inżynierów Budownictwa. Stanowią one kompendium wiedzy technicznej i prawno-normalizacyjnej niezbędnej do projektowania i kierowania elektrycznymi i teletechnicznymi pracami budowlanymi, pracami modernizacyjnymi oraz eksploatacyjnymi i konserwacyjnymi.
  • Praktyczne warsztaty z zakresu okablowania teletechnicznego budynków organizowane we współpracy z Polską Izbą Radiodyfuzji Cyfrowej i Stowarzyszeniem Teletechników Polskich XXI.
  • Dziewiętnaste spotkanie projektantów oświetlenia z przedstawicielami świata architektury – warsztat ARCHITEKTURA * ŚWIATŁO* PRZESTRZEŃ organizowane wspólnie z Izbą Architektów RP.
  • Strefa Wnętrze Otwarte poświęcone inteligentnym rozwiązaniom w budownictwie, systemom smart-home i designowi pod patronatem architekt Justyny Smolec.
  • Polski Związek Przemysłu Oświetleniowego zaprasza do udziału w szkoleniu Rozwiązania inteligentnego oświetlenia. To spotkanie przybliży wymagania stawiane nowoczesnym oprawom LED-owym.
  • Spotkania skierowane do przedstawicieli samorządów lokalnych, m.in. seminarium poświęcone nowym rozwiązaniom oświetlenia dróg oraz terenów miejskich, które połączone jest z uroczystością wręczenia nagród w Konkursie na Najlepiej Oświetloną Gminę i Miasto 2017 roku.

Organizatorzy serdecznie zapraszają zarówno tych, którzy już stosują najnowsze techniki oświetleniowe jak i tych, którzy chcą się zapoznać z możliwościami nowoczesnego sprzętu oświetleniowego oraz poznać nieprzeciętne realizacje architektoniczne.

Więcej informacji o wydarzeniu na stronie: www.lightfair.pl

Data publikacji: 24.01.2018
Przeczytaj również

Targi:
Targi budownictwa, wyposażenia wnętrz i ogrodów - Twój Dom, Twój Ogród
Ostródzkie hale Expo Mazury otwierają sezon remontowo-budowlany III edycją Targów Twój Dom, Twój Ogród i ogrodniczy IX edycją kiermaszu Zielona Arena. W dniach 24-25… więcej »
Targi:
Relacja z Targów Światło 2018
W dniach 31 stycznia - 2 lutego w Warszawskim EXPO XXI odbyły się XXVI Międzynarodowe Targi Sprzętu Oświetleniowego Światło 2018  Równolegle z Targami Światło… więcej »
Szkolenia i konferencje:
Eksperci sprzedaży wielokanałowej na Retail Marketing Forum
Retail Marketing Forum to coroczne, bezpłatne wydarzenie dla handlowców z wszystkich branż, poświęcone marketingowi i sprzedaży w handlu detalicznym. Tegoroczna, 11. edycja… więcej »