Targi dla domu ze smakiem

7 września 2017 na stadionie PGE Narodowy odbędą się targi Home&Food – unikatowe wydarzenie prezentujące w jednym miejscu artykuły gospodarstwa domowego oraz produkty spożywcze. Impreza jest skierowana głównie do przedstawicieli sklepów wnętrzarskich i delikatesowych, concept store’ów oraz sektora HoReCa, którzy znajdą tutaj mnóstwo inspiracji dla swojego biznesu, dowiedzą jak wykorzystać nowe trendy konsumenckie oraz jak rozbudować swoją ofertę i usługi. 

Targi Home&Food wychodzą naprzeciw panującej tendencji do przenikania się asortymentu i przekształcania się tradycyjnych sklepów w miejsca, gdzie sprzedaje się nie tylko same produkty, ale cały styl życia z nimi związany. Sklepy coraz częściej poszerzają swój asortyment, aby dostarczyć wymagającemu klientowi kompleksowych rozwiązań, a także inspiracji i porad. Przykładem mogą być chociażby salony z artykułami gospodarstwa domowego, które coraz częściej zamieniają się w tzw. concept store’y, zwiększając swoją ofertę o pokazy kulinarne, kursy gotowania i dodatkowe produkty, takie jak książki kucharskie i artykuły spożywcze.

Właśnie dlatego na targach Home&Food będzie można znaleźć pełen wachlarz produktów związanych z kulturą stołu, przygotowywaniem posiłków i ich serwowaniem – od artykułów kuchennych, poprzez zastawy stołowe i dekoracje, po delikatesy spożywcze. Oprócz tradycyjnych ekspozycji w ramach wydarzenia odbędą się ciekawe seminaria. Szereg inspiracji znajdą tu zarówno przedstawiciele salonów z artykułami gospodarstwa domowego, jak i sklepów wnętrzarskich i spożywczych.

Targi odbędą się w prestiżowej lokalizacji, na terenie stadionu PGE Narodowy w Warszawie. Już teraz zapraszamy do rejestracji na to wyjątkowe wydarzenie. Udział w targach dla profesjonalistów jest bezpłatny, wystarczy jedynie wypełnić formularz rejestracyjny na stronie: http://www.homeandfood.net/.

Data publikacji: 19.06.2017
Przeczytaj również

Targi:
11. Interior Design Forum
12 września 2017 r. w Warszawie, na terenie stadionu PGE Narodowy, odbędzie się 11. edycja targów tekstyliów domowych - Interior Design Forum. Na gości z branży będą… więcej »
Targi:
Spotkanie branży ogrodniczej już we wrześniu
W dniach od 03. do 05. września 2017 roku branża ogrodnicza spotka się w Kolonii. Najważniejsi nabywcy oraz decydenci z całego świata przyjadą na targi spoga+gafa 2017.… więcej »
Targi:
Targi MTM i AMIA już we wrześniu
W dniach 05-08 września 2017 w Ostródzie odbędzie się 44 edycja Międzynarodowych Targów Meblowych oraz 4 edycja Targów Technologii Obróbki Drewna i Produkcji Mebli… więcej »