E-commerce ze smakiem

7 września 2017 w Business Centre Club w Warszawie odbędzie się konferencja Home&Food – e-commerce ze smakiem. Wydarzenie skierowane jest do tych, którzy chcą zwiększyć sprzedaż internetową: produktów spożywczych, gotowych dań, artykułów gospodarstwa domowego, służących do przygotowania i serwowania posiłków.

Z udziału w Home&Food skorzystają przede wszystkim sklepy internetowe, które chcą zwiększyć efektywność sprzedaży, jak też ci, którzy zamierzają sprzedawać w internecie i chcą to robić jak najlepiej. Wraz ze wzrastającym zainteresowaniem klientów zakupami online, rosną też ich wymagania w stosunku do sklepów internetowych, co dotyczy zarówno jakości oferty, jak i obsługi.  O względy klientów ubiega się też coraz więcej dostawców, co powoduje wzrost konkurencyjności na rynku e-commerce. Zwyciężą najlepsi, a konferencja ma pomóc tym, którzy chcą znaleźć się w tym gronie. Wszak już dawno temu, legendarny biznesmen Arystoteles Onasis, zapytany o receptę na sukces, odpowiedział „ wiedzieć więcej niż inni”.

Wydarzenie ma charakter konferencyjno – wystawienniczy. Dzięki udziałowi w wykładach, jak też odwiedzając stoiska eksperckie Partnerów Konferencji, można będzie dowiedzieć się m.in.: jak skuteczniej stosować narzędzia marketingowe, by dotrzeć z ofertą do tych, na których nam zależy; w jaki sposób zoptymalizować ścieżkę zakupową klienta; jak udoskonalić system płatności. Ci, którzy zainteresowani są sprzedażą online jak i offline,  skorzystają z wiedzy, jak dostarczyć klientom tej samej jakości unikalnego doświadczenia zakupowego w omnichannel.

Konferencja odbędzie się w prestiżowej lokalizacji, w Business Centre Club w Warszawie. Już teraz zapraszamy do rejestracji na to wyjątkowe wydarzenie. Udział w konferencji dla dwóch przedstawicieli firmy z branży spożywczej, HoReCa i artykułów gospodarstwa domowego jest bezpłatny, wystarczy jedynie wypełnić formularz rejestracyjny na stronie: http://www.homeandfood.net/.

Data publikacji: 19.06.2017
Przeczytaj również

Targi:
Zaprojektowani na dobry dizajn
Zaprojektowani – Krakowskie Spotkania z Dizajnem (24-26 listopada) będą świętem dla fanów polskiego wzornictwa i projektowania wnętrz. W czasie wydarzenia organizowanego… więcej »
Targi:
Interior Design Oman - nowy kierunek dla branży wystroju wnętrz
Interior Design Oman (IDO) to wystawa dekoracji, designu i wystroju wnętrz, odbywająca się razem z BIG Show Oman. Przedstawia spektrum produktów i usług potrzebnych do… więcej »
Targi:
Targi RetailShow już w listopadzie
VIII Międzynarodowe Targi Wyposażenia Sklepów RetailShow 2017 odbędą się 15 i 16 listopada br. w Centrum EXPO XXI w Warszawie. Jedną z nowości będzie usytuowane w… więcej »