Sieć Tedi planuje rozwój w Polsce

fot. www.tedi.com

Niemiecka sieć dyskontowa Tedi, która ma już 13 sklepów w Polsce, m.in. w Warszawie, Gdańsku i Krakowie, planuje otwarcie kolejnych placówek, przede wszystkim w dużych miastach. 

Rok 2019 będzie drugim i jednocześnie przełomowym rokiem dla niemieckiego detalisty. Po okresie badania rynku firma chce postawić na rozwój sieci w Polsce i przyspieszyć ekspansję. Sieć będzie obecna zarówno w podmiejskich parkach handlowych, jak i w większych obiektach w centrach miast. Jak mówi Mirosław Huczek, prezes sieci, ilość sklepów może wzrosnąć w tym roku nawet do kilkudziesięciu.

W ofercie sklepów Tedi znajduje się szeroka gama artykułów przemysłowych – do domu (kuchni, łazienki), produkty codziennego użytku, artykuły upominkowe i dekoracyjne, materiały piśmienne i gry, a także artykuły na przyjęcia, produkty dla majsterkowiczów i artykuły drogeryjne. Sieć posiada obecnie około 1900 oddziałów w całej Europie w 8 krajach.

Data publikacji: 15.01.2019
Przeczytaj również

Rynek:
Podsumowanie rynku powierzchni handlowych w Polsce w 2018 roku
Całkowita wielkość powierzchni handlowej oddanej do użytku w 2018 roku wyniosła około 420 000 m kw. Zasoby powierzchni handlowej powiększyły się o 3%… więcej »
Rynek:
Tesco zamyka 32 sklepy w Polsce
10. stycznia Tesco poinformowało pracowników o planach zamknięcia 32 nierentownych sklepów w naszym kraju. Polska jest jedynym rynkiem w Europie, na którym firma notuje… więcej »
Rynek:
Polskie meble podbijają świat
Produkcja mebli jest silnie rozwijającym się przemysłem w polskiej gospodarce o globalnym znaczeniu i dużym potencjale wzrostu. Polska należy nie tylko do europejskich, ale… więcej »