Ruszyła polska edycja światowego konkursu na najlepsze sklepy

Do końca czerwca salony z branży artykułów gospodarstwa domowego i wyposażenia wnętrz mogą zgłaszać swoje uczestnictwo w polskim etapie światowego konkursu Global Innovation Awards (gia).

Konkurs gia od 2000 roku wyłania najciekawsze koncepcje sklepów wnętrzarskich z całego świata, doceniając m.in. ich misję i strategię, design, visual merchandising, marketing, jakość obsługi klienta i innowacyjność. Udział w rywalizacji mogą brać zarówno sklepy stacjonarne, jak i internetowe. Konkurs jest doskonałą okazją do zmierzenia się z konkurencyjnymi firmami i promocji własnej marki na scenie krajowej i międzynarodowej.

Konkurencja odbywa się w dwóch etapach – krajowym i globalnym. Aby wziąć w niej udział należy wypełnić formularz zgłoszeniowy (formularz dla sklepów stacjonarnych, formularz dla sklepów internetowych) i przesłać go wraz ze zdjęciami na adres: redakcja@promedia.biz.pl do dnia 10.08.2018 r.

Zwycięzcę polskiej edycji poznamy 6.09.2018 r. podczas targów Interior Design Forum w Warszawie. Zostanie on zaproszony na koszt organizatora do wzięcia udziału w uroczystej gali w Chicago, która odbędzie się w marcu 2019 r., podczas międzynarodowych targów wnętrzarskich International Home + Housewares Show. W trakcie gali zostaną ogłoszeni globalni laureaci konkursu, wyłonieni spośród zwycięzców krajowych eliminacji.

Zwycięzcy, zarówno krajowych, jak i światowych eliminacji, będą szeroko promowani podczas International Home + Housewares Show w Chicago (2-5.03.2019). Będą mogli wziąć również udział w interesujących wykładach, skorzystać z indywidualnych konsultacji ekspertów i odwiedzić najlepsze sklepy ze swojej branży.

Światowym organizatorem konkursu gia jest stowarzyszenie IHA (International Housewares Association). Sponsorem i organizatorem polskiej edycji jest firma Promedia, wydawca magazynu branżowego „Ambiente”.

Udział w konkursie jest bezpłatny.

Więcej informacji o konkursie można znaleźć na stronie: http://www.interiordesignforum.pl/aktualnosci/134#content oraz http://www.housewares.org/show/gia-retail

Zapraszamy serdecznie do udziału!

Data publikacji: 12.07.2018
Przeczytaj również

Aktualności:
Polacy wśród laureatów Global Innovation Awards
Targi International Home + Housewares Show oraz stowarzyszenie branży wyposażenia wnętrz International Housewares Association (IHA), organizatorzy konkursu Global Innovation… więcej »
Aktualności:
Zwycięzcy Interior Design Awards 2019 – najbardziej designerskie hotele w Polsce
Podczas 14. edycji targów Interior Design Forum, które odbyły się 28.02.2019 r. w Centrum Praskim Koneser w Warszawie, poznaliśmy laureatów drugiej edycji… więcej »
Aktualności:
Wystartowała II edycja konkursu Design by Śliwka Nałęczowska
Do 20 marca można nadsyłać zgłoszenia w II edycji konkursu Design by Śliwka Nałęczowska. Pasjonaci grafiki i designu mają za zadanie zaprojektować nadruk na puszkę… więcej »